Звездни компромати- 380 част

  • 90 716
  • 747
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 35 110

Камелия пак гола

Скрит текст:

# 361
  • Мнения: 2 179
Мегз и фотошопа
Скрит текст:

# 362
# 363
  • софия
  • Мнения: 2 463
Бориса ми е била винаги много грубовата, не знам какъв модел е. Коцето...милия на всяка снимка изглежда като селянче току що дошло в 'големия град'

# 364
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Обаче момченцето на Диляна Попова е одрало кожата на баща си! Simple Smile

# 365
  • София
  • Мнения: 3 069
Има една влогърка - натурализирана американка, но си е с български родители, влогва и на английски, тя ми е приятна и интересна. Забравих й името обаче, защото отдавна не ми остава време за губене на време Simple Smile На Ели съм попадала, като съм търсила мнение за продукт, грим или от този род, симпатично момиче, но ми е странна такава енергия за гримиране. Приветствам създаването на тема за блогове и влогове, защото ще ми е по-лесно да следя ако има нещо интересно.

# 366
  • София
  • Мнения: 17 775
Мърфейшън, Ивана Александрова
всяка от тях има нещо много готино, има какво да се види, да се чуе, интересни са ми.
Такива грозни хора не бива да се снимат и да се показват и развяват. Самият факт, че имат самочувствието да се нарекат БЮТИ влогърки, е парадокс и говори кофти за тях.

А Адри влогва, като забременее и е вързана вкъщи. Не че някой очаква и вярва на простотиите, че "правим нещата за зрителя", просто тя си го казва направо, че й доскучее и хоп- дай да започна пак да влогвам. Иначе, постовете й тук бяха полезни.

Последна редакция: сб, 15 сеп 2018, 00:27 от Не се сърди, човече

# 367
  • Мнения: 5 994
Ще коментирам алчността, която при някои повече, при някои по-малко е залегнала в природата ни и затрива и гъзове, и лица. Гледам Гала тези дни и тази жена просто се е обезобразила от болна алчност да изглежда по-добре. Това е някаква истерия. Само допреди няколко месеца изглеждаще страхотно за възрастта си, дори аз го коментирах тук това, но ето че и нейното състезание с природата се е изродило. Сега от лифтинг и разни колагенчета в лицето, е останала с едни свински очички. Прилича на пластмасов козунак в лицето.

# 368
  • Мнения: 2 883
Мърфейшън, Ивана Александрова
всяка от тях има нещо много готино, има какво да се види, да се чуе, интересни са ми.
Такива грозни хора не бива да се снимат и да се показват и развяват. Самият факт, че имат самочувствието да се нарекат БЮТИ влогърки, е парадокс и говори кофти за тях.
Останах втрещена от това изказване. Звучи ми като на дете в пубертета, дано не греша, иначе е скандално.
Красотата не е в симетрията, нищо, че един лекар иска да ни набие канчетата, че е така. Изобщо не е в начина, по който човек изглежда. Ще пораснеш и ще разбереш ✌️
А начина на изглеждане няма нищо общо с уменията на човек. За мен и двете се справят чудесно с презентирането на козметика, а и влогват и на други теми.

Дописвам, за да кажа кое за мен е грозно. Красивата Оливера, която искаше по 5лв от децата за вход на срещите и.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2018, 08:32 от RainDanceMaggie

# 369
  • Мнения: 17 616
вие като сте пораснала много лесно се втрещявате. пазете психиката ако сте на годинки. има фрапантно грозни хора колкото и локуми да разтегате.

# 370
  • Мнения: 2 883
Май съм объркала форумите. Исках да вляза в бг мама, но съм попаднала на teen problem

# 371
  • Мнения: 6 833
Стана ми интересно да видя тези двете момичета.
Не са изящни красавици, но в никакъв случай не бих ги нарекла грозни.

Грозно е да даваш такива определия и да определяш кой трябвало да се снима и кой не.
Нали не са ви застанали в хола вкъщи насила да ги гледате?

# 372
  • Мнения: 47 981
Малко да сменим темата
Лени Кравиц и Макрон
Скрит текст:

# 373
  • Мнения: 2 179
При мен единственото, което ме кара да ги проспускам е промотирането/натрапването на скъпи брандове и козметика...последно Антоанета рекламира чанта за 500$ и т.н. нямам нищо против, но масовката няма такава финансова възможност и си с очи пълни ръце празни...Eatlovemakeup е на същия принцип. Блогърството/влогърството трябва (според мен) да е по-близо до ....народа?! не знам как да се изразя...

# 374
  • Мнения: 47 981
Значи да ти препоръчам блогърка-фармацевт, единствената, която следя, която препоръчва по-скоро евтини продукти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт