Бихте ли взели мъж с дете

  • 26 882
  • 528
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 439
Навремето бях много влюбена и исках да "взема" мъж с дете на 2,5г. Обаче той беше прясно разведен и много мнителен относно брака, а аз-много нетърпелива. Разделихме се, той просто не беше готов за сериозно обвързване, а аз го мислех дълги години след това. Омъжих се, родих две деца, брака ми се разпадна и-съдбата има странно чувство за хумор-онзи, първия,неизживян и непрежален-ме взе, с две деца. Живеем заедно повече от две години вече, този път узрели и двамата за сериозно обвързване😁

При вас наистина е било съдба да сте заедно.
Истинско щастие ви пожелавам Simple Smile 

# 526
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 644
Разбира се, че бих "взела" мъж с дете.

Да имам дълбоки отношения с някого, но да не приемам настоящето и бъдещето му - просто не е възможно.
Ако е така, значи не приемам самия него, понеже детето/децата са съществена част от живота на всеки нормален родител.

Между другото, тъкмо безотговорните бащи, които нямат реална връзка с децата си, са ми крайно отблъскващи. Ако няма интерес към децата от бившата си, какво би ме накарало да мисля, че ще има интерес към децата си от мен?

# 527
  • София
  • Мнения: 24 839
Защо си мисля, че не ти се е случвало да комуникираш с дете на мъж, което има съмнения, че с баща му сте нещо повече от случайни познати!?

# 528
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 644
Права си, не ми се е случвало. Blush
Но не всичко в тоя живот е лесно. Затова човек си подбира битките.

Общи условия

Активация на акаунт