VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 435
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: X
Петко плет плете през два пръта преплита и Янушка са ми едни от най-противните въздухари.Петко удобно е забравил как в миналото беше слуга на определени хора.

# 1 051
  • София
  • Мнения: 5 712
Като гледах поетЯ в студиото на Гала и този, който възпя "кекса" /и ще му гледаме сеира месеци/, се питам - откога, аджеба, поетите станаха такива мазни и самовлюбени... бррр... Rolling Eyes
Вие ли сте новите плеймейтки/златки, бе пичове!?

# 1 052
  • Мнения: 13 082
+1

Сега коя дискотека държи всъщност? Или не държи вече? Изостанала съм 🤔

# 1 053
  • Мнения: 486
Сега гледам предаването, Ники Кънчев казва за Мира, че била символ на естествената красота 😂😂😂 да с естествен ботокс е.
То да е само ботокса, ами нос, устни.. естествена красота кога? 1990?

# 1 054
  • София
  • Мнения: 493
Ваня ми се струва леко изкукала.. Не може да се държиш като разсърден пубертет и да ги говориш такива..

Папи Ханс е пичага!

Просто от километри си личи класата на хората. Като сравниш Норчето и Розмари примерно..

# 1 055
  • Мнения: 68 643

Не знам къде сте гледали снощи, но аз видях следното - Ева влезе, поздрави Ваня. Ваня също я поздрави с "Добре дошла"...кво още искате, не разбирам. Когато не харесваш даден човек, вие хортувате ли си задушевно с него? Искате да лицемерничи ли Ваня, да се прави че нищо няма между тях ли? Вие какво бихте направили в същата ситуация?

Много добре си се държа Ваня, на ниво, нормално - поздрави човешки, културно при влизането на Ева. Оттам насетне има право да НЕ комуникира с врагинята си!

# 1 056
  • София
  • Мнения: 1 324
+1

Сега коя дискотека държи всъщност? Или не държи вече? Изостанала съм 🤔
Club 33

# 1 057
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187

Не знам къде сте гледали снощи, но аз видях следното - Ева влезе, поздрави Ваня. Ваня също я поздрави с "Добре дошла"...кво още искате, не разбирам. Когато не харесваш даден човек, вие хортувате ли си задушевно с него? Искате да лицемерничи ли Ваня, да се прави че нищо няма между тях ли? Вие какво бихте направили в същата ситуация?

Много добре си се държа Ваня, на ниво, нормално - поздрави човешки, културно при влизането на Ева. Оттам насетне има право да НЕ комуникира с врагинята си!


Става въпрос за визитката й, а не за поведението й при влизането.

# 1 058
  • София
  • Мнения: 7 886
Надявам се Ваня и Ева да са първите си тръгнали. Ева не я помня, но Ваня да. Искам спомените ми за Тоника да си останат същите.

# 1 059
  • Мнения: 24 329
А, Евчето си и личи, че всичко трябва да е на нейното, но при влизането в къщата, да те поздравят и говорят, и ти да гледаш в страни, и то възпитана жена на години... точно като Кулагин... Rolling Eyes
Ще разберем защо не я поздравяват Ева. Тя сега го играе вдовицата на Гого, но явно страшни интриги е плела. В крайна сметка нали затова са ги вкарали двете - сеир да има!

# 1 060
  • Мнения: 486
+1

Сега коя дискотека държи всъщност? Или не държи вече? Изостанала съм 🤔
Club 33
Ужас.

# 1 061
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Папи и Дара разделени ли са?

# 1 062
  • София
  • Мнения: 1 324
Папи и Дара разделени ли са?

И аз това питах, преди да влезе в къщата го питаха и той каза, че не е обвързан.

# 1 063
  • Мнения: 47 981
За Ваня и Ева- каквото е имало, е толкова вехто и безинтересно, и със сигурност сто пъти пресолено от ББ...ББ защо се закачи за старите естрадни изпълнители....никак не са ми интересни, изключвам Кичето с култовите си фрази Joy, но тя се оказа перла в короната на ББ- естествена и уникална Simple Smile И много забавна
Е такова ми се гледа, като Кичето. Ма тия двете няма да са такива.
Другата "двойка"- Нора и Кулагин- Нора е естествено тъпа, а Кулагин явно не, но пък амплоато и ролята, която си е избрал, са изтъркани и отново безинтересни. Имам надежди в един момент да зареже тоалетите и много обмисляните роли и пози, и да видим и други неща от него. Дали е наистина остроумен, забавен и чаровен, както си мисли? Може пък на него да му вземат багажчето, белким го видим в нормални дрехи и без грим.

# 1 064
  • Мнения: 50
+1

Сега коя дискотека държи всъщност? Или не държи вече? Изостанала съм 🤔
33

Общи условия

Активация на акаунт