Юни месец ли е ревлив, или ние бутаме масло?

  • 3 551
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Най-тъпото е, че тая за 17-те тема я чета за стотен път и все по-яростно беснея ...   Sob  Sob  Sob

Сакри, ти имаш основна вина.  yahoo_49

# 16
  • Мнения: 1 006

... кога ще стана и аз на 30 и ще поумнеяяяя  Tired Face


Таз пък...Кой те е излъгал, че ние, 30 и над 30 годишните сме поумняли ? hahaha

Че то тогава става още по-страшно.Поне при мен е така. newsm78

# 17
  • Мнения: 639

... кога ще стана и аз на 30 и ще поумнеяяяя  Tired Face


Таз пък...Кой те е излъгал, че ние, 30 и над 30 годишните сме поумняли ? hahaha

Че то тогава става още по-страшно.Поне при мен е така. newsm78

Тъкмо това щях да пиша,ама ме изпревари. Вече трета година чакам умът ама............не идва! newsm78
На мен не ми е ревливо, но ако вали още два дни може и да зина.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мерси, SAKRI!

... кога ще стана и аз на 30 и ще поумнеяяяя  Tired Face

Аз не поумнях. Ще чакам 40  Thinking

# 19
  • Мнения: 7 474
Повече няма да чета ревливи теми Crossing Arms             
             
             

# 20
  • Мнения: 1 629
... кога ще стана и аз на 30 и ще поумнеяяяя  Tired Face

гагага hahaha Върджи, верно ме разсмя! Както е споделила кака ни Руми, тогаз се започва с големите глупости Crazy

# 21
  • Мнения: 1 006
Най-тъпото е, че тая за 17-те тема я чета за стотен път и все по-яростно беснея ...   Sob  Sob  Sob

Сакри, ти имаш основна вина.  yahoo_49

Защо да е тъпо...Ако съм сериозна и откровена, за мен лично това, че се разчувстваш в тази тема в каквато и да е степен означава, че не си дебелокож дебил.И независимо дали само четеш, дали пишеш и дали имаш желание да споделиш нещо и поради каквито и да е причини не го правиш.Няма значение...Смятам, че това е една от най-стойностните теми във форума и в никакъв случай защото И аз участвам в нея.

Иначе вината с удоволствие я поемам Hug  и благодаря на теб и на доста хора, които ме обвиниха в същото  Mr. Green А ако ти кажа, че не съм започнала още, но вече ми е малко неудобно да пиша в темата, защото ме е страх да не стана досадна. newsm78

Това са просто неща от живота на всички ни - болки, радости, скъпоценности и т.н.

# 22
  • Мнения: 1 006

...Както е споделила кака ни Руми, тогаз се започва с големите глупости Crazy


Чеки ся да те питам теб нещо, ама искрено и лично...Що тъй често мЪ наричаш "кака" ? Mr. Green Мен приятелите на сина ми и племениците ми и всички деца около мен ме наричат по име.А като се изцепи някое дете по мен с "лельо" не загрявам, че става дума за мен.Аз годинките не мога да си върна, тва е ясно...Ама кво ти напраЙх...пей ! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 006
Мерси, SAKRI!

... кога ще стана и аз на 30 и ще поумнеяяяя  Tired Face

Аз не поумнях. Ще чакам 40  Thinking

Е значи аз ще чакам 50  hahaha

Разправям на майка ми разни работи, които не са за публично разказване във форума, наистина...В смисъл какви ги върша на 35г. и искам от нея помощ, за да ме вразуми.А тя :"Спокойно, аз ги свърших подобни неща на 50!Всичко ще се оправи!".Така че...живота е пред нас, хора ! Имаме време да оглупеем, да поумнеем и пак същото по няколко пъти.Да сме живи и здрави само и всички наши близки също.

# 24
  • Мнения: 1 629

...Както е споделила кака ни Руми, тогаз се започва с големите глупости Crazy


Чеки ся да те питам теб нещо, ама искрено и лично...Що тъй често мЪ наричаш "кака" ? Mr. Green Мен приятелите на сина ми и племениците ми и всички деца около мен ме наричат по име.А като се изцепи някое дете по мен с "лельо" не загрявам, че става дума за мен.Аз годинките не мога да си върна, тва е ясно...Ама кво ти напраЙх...пей ! Mr. Green

Сакрииии Joy КАКА си е такова  едно фамилиарно и секси, като 'готина кака', понимаеш?

# 25
  • Мнения: 1 938
И на мен ми е ревливо. newsm45 newsm45 newsm45

# 26
  • Мнения: 1 006

Сакрииии Joy КАКА си е такова  едно фамилиарно и секси, като 'готина кака', понимаеш?


Тъпо парче съм аз. doh

Удовлетвори ме.Особено за секси-то.Ей ся си сменИх ника, честно !

Ще трябва нещо да ми купиш, щом си ми кръстница, нъл знаеш. Mr. Green


Мче много дълъг превод ми даде речника за "кака" -
- elder sister; sis  Joy

ГотовУ.Измагерих се т.е. изкелифенчих се.

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 23:21 от SEXY кака SAKRI

# 27
  • Мнения: 1 629
Нелина, що ще плачеш, моме? Тя темата взе да клони към забавното Crazy

Сакри, щи взема, що да не ти взема, кАжи какво сакаш?

# 28
  • Мнения: 1 006

Сакри, щи взема, що да не ти взема, кАжи какво сакаш?


МИР В ДУШАТАААААААААА !!!
   newsm48

Ай ся да те видя...

П.С.Да прегърнеш и целунеш Анжелинка Heart Eyes от мен, че ми на сърцето от 15 години, а ми е много далече.Това е сериозно.

# 29
  • Мнения: 1 629
Анджелинка ще я нагушкам, само да да ми падне, обещавам Wink
Ето ти малко мир:


Общи условия

Активация на акаунт