Първи мисли, след положителния тест?

  • 5 605
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 813
Каква беше първата ви реакция, след като видяхте двете чертички? 😃☺😊Joy People Baby People Angel

# 1
  • Мнения: 2 721
Беше много отдавна, преди почти 3години, но още си спомням радоста която почувствахме , беше планирано и мечтано бебе.😊 
Стана от първия път в който опитахме .❤

Последна редакция: ср, 05 сеп 2018, 14:29 от __MM’s

# 2
  • Мнения: 46 403
Въпреки че беше планирано се уплаших от това какво ме чака, болници, изследвания, раждане. Стана само с един единствен опит и може би затова въобще не го очаквах.
Скрит текст:
Не ми бяха положителни мислите, даже ми мина такава за аборт.

# 3
  • Мнения: 813
Въпреки че беше планирано се уплаших от това какво ме чака, болници, изследвания, раждане. Стана само с един единствен опит и може би затова въобще не го очаквах.
Скрит текст:
Не ми бяха положителни мислите, даже ми мина такава за аборт.
И при нас беше с толкова опити, но беше планирано. Като водях не можах да повярвам 😁 Даже още не мога, тепърва го осъзнавам 😊 Още съм изплашена за всичко, което ме очаква, но е за хубаво така че ще мине

# 4
  • София
  • Мнения: 3 626
Разплаках се.... и си помислих "ами сега какво ще правиш?"
а от три месеца се опитвах да забременея и дори вече се бях притеснила...
Веднага си помислих, че от сега нататък живота ми ще се промени коренно и трябва да се подготвя...
След това започнах да се смея от радост .....луда работа

# 5
  • Мнения: 813
Разплаках се.... и си помислих "ами сега какво ще правиш?"
а от три месеца се опитвах да забременея и дори вече се бях притеснила...
Веднага си помислих, че от сега нататък живота ми ще се промени коренно и трябва да се подготвя...
След това започнах да се смея от радост .....луда работа
Колко познато 😁 Наистина тотално се променя живота след заветните две черти 😊

# 6
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Беше много отдавна, преди почти 3години, но още си спомням радоста която почувствахме , беше планирано и мечтано бебе.😊 
Стана от първия път в който опитахме .❤
И при мен така,но преди 13години.Няма да забравя като казах на ММ как ме вдигна на ръце,а след секунда ми вика:Нали си добре,не те заболя Laughing Бяхме най-щастливите на света,такава картинка Heart Eyes имах чувството,че като се движим между хората всички знаеха,че имаме блага вест-на лицата ни беше изписано.

# 7
  • Мнения: 2 721
Именно, това е наистина незабравим момент. И моят мъж така се притесняваше все да не ми стане нещо. Стоеше около мен и ме пазеше да не ме бутне някой😄. А аз може би като повечето бременни си мислех , че всички знаят , че съм бременна🤣, едвам ииздържах до 3тия месец , за да споделя на всички приятели и познати.

# 8
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Ооо изобщо не съм чакала,всички знаеха веднага.Като понапреднах в бременността и бебо се запънеше от едната страна на диафрагмата,почвах да притискам с ръка,за да се премести и да мога да дишам спокойно ММ вика:Няма да се притискаш просто се обърни на другата страна/в леглото/той бебо е във вода и ще падне Sob Луда работа Joy

# 9
  • Мнения: 2 589
И с двете бременностти (желани и планирани) първата ми мисъл беше "УЖАС" Flushed Не сме танцували от радост, не сме се носили на ръце. Чаках първият преглед да потвърди бременността, после да влезна в 4тия, в 6тия, в 9тия...Някак до последно все не ми се вярваше, че това се случва на мен.

# 10
  • Мнения: 813
А какво мислите за споделянето на новината, казват, че е хубаво да се казва след 3тия месец, но някои мами не издържат и споделят по рано 😁

# 11
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Аз не съм суеверна,единствено Господ решава дали ще ти даде или не да изживееш новия живот наречен „Майчинство".

# 12
  • София
  • Мнения: 3 626
А какво мислите за споделянето на новината, казват, че е хубаво да се казва след 3тия месец, но някои мами не издържат и споделят по рано 😁
аз лично казах на таткото няколко дни след теста/на рожденния му ден/- отидох на преглед 5 дни след това- т.е на 18я ден от закъснението...
Веднага казах на родителите си ...после на неговите...на снаха ми ...и тя се разпищя от радост пред всичките ни приятели... и готово ...вече всички знаеха

# 13
  • Мнения: 46 403
А какво мислите за споделянето на новината, казват, че е хубаво да се казва след 3тия месец, но някои мами не издържат и споделят по рано 😁
Не съм суеверна, но казах след 3-ти  по чисто практична причина. Първите месеци са много крехки, исках да се задържи и тогава да разгласявам, не после всеки да пита - ама какво стана и да повтарям по 100 пъти едно и също.

# 14
  • София, България
  • Мнения: 3 536
Понеже и ние направихме само един опит и не очаквах да съм бременна, та като видях чертите, първата ми мисъл беше "трябва да измисля някакъв готина начин да съобщя на бъдещия татко", обаче вълнението беше толкова голямо, че не издържах и веднага му показах теста. Такава усмивка ми се лепна на лицето, че цяла вечер не можах да си я сваля. След това започнаха притесненията, сега чакаме да чуем сърчице... Hands Pray

Не съм суеверна, но мисля да изчакам да мине най-рисковия период поне до 10-та седмица... тогава да разпространяваме новината Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт