Да спестим едно кафе - да е сухо едно дупе!!!

  • 2 573
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
пускам нова тема защото другата много се натовари и се обърка, моля модераторите временно да я заковат ако е удобно, Благодаря предварително

ето и инфо относно нуждите, помоща, акциите до момента и други
Както знаете от Движението на бг мамите, децата в домовете ,които посещават имат изключителна ежемесечна нужда от памперси. решени да направим нещо се разтърсихме за по евтини памперси. намерих ги в един склад в Обеля. по 9 стотинки бройката (добро качество). от там дойде въпроса - с какво да ги купим. става дума за 6000 бр на месец.
та идеята ми е - задават се топли дни. нека организираме среща но в парк например, и вместо да сядаме по кафетата да се разходим с децата и парите спестени от кафета да ги съберем за памперси. аз говорих с брат ми и той ще поема разходите по транспортирането на памперсите, понеже е с пикап и ще ги събере вътре. всяка да даде колкото може - 2,3,5,10 лева. мисля че ако всеки месец правим по една такава среща ще събираме пари поне за половината нужни пампреси на дечицата.
иска ми се да се обединим и да се опитаме да доставим това толкова необходимо нещо на децата. защото те имат нужда, а напоследък май си имат като добри феи само майките от Движението.
иска ми се тези от вас които биха подкрепили идеята да си сложат темата и в аватарите. колкото повече от нас я следят - толкова повече памперси ще има.
ако някой иска по градове и тн да се организира и ми помага в напомнянето за срещите - ще съм много благодарна. ако момичетата от другите градове искат да помагат - могат да си правят техни срещи и събраните пари да пращат по сметка на Движението - а от там ще се закупуват памперсите.
в общи линии това ми е идеята и се надявам много от вас да я подкрепят, защото парите за памперси не са чак толкова много - надявам се да успяваме да ги събираме всеки месец.
ето и банковата сметка на Движението:

Сметка -1043983402
PIB-централа
FINVBGSF
IBAN-BG43 FINV 9150 12BG N08H 66
моля, в платежното посочвайте, че е дарение за памперси...
или:
пк. 1280, Гр. Нови Искър, ул."Искърско Дефиле" 216Б - Кристина Христова Николова

# 1
  • Мнения: 4 195
искам да споделя нещо в началото на новата тема
за последните три месеца и две акции благодарение на всички които разбраха сериозността на въпроса, представиха си какво е дете да е повито в стари дрехи, осмислиха идеята ми да спестим наистина по едно кафе, успяхме да съберем над 2000 лв, чрез акцията, по пощенски записи и по банков път.
по време на акциите и на лични а и в разговорите ми с някои мами се оказа че има мами които могат да отделят само по лев два и им е неудобно , и за това не се включват
искам да го кажа точно и ясно
Момичета тези лев и два са много важни за нас, те са ни голяма помощ, не можем и не очакваме само хората с по големи финнасови възможности да се включат, защото така децата ще останат пак без памперси и с стари дрехи вместо пеленки.......гледката не е приятна.
моля ви разберете ме правилно - нуждата е ЕЖЕМЕСЕЧНА, което значи че Движението на българските майки има нужда от вашата подкрепа всеки месец с по малко - така че да не притесняваме бюджета на никой, но и да успяваме да подсигурим памперсите на децата.
в този ред на мисли искам да помоля всички , които имат желание да помогнат, с колкото могат, но е проблем да идват на акциите, да пращат по банка и тн, момичета ако се организирате по кварталните ви теми, по градове и тн мога просто да минавам и да ги взимам от вас, така както прави мама Мери в надежда, за което искам специално да и благодаря, на Дамаянти също - събраха и организираха кварталните си мами и с по лев, по два събраха доста сериозни суми и двата месеца
надявам се че ме разбрахте правилно, надявам се винаги да ни подкрепяте защото помагайки на нас, всъчност помагате на децата по домовете - а вярвайте ми това са едни много специални деца, които имат нужда да не ги забравяме
още веднъж Благодаря на всички които се включиха, на момичетата от Движението които се пържиха на слънце с мен но ме подкрепиха, на това че някои от мамите дойдоха с бебета и багажи , колички и тн чак до Южния парк - аз наистина ви се възхиюавам и ще дам всичко от себе си децата по домовете да усетят колко силни жени и мъже с добри сърца им помагат и мислят за тях
още веднъж бих искала да помоля модераторите да ни заковат темата
а това е линк към старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83946.0;all

