Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално -2

  • 50 020
  • 760
  •   1
Отговори
# 510
  • In transit
  • Мнения: 11 791
Нико, от североизток може би, на югоизток е поликлиниката и то доста близко. Пред нея пък са високи блокове.

# 511
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Зад сградата се пада нещо като градинка с много дървета, не знам кое изложение е това, но апартамените, които ще гледат натам, ще са с хубава гледка.

# 512
  • Варна
  • Мнения: 995
Там ще се пада север/североизток...
Ако първи жилищен етаж не е над магазини, има голям шанс почти да не достига слънце, което си е депресиращо. Как ще изглежда това нещо, знае ли се?

# 513
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Знам само, че ще има подземен паркинг и магазини долу.

# 514
  • Мнения: 3 874
http://vipbuildinggroup.com/portfolio/zhilishtna-sgrada-new-home/
Сградата в Чайка, която коментирате.
Между Винса и Спортна зала в уличките има доста кооперации с отбрани съседи, в смисъл, че се подбираха живущите по социален статус, а не просто има кинти.. Чак се изненадвам, че тук ги пускат свободно
Марто, виж в общата тема за имотите как се дърлят, че не им трябват гаражи, защото като си платят данъците могат да си спират където си поискат. За този манталитет ти говоря, то и ние сме от глупаците дето се охарчиха за гараж, се:)

# 515
  • Мнения: X
Нико, от североизток може би, на югоизток е поликлиниката и то доста близко. Пред нея пък са високи блокове.
Високия блок не пречи много на морската гледка. Да, винаги ще се вижда част от него, но и голяма част от морската градина и морето. Не случайно на 1-ви надпартерен етаж, който е без гледка няма продаден апартамент въпреки ниската цена, а от трети нагоре само един апартамент не е продаден.

# 516
  • Мнения: 831
Не само първи ами и втори етаж няма да има никаква гледка. Даже за трети ме съмнява. Това е чак зад Курортна поликлиника, а дърветата около зоопарка са високи.
Абе какво значи да се подбират по социален статус? И как точно става? Строителя прави някакъв кастинг ли? Ако е кооперация където се събират да речем няколко човека и си строят го разбирам. Обаче сграда да се подбира не го виждам как ще стане.

# 517
  • Мнения: 3 874
Ами много  - сграда 10 апартамента шефът на и собственикът на казват - купуваме 4 апартамента, но останалите 6 ги продаваш на някой от нашата черга. Дори сами си ги водят с идеята, че няма се разправят с тихинайски мутри и тема подобни.

# 518
  • Мнения: 271
щом няма линк, поне кажи къде по-точно в св. константин се намира?
Не знам дали е пуснато в интернет. Ако намерят правилните наематели за магазините и заведенията, ще се получи нещо много добро.

# 519
  • Мнения: X
щом няма линк, поне кажи къде по-точно в св. константин се намира?
Не знам дали е пуснато в интернет. Ако намерят правилните наематели за магазините и заведенията, ще се получи нещо много добро.
. До бензиностанцията на Петрол.

# 520
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Снимах сградата на кръстовището на ул. Железкова и бул. Ген. Колев - срещу ОМВ и Домко.



# 521
  • Мнения: X
Тази сграда какви ли не метаморфози претърпя.Строят я от около 4 години.Смениха се 3 или 4 собственика,респективно и строители.Плочата на първия етаж започна да се рони след 6 месеца.Големи промени и по първоначалния проект.Фасадата беше в съвсем различни цветове.Последно време не съм ги виждала да работят,може би са вътре,след като  есента имаше офанзива по фасадата. Последния строител се справя прилично според мен.

# 522
  • Варна
  • Мнения: 995
Как така от около 4 години? На мен все ми се струва, че Гарвана си беше на старото място /това, където е тая сграда/ преди не повече от 2 г. Другият вариант е, тотално да съм изгубил представа за времето. Simple Smile)

# 523
  • Мнения: X
Изгубил си представа ,Марто. Живея срещу сградата и следя нещата.Дилов,Червенков и тази сграда почнаха да ги строят почти по едно и също време през 2015,в едно каре са. Червенков има акт 16 от 2016 година ако не се лъжа.Дилов някъде година след него...

# 524
  • Мнения: 3 874
Изгубил си представа за времето.
Тази сграда щедро се разполага над дерето и официално беше под забрана за строеж, затова я строяха събота и неделя, защото кметството е съвсем наблизо.
Трябваше да е с  една синя окачена фасада,  сега я боядисват бежевокафява..
Дали ще вземе актовете не знам, не смея да гадая

Общи условия

Активация на акаунт