Звездни компромати- 380 част

  • 90 699
  • 747
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 625
Г-жа Гущерова и фризьор... като “мъж” с кукуриго на главата и ме напушва смях 😅

Скрит текст:

Боже, ужасна коса !
И тази дава пари за този китеник ?
Идват студените дни Nature Snowflake  Нали ходят разголени, все трябва с нещо да се топлят.
Аз така си обяснявам модата на тези губери.

# 256
  • Мнения: X
Откакто е започнал новия сезон на Гала не я гледам,и като ви чета,не съм сгрешила Wink

# 257
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
Изненадващо ми допадна клипа на Криско. В едновремешните традиции е, ама можеше да не го убиват накрая. Open Mouth Но и песента ме върна много назад. Laughing А и се мерна в един момент кадър от клипа с Шамара, което е готино намигване към оригинала.

# 258
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Днес гледах Гала, ами личи си непоносимостта ѝ към Ева. Едвам я изтрайваше. Много тъпо.

# 259
  • Мнения: 10 602
Гущерова за къде се гласи така? Да не е следващата гостенка на Венета?

# 260
  • Мнения: 31 154
Гущерова за къде се гласи така? Да не е следващата гостенка на Венета?
За Гущи. При Венчето беше скоро.

# 261
  • Мнения: 1 530
Ева е супер обикновена, не блести изобщо с интелект, но пък много си вярва. Банда банда е супер сладка, но изобщо не включва по време на разговора. Включва се след 10 минути, когато вече всеки е изговорил и е вече друга тема. Само като й видя погледа, критичен  или тип "какво правя тукаа", много ме напушва  смях. Константинов има акъл, то па е заядлив и се мисли за последна инстанция.. А тоя младеж дето се пъне да измисля по две минути оригиналната мисъл, пълен дървен философ, какъв е, вече два дена го слушам и ме товари. Патрашкова я знам, нищо ново не казва, неме дразни, не я слушам даже. И в тая картинка Гала се загуби.

# 262
  • Мнения: 35 109
Ооо, Гала много я яде малка сладка банда банда

# 263
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
. А тоя младеж дето се пъне да измисля по две минути оригиналната мисъл, пълен дървен философ, какъв е, вече два дена го слушам и ме товари.

Гаджето на Пипито Дикова, млад поет. Много невзрачен изглеждаше преди да се хване с нея, сега прически, изтупан..Laughing

# 264
  • софия
  • Мнения: 25 438
. А тоя младеж дето се пъне да измисля по две минути оригиналната мисъл, пълен дървен философ, какъв е, вече два дена го слушам и ме товари.
Гаджето на Пипито Дикова, млад поет. Много невзрачен изглеждаше преди да се хване с нея, сега прически, изтупан..Laughing
Shocked С неговия вид и начин на изказване мислех, че е от нежните младежи.

# 265
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
. А тоя младеж дето се пъне да измисля по две минути оригиналната мисъл, пълен дървен философ, какъв е, вече два дена го слушам и ме товари.
Гаджето на Пипито Дикова, млад поет. Много невзрачен изглеждаше преди да се хване с нея, сега прически, изтупан..Laughing
Shocked С неговия вид и начин на изказване мислех, че е от нежните младежи.

Аа, не:)). Преди беше с една, която може да му бъде леля, дооста по-голяма от него, но  преди няколко месеца късмета го срещнал с Дикова Relieved

# 266
  • Мнения: 6 833
Ахаа, той спомена нещо, че гаджето му не искала да гледа конкурентна ТВ, но не знаех, че за Петя става въпрос.

# 267
  • Мнения: 35 109
Ахаа, той спомена нещо, че гаджето му не искала да гледа конкурентна ТВ, но не знаех, че за Петя става въпрос.
Пускала си да гледа Алф....

# 268
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
При Гала, някакво момиче "Андреа Банда-Банда" съобщава светски новини. Въобще не й се отдава. Сигурно се притеснява,но няма онзи усет,който трябва да притежава. Като я гледам и ми става неудобно,сякаш гледам някой който се излага......От къде са я намерили?! Дори влогърката Ети,която се усмихва широко и дълго и едновременно с това говори и което ми е супер дразнещо и неестествено е по-подходяща за подобно нещо.
А, Андреа си е известна в блогъро-влогърските следи. Занимава се с кино и е сладка мадама.
Може да е известна,въпреки,че научих за нея от предаването, но просто не ми е на място там.

Кръстила се е "мега сладка", не само че не ми е сладка,а направо я намирам за грозновата:
Скрит текст:

# 269
  • Мнения: 31 154
Не бе като влогър и държание е сладка мадама, не като хубост. Не ги гледам аз по хубост, дреме ми. Няма да я вземам я.

Общи условия

Активация на акаунт