Откраднат живот 56: Анатомия на гнева

  • 37 749
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 218
Вече няма да гледаме св.Кирил, а Окръжна Grinning Снимали там, поради проблем с имота в Бояна. От любопитство ще ида до Окръжна да ги видя Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 239
Те хубаво снимат в операционните, ние разлика няма да открием. Но останалите действия къде ще се развиват? Или трябва да си построят декори, идентични на коридорите в Св. Кирил или примерно да се случи нещо с болницата и официално да се преместят всички в друга сграда.

# 77
  • Мнения: 6 833
И аз видях публикацията във ФБ, че са снимали там, но мислех, че е заради това, че им е трябвало по-специфична апаратура, декор...

Къде пише, че е било заради проблем с имота в Бояна? 

# 78
  • Мнения: 6 833
без коментар 😀😂😀😂

# 79
  • София
  • Мнения: 12 392
Ха, ха. Защо изглежда така?

# 80
  • София
  • Мнения: 7 886
Боже. Дайте Карамазов да си изплакна окото.

# 81
  • Мнения: 6 833
Боже. Дайте Карамазов да си изплакна окото.

Веднага 😍



Скрит текст:
на мен ми се струва обаче, че той е на другия бряг, което е много жалко за женската чаат от населението 😒

# 82
  • София
  • Мнения: 7 886
Друго е това. Талантлив красавец.
Скрит текст:
Никой не му е светил, ако е на левия бряг наистина жалко.

# 83
  • Мнения: 6 833
Shatzi,

Скрит текст:
така е, няма как да знаем със сигурност.
Аз мислех, че са слухове и писания на жълтурите, виждала съм го само на снимки и в роля. Но след като изгледах няколко негови клипчета, където е себе си - държанието, говора са му на типичен г...й, затова съм склонна да вярвам, че е истина, просто така ми се струва.
Но негова си работа, важното е да ни радва с актьорство! 

# 84
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 778
Интересно как се появява тази информация за снимки извън "болницата". Имаше жълтина, че Бояна си искат имота, за да го съборят.

# 85
  • Мнения: 6 833
Новината е от групата на болницата :
Скрит текст:

В инстаграм Шопов беше казал, че това за декора в Бояна не е вярно.

# 86
  • Мнения: 12 398
Владо е чудесен, покрай влизането му в сериала ми влезе по-трайно в полезрението (преди го познавах само от театралните му роли) и ми прави впечатление на възпитан и умерен човек, който знае как да общува в интернет пространството.
Какви са му предпочитанията не ме вълнува, негови са си.

За болницата предлагам да се доверим на Милошев. Той каза, че се обмисля разширяване на декора. Не че снимат в момента на друго място. А в други болници по разни поводи и досега се е случвало да снимат.

# 87
  • Мнения: 5 846
Евала на Владо, че поне не се прикрива със съпруга или приятелка😌

# 88
  • София
  • Мнения: 22 943
Четох , че Ралица Паскалева е успяла да заснеме някои малки сцени и ще се появи все пак в сериала. Само че не се сетих да копирам линка, май беше от 24 часа.

# 89
  • Мнения: 2 282
И друг път са снимали в операционните на истински болници, това нищо не означава.

Общи условия

Активация на акаунт