Откраднат живот 56: Анатомия на гнева

  • 37 685
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 22 916
Аз не съм съгласна с коментара, че новите герои бяха вкарани елегантно, вкарването им беше всичко друго, но не и елегантно.  Laughing

# 331
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И аз да се изкажа и запиша в темата.
Не ми хареса епизодът. Липсва ми сериалът, като лекарски такъв, сега повече се набляга на историите на докторите, отколкото на интересните медицински случаи. Не ми харесва, че все повече заприличва на филм, не ми харесва начинът на заснемане на сцените, светлината и т.н. От режисьора ли зависи това?
Не мога точно да формулирам мнението си, съжалявам.

# 332
  • русе
  • Мнения: 1 316
Къде ще повтарят епизодите от новият сезон?

# 333
  • София
  • Мнения: 8 932
Не ми хареса серията - за мен си беше боза. А обажданията бяха съвсем разбъркани. Първото ми се стори по времето, когато Зорница и Ковачев се засекоха за първи път в банята, когато тя си мислеше, че той заминава. А второто съвсем го объркаха във времето. Но това не е основния проблем.

# 334
  • Мнения: 4 059
Той Милошев си каза, че това ще е по-различен епизод. Наистина можеха да го сбият, те ни направиха туристическа обиколка с много напивания и сцени под душа. Не разбрах защо някои сцени ги повториха. Запълваха време ли?
И тези хора трябва да си намерят и рехабилитатор за консултант, не само лекари Animal Joy Cat

# 335
  • Мнения: X
И аз да се изкажа и запиша в темата.
Не ми хареса епизодът. Липсва ми сериалът, като лекарски такъв, сега повече се набляга на историите на докторите, отколкото на интересните медицински случаи. Не ми харесва, че все повече заприличва на филм, не ми харесва начинът на заснемане на сцените, светлината и т.н. От режисьора ли зависи това?
Не мога точно да формулирам мнението си, съжалявам.

Съгласна съм с нещата, които си написала. Още от предишните сезони мрънкам, че ми липсват точно медицинските случаи.
В случая обаче наистина го възприемам като нулев епизод, като по-различен от останалата част от сериала. Самите хора от екипа сякаш са искали да нрпавят нещо по-различно - много нбалегнаха на това

# 336
  • Мнения: 2 364
Правя си изводи, че епизодът се е харесал максимално само на зрителите, които са очаквали с нетърпение завръщането на Вергов  Laughing Цял епизод само с него, размазали са се от удоволствие.
Hе отричам, че беше емоционален, не коментирам как е заснет, не коментирам актьорско майсторство, но на мен ми вървеше мудно. Ретроспекциите ми дойдоха в повече, защото нямам пропуснат епизод, даже тези сцени, когато са ме вълнували, съм ги гледала по няколко пъти, но вече ми се гледа нещо ново. Дано не са решили да запазят този подход и да запълват екранно време със стари и познати кадри, независимо от който и да е сезон.

# 337
  • Мнения: 9 615
Не ми хареса серията - за мен си беше боза. А обажданията бяха съвсем разбъркани. Първото ми се стори по времето, когато Зорница и Ковачев се засекоха за първи път в банята, когато тя си мислеше, че той заминава. А второто съвсем го объркаха във времето. Но това не е основния проблем.
Ако се водим по 5-ти сезон то първото обаждане, когато Огнянова и Ковачев бяха под душа не се е състояло, защото Зорница каза на Наталия при разговора в мола, че нито тя, нито той е звънял. А за второто обаждане, леле, там как омешаха времето Joy то се е случило поне 4-5 месеца преди пристигането в България.

# 338
  • Кърджали
  • Мнения: 10 243
Абе, Zlati, то и аз очаквах връщането на Банков, ама толкоз алкохол ми дойде в повече. То бетер алкохолик го направиха.
А да, и го изкъпа ха за три живота напред...
Както казах, серията си я бива. Но много моля сценаристите да си водят бележки кога какво и как, защото такива несъответствия дразнят и развалят цялото усещане.
Аз за играта на Вергов, Ани Пападополу определено критики нямам. Те се справиха добре.
Като се замисля добре че серията беше само Виктор, Ева и Асен.. Че ако даваха и старите герои тук таме не ми се мисли просто как щяха да омажат нещата. Те едното обаждане не го нацелила във времето...

# 339
  • Мнения: 7 160
Той Милошев си каза, че това ще е по-различен епизод. Наистина можеха да го сбият, те ни направиха туристическа обиколка с много напивания и сцени под душа. Не разбрах защо някои сцени ги повториха. Запълваха време ли?
И тези хора трябва да си намерят и рехабилитатор за консултант, не само лекари Animal Joy Cat

Поне се нагледахме на пейзажи и изгледи от Берлин, опознахме и градския им транспорт Joy

Аз като един темерут хич не се трогнах от сцените с Пападополу Close

# 340
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 558
Правя си изводи, че епизодът се е харесал максимално само на зрителите, които са очаквали с нетърпение завръщането на Вергов  Laughing Цял епизод само с него, размазали са се от удоволствие.
Така, де. Малка компенсация, че го нямаше цял сезон. Satisfied
Но чакането си струваше - пресъздадоха отлично емоциите и отчаянието - Вергов и Ани П.

# 341
  • Мнения: 9 615

А да, и го изкъпа ха за три живота напред...


Май в традиция искат да го превърнат това с къпането под душа, поне сега беше само къпане Joy

# 342
  • София
  • Мнения: 2 700
Сцените в хотела, бяха от Гранд Хотел София.
На мен също горе-долу ми хареса епизода. Беше хубаво заснет и Вергов добре пресъздаваше емоции на безсилие, надежда, борба, любов, тъга, гняв. Малко повече ми дойде драмата като за първи епизод.

# 343
  • София
  • Мнения: 7 886
Единствено съм недоволна, че вчера мернах за малко Карамазов и то с каква прическа Sad
Епизода ми хареса, е можеше да не е толкова разтеглен...
Има още 53 серии. Ще има за всеки по нещо.

# 344
  • Мнения: 2 653
Определено серията имаше за цел да даде екранното време на Вергов, за което всички пищяха предния сезон.
В детайли ни показаха какво точно е правил през цялото това време, поразсъблякоха го , за да се порадват фенките му и да им дадат това, което им липсваше.
Не ме подразни, все пак това искаше публиката толкова време.
Имаше доста несъотвествия - той звъни на Зорница, тя казваше, че нито един път не я е потърсил.
Така и не разбрах кога Цонев е станал директор на Свети Кирил, колко време е минало, кога са си дошли в Бг. и т.н.
Важното е, че някакси успяха да въведат новите герои, така че да продължаваме по същество.

Общи условия

Активация на акаунт