VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 450
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
За плач залагам на Мира,за спане-Плачков

# 1 621
  • Мнения: 5 903
А според мен преди си е изглеждала като нормално симпатично момиче, сега е потрес.


Да, чак пък селска физиономия да е имала, не отговаря на истината, пък и да се говори така за почти дете от възрастни жени е доста просташко. Съвсем нормална си е била, ако въобще тези снимки са нейни. Жената с белия панталон е много симпатична. Майката на Нора ли трябва да е?
О, симпатична ли? Абсолютно безсъвестни и нагли са и майката и бащата. Няма как дъщеря им да е различна.

# 1 622
  • Мнения: 20 163
Кукумицинка, от тук е снимката, някой беше пуснал линка по напред:
http://hotarena.net/skandal-bashtata-na-novata-mis-pleimeit-nora … k-konflikt-s-neia

И още една култова снимка на Норчето с тоалетната отзад Bowtie



От тук:
http://www.---/565697/нора-недкова-втрещи-със-снимка-преди-в/

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 10:48 от Lemy

# 1 623
  • София
  • Мнения: 2 934
Ооо според мен и Ваня ще си отспи. Това с отделните спални е най голямата простотия.


Ох, сигурно е споделяна тая снимка, но се хиля като зелка

# 1 624
# 1 625
  • Мнения: 9 570
Нормално да се обърка момичето, че е сламка. Все пак това е пюре с какво друго може да се яде? Mr. Green

# 1 626
  • Мнения: 424
Добро утроо Simple Smile
Еее... Друго си е да гледаш на запис ВБ- с кеф мога да си превъртам Азисчо. Изглежда потресаващо ужасно и нечистоплътно... Много чернилка,  а е имал периоди в които ме кефи. Дано дс се ушлайфа и да партнира по- добре на Алекс.
Емии...Кулагин все повече започвам да му симпатизирам. Но в сблъсък с Нора е явно кой владее положението, по-скоро искам да го видя в сблъсък с ерудиран и начетен персонаж, но дали има такива...?
Няма смисъл да обсъждам Норчето...вярно се е обезобразила и грам дори не смята , че има нещо сбъркано: както визуално, така и интелектуално. Млада е...дано се осъзнае.
Амаа малко ми липсваха повечето персони, дано и тях зърнем. Simple SmileSimple Smile

# 1 627
  • Мнения: 35 110
Мисля, че сезона може да спре до тук. Тая кухавелка за един епизод избълва толкова бисери...

# 1 628
  • София
  • Мнения: 12 401
Днес кои ли ще са номинираните? Много бързо, те не са се опознали още, не е имало скандали в кухнята.

# 1 629
  • Мнения: 19 007
Вероятно е имало скандали, които ще излъчат в четвъртък/ петък

# 1 630
  • София
  • Мнения: 8 111
Вероятно е имало скандали, които ще излъчат в четвъртък/ петък

Или другата седмица

# 1 631
  • Мнения: 58

Нора добре, че не я питаха какво е омбудсман, чееее... Satisfied

Точно тя да не знае тези неща... Нали се предполага, че прави компания на заможни хора - как не знае с какво се занимават? Аз си мислех, че преди да започне шоОто, има малко разговор, туй-онуй, да се отпуснат...

На мен ми се струва, че нещо е станало между Нора и Коцето, СЛЕД като той й отстъпи леглото си и преди да избират на кого какъв номер да зачислят. Просто не е излъчено...знаем, че излъчват стари кадри...тоест има нещо, което все още не сме видяли и вероятно тези дни ще ни го прожектират...но със сигурност е имало нещо!!!, за да го ковне нака Нора Папито...
Имам аз един въпрос - след като ПО ДОГОВОР на човек му се пада отделна спалня и баня, но в някаква мисия се реши, че господин Х трябва да спи навън - това не се ли случва само ПО НЕГОВО желание? Защото, ми се струва, че е нарушение на договора с лицето Х.

# 1 632
  • София
  • Мнения: 7 886
Ще са номинирани Ева и Ваня, то всички останали са от едно "котило". Тези са най уязвими.

# 1 633
  • Мнения: 58
Добро утро  Simple Smile

Ваня Костова, Ванко 1, Стефан Николов - Овен
Веселин Плачков- Рак
Розмари, Ричард Величков - Риби
Лора Караджова, Атанас Колев, Константин Трендафилов - Стрелец
Яна - Козирог
Валентин Кулагин - Дева
Нора Недкова, Ева Найденова - Везни,
Диона - Близнаци
Мира Добрева, Божана Кацарова, Петко - Лъв


Кулагин си е типичния мъж дева. Направо ще скъса нервите на Норчето, а и на всички останали - много са добри в това.


Кулагин има рожден ден след седмица, ако не ме лъже паметта. Ще има кОпон! Ще има "АМа Нора, ти не си поканена на моету парти, не искам да идваш"


Айде сега,измил ли е ръцете,от водата някой пил ли е,не се знае от къде ще ти дойдат витамините Grinning
Трябвало да спечели Плачков,защото чакал бебе,логика...!
Не го понасям,нищо че е моята зодия.

Нали вече няма награда накрая, а парите ги дават като хонорари? Защо му е да спечели? Бебето ще яде плакета ли?

# 1 634
  • Мнения: 486
Няма да ги изложат много Петко и Яна
Скрит текст:
Поредното доказателно,  какво толкова и харесват на тази Яна? Изглежда ми като смачкана хамсия. Голямо вече хиперболизиране на красотата й. По-симпатична да хвана от улицата и да я сравня с нея ще е по-красива в пъти. Изкривено разбиране за красота.

Общи условия

Активация на акаунт