Откраднат живот 56: Анатомия на гнева

  • 37 732
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
Сега героите на Карамазов и Вергов ще се сближат водени от общата си омраза към героя на Владо Пенев. Малко ми е банално. Иначе Вергов беше чудесен снощи, обърканите му спомени и с двете жени, бушуващите в него  мъка и гняв, много реалистично. И какво се чудите, по стар български обичай проблемите се решават с алкохол Wink

# 406
  • Мнения: 643
И какво се чудите, по стар български обичай проблемите се решават с алкохол Wink
🤣😂🤣😂😂

# 407
  • Мнения: 9 615
Още снимки от вчера с Диана, Теодора, Марта, Велислав, Моньо, Наум,Милошев, Васил Банов и децата:





# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Диана що реши да сменя цвета на косата???

# 409
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Като гледам, не само Диана, но и други хора са си сменили прическите/цвета на косата - Теодора Кулева, Марта Вачкова, а Евтим Милошев си е присадил коса. Мисля, че им отива, а и малко разнообразие да има.

# 410
  • Мнения: 9 615
Диана що реши да сменя цвета на косата???
Who can say Joy
Предполагам, че е искала малка промяна Simple Smile

Скубиду, пропусна боядисаната коса на Емил Марков Grinning

# 411
  • Мнения: 2 123
Кога точно Зорница е "имала много мъже и пиела", та и ретроспекция да правят по повода??? Уж не обръщам внимание на такива неадекватни постове, но това ми е любопитно, от къде дойде. Снощи някой потребител го написа и сега се повтаря от някои без да се мисли.Ако става въпрос за Врабчев и за героинята на Шинова в началото на 5-ти сезон, те я свързваха с Банков и никой друг и по този повод я обиди. Даже не знаят за 7-годишната връзка с жененият мъж. Това ли са многото мъже? Кога точно пи и се напи?  Хубаво е да се помисли и след това да се пише.

И тогава се чудех, как пък никой от болницата не "подхвана" Стилянова, която се хвена с жененият си ментор пред погледа на жена му, забременя, роди за по-сигурно, след като й писна хвана в мъртва хватка Тасев без свян от приятелката му и после, като видя, че не вървят нещата й се върна при тъпият Пешко, който по неясни за мен причини я прие.

За Зорница се хванали и измислици се пишат на килограм.

Очаквахме ретроспекция и я получихме. Не беше зле серията. Според мен е нулева серия и продължаваме нататък. Аз съм доволна, че предвидих Ева ще разбере още в Германия за дъщеричката си и така стана. Помните ли дискусията момичета? Тепърва ще си спомняме за много предвиждания и предполоожения.

# 412
  • Мнения: 2 123
Като гледам, не само Диана, но и други хора са си сменили прическите/цвета на косата - Теодора Кулева, Марта Вачкова, а Евтим Милошев си е присадил коса. Мисля, че им отива, а и малко разнообразие да има.


А друг се е боядисал и е страшно грозно. Той във всеки сезон е с различни нюанси на косата, но сега е драматично грозно. За оскубаните вежди и нелепите прически не ми се пише. И снощи видяхме две такива.
И това всичко идва от мъжете. При женитте всичко е в рамките на приемливото и нища не бие на очи и да е смехотворно.

# 413
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Кога точно Зорница е "имала много мъже и пиела", та и ретроспекция да правят по повода??? Уж не обръщам внимание на такива неадекватни постове, но това ми е любопитно, от къде дойде. Снощи някой потребител го написа и сега се повтаря от някои без да се мисли.Ако става въпрос за Врабчев и за героинята на Шинова в началото на 5-ти сезон, те я свързваха с Банков и никой друг и по този повод я обиди. Даже не знаят за 7-годишната връзка с жененият мъж. Това ли са многото мъже? Кога точно пи и се напи?  Хубаво е да се помисли и след това да се пише.

Аз го написах. И ако гледате сериала ще го чуете - поне за мъжете и защо Арнестина отказа кръвта на Зорница. Т.е. имаше намеци за разпуснат живот. И не съм казала, че искам ретроспекция. Мисля и пиша. А мадамата прави секс с непознат мъж, защото си мислеше, че е еднократно и няма да го види повече. Определено не се бе замонашила.

# 414
  • София
  • Мнения: 7 886

По ред на нещата. Очаквам Карамазов след малко, без онова киче на главата.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 19:55 от Shatzi

# 415
  • Мнения: 6 833
Кой друг се е боядисал?

Е.Марков на една от снимките се беше докар черен направо 😁

Стилянова беше доста коментирана и осъждана за забежката с Петре ✌
и за белия мерцедес бая го отнесе...

Това с Врабчев и Стаменова и аз го помня и достс тук се чудихме кога и какво било, но така и не стана ясно.

# 416
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
А друг се е боядисал и е страшно грозно. Той във всеки сезон е с различни нюанси на косата, но сега е драматично грозно. За оскубаните вежди и нелепите прически не ми се пише. И снощи видяхме две такива.
И това всичко идва от мъжете. При женитте всичко е в рамките на приемливото и нища не бие на очи и да е смехотворно.
Мен вече нищо не може да ме учуди, откакто видях за сефте двама мъже? с микроблейдинг - Валентин Кулагин и Азис.Smiley

# 417
  • Мнения: 9 615
Е баш като на филм, как се разминаха Joy

Реакцията на Тасев и Романова при вида на Банков Joy

# 418
  • Мнения: 9 374
Е баш като на филм, как се разминаха Joy


Момичето на регистратурата без малко да й каже пък. Хубаво направи, че млъкна. Grinning

# 419
  • Мнения: X
Неслучайно Романова ми е сред любимите персонажи. Жестока!

Общи условия

Активация на акаунт