Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 септ. 2018, 15:13 ч.

Как да бъда с него?

• 5 579
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
Да я свържем ли с лудия от другата тема? И двамата ще се захапят като питбули и няма да се пуснат:)

# 46
Става въпрос, че за тези 3 месеца, аз рядко го търся, само той. И ако е искал друга, е щял да си намери. Ако съм му някаква за повикване, едва ли щеше да се притеснява и интересува от мен.
Той те държи на "каишка" да си му подръка (сигурна и удобна си), докато се оглежда насам - натам за нещо ново, различно и свежо.

# 47
  • София
"Понякога Господ ни праща бившите, за да провери дали все още сме глупави."

Изобщо не се занимавай. Вие в началото сте с чувала с проблеми, а след време...? Не се самозалъгвай, че всичко ще се оправи.

# 48
По-лесно е да се каже, по трудно е да се направи, но се надявам все пак това да те насърчи:

1. Грижи се добре за себе си и стани най-добрата версия на себе си.
2. Забрави игрите и бъди честна с него за това какво искаш
3. Ако ти отказва - продължи напред към по-добри дни и по-подходящ човек

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 17:53 от Не се сърди, човече

# 49
  • София
Загубих 7 години в подобна връзка на иди ми-дойди ми, много пъти, включително и тук, ми казваха истината, но отказвах да я приема. Сега, гледайки назад, не мога да разбера как съм могла да пропилея така времето си, а уж се имам за разумен човек.... 

# 50
  • В.Търново
Приказва ти празни приказки.Не искал да се повтори същото, пък като излизате се целувате.Не сте заедно пък целувки, направо си те използва.Забрави го! Почти съм сигурна, че има друга и когато му доскучее ти звъни.Другия път като ти звънне , вдигни, но откажи среща, бъди любезна, кажи, че имаш малко работа да свършиш, за да види, че не е вече толкова важен.Тогава ще запали, предполагам....Но май по-добре да го забравиш и да не си губиш повече времето с него.

# 51
  • София
Ако съм му някаква за повикване, едва ли щеше да се притеснява и интересува от мен.
Това е контрол, не заинтересованост, нито притеснение.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт