VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 429
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 170
  • София
  • Мнения: 12 397
Дара е написала във фейсбук профила си, че от 1 месец са разделени с Папи.

Нещо не ми се вярва. То и Тото уж беше разделен с Яна предния сезон, пък накрая се оказа, че не е баш така.

# 1 171
  • Мнения: 11 736
Божана ми е изключително противна още от "Мастършеф".

Не знам какво е това самочувствие от тази девойка. Тя е помощен персонал - готвач. Нито може да се докосне до всички тези милиардери, нито да води техния начин на живот. Не е и специална - 100 такива като нея се влачат след 1 човек и му ближат за*ника.

Същото важи и за Кулагин.
Нищо не каза Smile

# 1 172
  • Мнения: 11 566
Ами договорил се е човекът, да са мислили и другите като са подписвали. Но пък, ако всеки изяви претенции за самостоятелна стая, по- добре в хотел да снимат.

# 1 173
  • Мнения: 2 990
Божана нямаше ли предаване по 24 kitchen ?

# 1 174
  • Мнения: 3 677
Кулагин ще го е играе Луна значи, договрки, стаички, трън в очите (нарочен от самото начало да е такъв), дано само не е плитък и той като Лунето.
Яна на Петко нали била танцьорка, би трябвало сама много добре да знае какво да яде и какво не.

# 1 175
  • Мнения: 58
Ами договорил се е човекът, да са мислили и другите като са подписвали. Но пък, ако всеки изяви претенции за самостоятелна стая, по- добре в хотел да снимат.

Според мен там е проблема, че всеки е искал стаята, но са им обявили, че е вече запазена (мои предположения) и са очаквали там да се настани Звезда, пък накрая - Кулагин. Иначе провокацията е огромна. Видя ми се двойна спалня - да видим кое мъжле ще легне до КУлагин.

Плачков снощи се държа много грижовно спрямо него, били съседи - те живеели на 3я етаж с Марияна, а Кулагин на последния... Явно ще се подкрепят двамата.

# 1 176
  • Мнения: 2 990
Яна на Петко нали била танцьорка, би трябвало сама много добре да знае какво да яде и какво не.

И аз така мисля, затова се учудих. Не си спомням предаването, в което го каза

# 1 177
  • Мнения: X
Ето Дара какво е написала:
DARA / Darina Yotova
3 часа ·
Здравейте, тъй като много от вас ми писаха, сега ще обясня накратко как седят нещата между мен и @iampapihans , за да не си измисляте свои сценарии на историята ни. Връзката ни приключи преди месец, запазихме това за нас си (не е нужно всеки да знае всичко, не смятах и за адекватно да давам информация, след като много хора мислеха връзката ни за ПР стратегия).
Може да сте ни видяли някъде заедно миналата седмица, може да ни видите заедно и след излизането му от къщата. Имаме едни прекрасни приятелски взаимоотношения и това няма да се промени.
Няма драма- само любов.
Обичам те, стискам ти палци, успех ❤️
-Ex love 👑💋

# 1 178
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Кулагин с неговия гримиран сурат ми прилича на тъжен клоун. И се сещам за песента на Васил Найденов:

"Клоунът след чаша чай си тръгва, тръгва уморен.
.....
До утре, до утре, до утре,
до утре вечер в другия спектакъл."

# 1 179
  • Мнения: 4 181
Гласът на жената в промото не ми допада, да върнат стария глас.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 19:59 от daniela19

# 1 180
  • София
  • Мнения: 20 066
Божана нямаше ли предаване по 24 kitchen ?
Имаше.

# 1 181
  • Мнения: 68 642
https://youtu.be/z_huc9In5qY

Кулагин с неговия гримиран сурат ми прилича на тъжен клоун. И се сещам за песента на Васил Найденов:

"Клоунът след чаша чай си тръгва, тръгва уморен.
.....
До утре, до утре, до утре,
до утре вечер в другия спектакъл."

# 1 182
  • Мнения: 4 393
Намерих темата и от нея ще се запозная с участниците, тъй като не гледах вчера. Струва ми се обещаващ каста, само ме е яд, че Благо Георгиев не влезе.

# 1 183
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
“Гледам визитката на Норчето във ВиАйПи Брадъра и се почувствах горда, до къде се е развило генното инженерство в България. Някак си нашите учени са успели да обединят всичката простотия на "Тризначките" в една единствена личност. Евала! Поклон!”
/От нета/ Laughing

# 1 184
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Аз нещо не мога да се впечатля от простотията на Норчето. Такива като нея бол.
Розмари била на 33 години. Flushed
А Кулагин на 32 FlushedFlushed
Мислех, че са доста по-млади.


Общи условия

Активация на акаунт