# 2
  • Мнения: 1 327
добре де, ама защо срещата да е в един парк? не може ли да има "отговорник" за всеки един парк и той да събира парите?
мисля си, че така ще се съберат повече парички

# 3
  • Мнения: 4 195
добре де, ама защо срещата да е в един парк? не може ли да има "отговорник" за всеки един парк и той да събира парите?
мисля си, че така ще се съберат повече парички
до сега е била в Борисоввата градина и в Южния парк, но и това е вариант, маар че неможем да сме на сто места.........а и кой парк е по посещаем от тези двата, онзи ден бях в Севрния - имаше 5 майки на кръст.........знам ли newsm78

# 4
  • Мнения: 1 327
в Свети Никола и зад мавзолея се събират също доста майки

# 5
  • Мнения: 811
само да се разпиша в новичката тема
  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 195
към всички учатвали в последната акция, момичета имам нещо важно да напиша
знаете че основно събираме пари за памперси за дома в гр.Перник, това е и дома в който ходим може би най често, децата там ни познават, персонала е добър и им имаме пълно доверие
днес в разговор с Директора г-жа Веселинова е станало ясно че са получили неочаквано дарение от 9 хиляди памперса за което не са били предупредени, след което тя ни звънна с молбата - с част от парите които сме събрали за памперси за тях да закупим компоти, защото са им страшно необходими а бюджета на дома в момента не позволя ва се закупят
лично за нас от Движението проблема е никакъв, но искахме вие да сте уведомени, да сте съгласни и да знаете какво правим, защото това всъщност са вашите пари, става въпрос за компоти за около 300-400 лева,
д-р Василева знае как са събрани парите и че са точно за памперси, но също така зане че ние сме хората на които винаги може да разчита и винаги първо на нас звъни, решихме да откликнем и въпреки че парите са за тазмесечната им нужда от памперси - при наличнието на такива решихме да дадем половината за компотите,
ако пък някой от вас знае къде в София освен в Метро можем да закупим компоти ще съм му изключително благодарна
надявам се и този път да ни разберете както винаги и да ни подкрепите - всичко зависи от вас Hug

# 7
  • Мнения: 4 181
Естествено, че е най-добре от каквото имат нужда това да се купи Peace
А за Северния парк, понеже  живея там, не знам кога си била - зависи от времето, но събота и неделя няма къде да седна да си накърмя детето Mr. Green

# 8
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
   Какви са тези памперси по 9 ст.? Моля , ако има някоя мама да ми прати пък аз ще си ги платя че не можем да насмогнем, но естественно имам на сърце да отделя и някой лев за децата

# 9
  • Мнения: 472
към всички учатвали в последната акция, момичета имам нещо важно да напиша
знаете че основно събираме пари за памперси за дома в гр.Перник, това е и дома в който ходим може би най често, децата там ни познават, персонала е добър и им имаме пълно доверие
днес в разговор с Директора г-жа Веселинова е станало ясно че са получили неочаквано дарение от 9 хиляди памперса за което не са били предупредени, след което тя ни звънна с молбата - с част от парите които сме събрали за памперси за тях да закупим компоти, защото са им страшно необходими а бюджета на дома в момента не позволя ва се закупят
лично за нас от Движението проблема е никакъв, но искахме вие да сте уведомени, да сте съгласни и да знаете какво правим, защото това всъщност са вашите пари, става въпрос за компоти за около 300-400 лева,
д-р Василева знае как са събрани парите и че са точно за памперси, но също така зане че ние сме хората на които винаги може да разчита и винаги първо на нас звъни, решихме да откликнем и въпреки че парите са за тазмесечната им нужда от памперси - при наличнието на такива решихме да дадем половината за компотите,
ако пък някой от вас знае къде в София освен в Метро можем да закупим компоти ще съм муhttp://sport.bnt.bg/content/view/full/412 изключително благодарна
надявам се и този път да ни разберете както винаги и да ни подкрепите - всичко зависи от вас Hug

