"Искам да съм гола"!!!

  • 2 811
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 877
Значи намирам я вкъщи уж прилично облечена (в топъл ден) - с тънка блузка с дълъг ръкав и едно червено потниче отгоре. Викам айде, не съм видяла потничето, може и за фасон да се приеме, че е сложено. Следобяд я намирам в леглото завита с юрганче и цялата изпотена, тръгвам да я преоблека и какво намирам - под тънката блузка има две фланелки и още едно потниче!!! (защото е ясно, че видя ли я с пуловер, веднага ще го сваля).

# 31
  • Мнения: 8 769
О, и моята майка прави забележка на дъщеря ми за голотата, но аз се противопоставих, обяснявайки, че нямам намерение да насаждам комплекйси за срам от чисто човешките неща. Когато научи, че все още се къпем голи всички, изпадна в потрес. Но какво да се прави, разлика в поколенията.
Аз се ядосвам не просто на ходенето гола, ами точно когато бързаме решава, че трябва да се наслаждава на голото си тяло и (пре)обличането да се проточва цяла вечност.... Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 6 477
Доколкото четох по дебелите книжки за гледане на деца това с голотата е напълно нормален период. Аз лично съм разрешила вечер преди лягане поне половин час беснеене без дрехи - страшен купон е за малката да се премята по кревата, а след баня обича да ме прегръща гола и тогава се обличаме без проблем. Виждам, че й е интересно да си изучава тялото и не забранявам нищо, затова и пипането на дупето и половите органи траеше много кратко време - разбра за какво служат и толкова. Изрично бях забранила докато траеше този период на изучаване да й се прави забележка. А колкото до навличането - ами поне моята винаги си казва дали й е топло или студено.

# 33
  • Мнения: 3 491
А колкото до навличането - ами поне моята винаги си казва дали й е топло или студено.
И моите деца са така. Дали им е топло или студено - те си казват. В това отношение аз съм тази, която ги слуша.

# 34
  • Мнения: 694
Когато бяхме на този етап "искам да съм гола", независимо къде сме тя се събличаше. Последната такава ситуация ме накара да се замисла върху това. В пицария "Виктория " на един рожден ден докато ние с баща и се отдавахме на сладки приказки един от сервитьорите се приближи към нас и ме помоли да облека детето си, че обикаляло голо около масите. Е да не ви казвам какъв срам брах. При опита ми да я облека тя изпадна в истерия, а ние събрахме погледите на всички. Беше се съблякла чисто гола и обикаляше, абе ужас.
Сега го преодоляхме този етап, но пък в къщи си ходи боса по цял ден и цяла вечер. Така че няма оправия.

# 35
  • Мнения: 5 877
Ох, успокоихте ме, че има и по-сериозни случаи - имах нужда след тазсутрешните писъци против обличането, ритане, блъскане и в крайна сметка мъкнене на ръце, по чорапи, чак до Журналистическия факултет, където нааааай-сетне успях да й обуя обувките, без да ги изрита веднагически.
И какво - после кротко си влезе в градината, даже си влетя в стаята, без "чао" да ми каже.

Общи условия

Активация на акаунт