Как да съобщя на дъщеря ми,че съм бременна ?

  • 23 863
  • 716
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 508
Точно защото не сме били лигави тийнейджъри и сме си знаели мястото, не защитаваме дъщерята
Аз пък я защитавам, защото бях презадоволена от родителите си, но когато преди години имаха криза в отношенията, аз 14 годишна някъде, им казах, че ако ще е така е редно да си търсят щастието отделно.
Защо ли? Защото съм получила адекватно отношение, грижи и възпитание от тях. Най-лесно се създава егоист, за мен родител, докарал детето си до там е провален родител ... Не е виновно детето, родителите са я направили такава.

# 691
  • София
  • Мнения: 24 839


Ще търпи, като живее в чуждо жилище.

Що, той си има свое.
Кво му пречи да си бие дузпата и да си намери някоя без ремарке, което да му пили нервите? newsm78

# 692
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Точно защото не сме били лигави тийнейджъри и сме си знаели мястото, не защитаваме дъщерята
Аз пък я защитавам, защото бях презадоволена от родителите си, но когато преди години имаха криза в отношенията, аз 14 годишна някъде, им казах, че ако ще е така е редно да си търсят щастието отделно.
Защо ли? Защото съм получила адекватно отношение, грижи и възпитание от тях. Най-лесно се създава егоист, за мен родител, докарал детето си до там е провален родител ... Не е виновно детето, родителите са я направили такава.

Аз защитавам дъщерята, защото съм била нямащ нищичко тийнеджър, без лично пространство, без право на глас, без никой да се съобразява с мен и знам колко е тежко и гадно и как това повлия на отношенията с родителите ми.

# 693
  • Мнения: 14 830
Браво.Явно притесненията ти са били напразни.
Лека бременност ти желая и здраво бебе и усмихната кака.

# 694
  • София
  • Мнения: 24 839

Сега ако и натресеш бебето да се грижи за него и ще те обявим за майка на годината.  Joy Joy Joy
А, не, нас не ни замесвай в безумните си писания! Stop
Ти си единствена и неповторима! Joy

# 695
  • Мнения: 14 966
Авторке , успех и  за в бъдеще !
Да родиш здрав бебок и да си здрава и щастлива.
Августина ще помага , със сигурност Flowers Hibiscus

# 696
  • Мнения: 7 006
Наистина мисля,че темата е за ключ вече, абсолютно няма да чета коментарите повече.
Само искам да съобщя на момичетата, които ме подкрепяха от самото начало, че новината е съобщена на дъщеря ми. И големи драми нямаше. Казах и, без заобиколки как стоят нещата-директно, че чакаме бебе. Думите и бяха '' Ама нали не очакваш да помагам '' Августина е страхотно дете и съм сигурно, че макар и да упорства, ще е добра кака Heart

Браво!

Пожелавам леко раждане и много,много щастие на всички ви. Hug

# 697
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Класически хепиенд, достоен за големия екран. Драмата е била само в главата на авторката, а Августина по магически начин стана страхотно дете, а не пълна егоистка. Розово, та дрънка.

Заключвайте я. Аз даже мисля вече, че темата не е реална.

# 698
  • Мнения: 6 690
Августина ще помага , със сигурност Flowers Hibiscus


Ето това е сентенцията на най-отвратителните постове на защитничките на майката. Затова и имаше толкова негативни реакции.  Августина да си гради живота, защото е сама.х

# 699
  • Мнения: 7 006
Класически хепиенд, достоен за големия екран. Драмата е била само в главата на авторката, а Августина по магически начин стана страхотно дете, а не пълна егоистка. Розово, та дрънка.

Заключвайте я. Аз даже мисля вече, че темата не е реална.

Синът ми е страхотно дете,въпреки егоизма си.


Августина ще помага , със сигурност Flowers Hibiscus


Ето това е сентенцията на най-отвратителните постове на защитничките на майката. Затова и имаше толкова негативни реакции.  Августина да си гради живота, защото е сама.х


Без генерализации,моля.

Аз съм против това.
Едно е да има задължението да си чисти стаята,хвърля боклука и купува хляб,друго е да го задължиш да гледа бебе.

# 700
  • Мнения: 5 508
Аз вече съм убедена, че или темата е пързалка, или авторката тотално не познава единственото си дете.

# 701
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Аз вече съм убедена, че или темата е пързалка, или авторката тотално не познава единственото си дете.

Пързалка е темата и авторката няма понятие от този вид отношения.

Ей тия студенти по психология ще ни стопят лагерите да им пишем дипломните работи Wink

# 702
  • Мнения: 13 766
То това се и очакваше, нищо, че някои успяха от една ординарна житейска ситуация да напишат сценарий за многосезонен семеен трилър с елементи на хорър Wink
Гледането на турски сериали ви идва в повече, дами Simple Smile

И пързалка да е темата, много полезно-опознавателна беше. Добихме понятие за разбиранията на много тукашни другарки.

# 703
  • Мнения: 18 539
Пожелания и от мен за едно здраво, щастливо бебе1дано си намерила  път към щастието и ти!По-малко бурни терзания  и на дъщерята.
Към потребителките-за притеснение си е ситуацията ,тийн и усложнена обстановка,пък и доверие на форума,без да знае какво я чака авторката.Разбира се дъщерята ще отгледа бебето, от родилния дом направо е нейно,дори няма какво да се обсъжда,според някои.Колко много хора живеят извън реалностите видях.

# 704
  • Мнения: 2 807
Наистина мисля,че темата е за ключ вече, абсолютно няма да чета коментарите повече.
Само искам да съобщя на момичетата, които ме подкрепяха от самото начало, че новината е съобщена на дъщеря ми. И големи драми нямаше. Казах и, без заобиколки как стоят нещата-директно, че чакаме бебе. Думите и бяха '' Ама нали не очакваш да помагам '' Августина е страхотно дете и съм сигурно, че макар и да упорства, ще е добра кака Heart
Браво! Лека бременност. Момичето ти ще порасне още и ще те разбере. Бъдете много щастливи.

Общи условия

Активация на акаунт