Каква марка сенки за очи ползвате?

  • 5 831
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 464
Аз много обичам сенки! Hug
Любими са ми петролно зелените и натурално бежово кафевите. Обичам и сините.
Но в кутията ми за сенки повечето са в розовата гама Wink. Още от времето, когато ме тресеше розовата вълна. Laughing
Иначе от Буржуа съм най-доволна. Имала съм и сини на Руби Роуз- и хич не падат по-долу.
Мисля да се обзаведа с някоя друга тяхна палитричка.
Между другото Орифлеймските компактни сенки също ми вършат много добра работа.
За мен е важна консистенцията на сенките/текстурата, а не марката Wink.
Предпочитам компактните сухи сенки. Класика! bowuu

# 31
  • Мнения: 880
аз ползвам на seventeen,имам от тях в кафяво,златисто и маслено зелено.искам да похваля bourjois течните сенки survoltee,които са страхотни,с металически блясък,не се наслагват и са доста трайни.

# 32
  • Мнения: 13 512
Най-често тези
Или  течните също на Шанел- не се събират ,не се размазват и много лесно се нанасят

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Гримирам се в момента с Vitaskin и  Rubi Rose. Харесват ми. на Руби Роуз предимно ползвам белите сенки - страшни са!  Wink

Имам и на Орифлейм в кафявата гама, но нещо не ми допадат, прекалено перлени са.

# 34
  • Мнения: 4 629
Напоследък с Isa Dora,  L`oreal и  Revlon. А цветовете варират според натроението ми.

# 35
  • Мнения: 6 618
Лореал ,Боржуа ,Ейвън и Пупа.Не съм доволна от Пупа

# 36
  • Мнения: 661
Лореал ,Боржуа ,Ейвън и Пупа.Не съм доволна от Пупа
Много странно, че на Pupa не си доволна от сенките!Аз винаги съм имала много добро мнение за продуктите на тази фирма и си мислех, че са перфектни.Какво не ти харесва?

# 37
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Има 7-8 цвята на Чифели. От време на време полвам Голдън Роуз.

# 38
  • Мнения: 661
Има 7-8 цвята на Чифели. От време на време полвам Голдън Роуз.
Какви са сенките на Чифели?Еденични или двойни?Някаква снимка можеш ли да покажеш,защото хич не се сещам какви са.

# 39
  • Мнения: 5 539
Гледах едни сенки на Пупа, при които двата цвята в комплекта се нанасят едновременно с едно тампонче - в горната и долната част на горния клепач. Изглежда много тарикатско, но дали се получава в действителност добре? Thinking Някой ползвал ли ги е?

# 40
  • Мнения: 5 539
И още нещо - купих си да пробвам един цвят на Арт Деко. Не съм никак очарована. Не виждам с нещо да са по-добри от Руби Роуз да речем Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 353
Някой ползвал ли е тези сенки?На Revlon са!Проявявам интерес към тях, но не знам дали си заслужават.


Наскоро си ги купих,не са лоши,едни такива бляскави стоят,много фин брокат.Моите са в лилаво и розово,на маслена основа са,малко се събират в центъра на клепача,но лесно се коригира това.
Иначе ползвам основно трицветните на Буржоа-имам поне 5 вида от тях.

# 42
  • Мнения: 6 618
Лореал ,Боржуа ,Ейвън и Пупа.Не съм доволна от Пупа
Много странно, че на Pupa не си доволна от сенките!Аз винаги съм имала много добро мнение за продуктите на тази фирма и си мислех, че са перфектни.Какво не ти харесва?

Не се нанасят хубаво и след  час- два ги няма вече.Два пъти си вземах и все същото .Не си струват парите.

# 43
  • Мнения: 6 618
За трицветните на Буржоа съ съгласна -хубави са 

# 44
  • Мнения: 2 407
Ейвън, Орифлейм.

Общи условия

Активация на акаунт