Според мен може да се продават в борсите - такъв например има в Слатина и Дружба. Може там да се провери.....До колко парички ви устройва цената на един компот, за да проверя?

# 10
  • Мнения: 2 214
МНОГО бих се радвала да помогна на децата.
До момента давам на майки които се социално слаби.
Бих искала да се включа в една такава организация бих могла да помагам много обаче аз съм от Пазарджик и засега не намирам такава организация тук.
Има ли?
Ако не, бих могала да направя нещо по въпроса, обаче незнам от къде се започва.

# 11
  • Мнения: 4 195
МНОГО бих се радвала да помогна на децата.
До момента давам на майки които се социално слаби.
Бих искала да се включа в една такава организация бих могла да помагам много обаче аз съм от Пазарджик и засега не намирам такава организация тук.
Има ли?
Ако не, бих могала да направя нещо по въпроса, обаче незнам от къде се започва.
би могла разбира се, в района ви също има домове, не си и много далеко от София, искаш ли да поговорим на лични, малко по късно ще ти дам разни предложения Hug

# 12
  • Мнения: 2 214
ок пиши ми!

# 13
  • Мнения: 16
Аммм значи има един проблем на 12.04.06 изпратих си дарението за памперсите - 20лв.!
На следните данни които бях записал тогава!
БАНКОВА СМЕТКА : 1043983402
БАНКОВ КОД : 15091501
ИМЕ НА ПОЛУЧАТЕЛ : КРИСТИНА ХРИСТОВА НИКОЛОВА

МОИТЕ ИМЕНА СА : АНТОН ЗДРАВКОВ ГУДЕВ

Поне от това което Buhti4ka а после и аз четах по темата се оказа че моите пари не са пристигнали изобщто!
Така днес ми остана малко време и отидох до банката да видя дали не са объркали нещо и хората ми твърдят че парите са изпратени, най много да има ден закъснение!
Така и сега се чудя къде е проблема  Thinking ?!?
Дали аз съм объркал някакви данни или просто някой не ме е отбелязал
Моля ви да проверите и да ми кажете за да съм спокоен !

# 14
  • Мнения: 4 195
Аммм значи има един проблем на 12.04.06 изпратих си дарението за памперсите - 20лв.!
На следните данни които бях записал тогава!
БАНКОВА СМЕТКА : 1043983402
БАНКОВ КОД : 15091501
ИМЕ НА ПОЛУЧАТЕЛ : КРИСТИНА ХРИСТОВА НИКОЛОВА

МОИТЕ ИМЕНА СА : АНТОН ЗДРАВКОВ ГУДЕВ

Поне от това което Buhti4ka а после и аз четах по темата се оказа че моите пари не са пристигнали изобщто!
Така днес ми остана малко време и отидох до банката да видя дали не са объркали нещо и хората ми твърдят че парите са изпратени, най много да има ден закъснение!
Така и сега се чудя къде е проблема  Thinking ?!?
Дали аз съм объркал някакви данни или просто някой не ме е отбелязал
Моля ви да проверите и да ми кажете за да съм спокоен !

ами името си объркал - не е на мопе име сметката, на Росица Букова или Мария Милева е, Роси моляте да ги проверите тези пари и да ги намерим Praynig

Общи условия

Активация на акаунт