Откраднат живот 56: Анатомия на гнева

  • 37 672
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Какви са очакванията ви за новия сезон

Опции:

# 165
  • Мнения: X
Най-интересното -
Героят на Владо Пенев е бивш здравен министър, след финансовия колапс на болницата, здравно министерство налива пари, за да вдигне болницата на крака и го викат него за директор
Героят на Владо Карамазов - изгубени права заради смърт на дете, но всъщност бил невинен. Вл. Пенев е бил вещо лице в случая му
Другото е пълнеж

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 09:42 от Анонимен

# 166
  • Мнения: 2 123
Благодаря за инфото момичета. Страхотни сте.

# 167
  • Мнения: 6 833
Това ми се струва, че е Диана с дълга коса 🙄
Да не би и с нея да има някаква ретроспекция?

# 168
  • Мнения: 12 383
Това съвсем не е Диана Simple Smile

# 169
  • Мнения: 6 833
Ми не съм сигурна и аз, че е тя, но на нея ми заприлича.
То с тия филтри и ефекти вече не можеш да разбереш кой е на снимката 😄

# 170
  • Мнения: 2 123
Не е Диана. Категорично.

# 171
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 456
Има нещо сбъркано в този сериал - никаква справедливост или възмездие.

# 172
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 059
Най-интересното -
Героят на Владо Пенев е бивш здравен министър, след финансовия колапс на болницата, здравно министерство налива пари, за да вдигне болницата на крака и го викат него за директор
Героят на Владо Карамазов - изгубени права заради смърт на дете, но всъщност бил невинен. Вл. Пенев е бил вещо лице в случая му
Другото е пълнеж

...и всички мразят Владо Пенев Wink

# 173
  • Мнения: 6 833
Вергов е качил много яко видео във ФБ - Марио го оперира, говорят си за фестивала в Солун, за Огнянова под душа, т@пките на Банков.... 😅

# 174
  • Мнения: 12 383
Вергов е качил много яко видео във ФБ - Марио го оперира, говорят си за фестивала в Солун, за Огнянова под душа, т@пките на Банков.... 😅
Големи са идиоти, и аз го гледах сега Joy Всъщност, то явно е посветено на прожекцията довечера, защото си говореха ще ходят ли и какво се случва в тоя първи епизод и че имат номинация за наградата на този фестивал в Солун.

# 175
  • Мнения: 9 609
Големи са идиоти, разплаках се от смях JoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoyJoy

# 176
  • Мнения: 6 833
Мда 😀
 “ти оправяш Огнянова, а аз съживявам жена си” 🤣 култов е този Вергов

# 177
  • София
  • Мнения: 239
LaughingLaughing Оправиха ми деня тези двамата :Д

# 178
  • София
  • Мнения: 7 878
Дам Simple Smile)) а тука се караме за този и онзи актьор, а народа си купонясва и хич не им пука.

# 179
  • Мнения: 12 383
Дам Simple Smile)) а тука се караме за този и онзи актьор, а народа си купонясва и хич не им пука.
Това е тъжната истина. Тъжна за нас, защото се поддаваме на някакви дребнави страсти, а пичовете се забавляват, уважават, работят рамо до рамо и най-вероятно недоумяват кой какво точно дели Grinning

Общи условия

Активация на акаунт