VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 282
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Мнения: 58
Очаквам да ни покажат, най-накрая, първата вечер на Валя и Ева във ВИП апартамента... Дали са си говорили, дали са си простили или са се скарали... Вчера на лайф излъчването бяха заедно на едно диванче с Божана

# 1 726
  • Мнения: 4 181
Пасирана храна е много гадно. Особено от вчера - риба, броколи и вода. Предпочитам със студена вода да се къпя.

# 1 727
  • София
  • Мнения: 7 886
Пасирана храна е много гадно. Особено от вчера - риба, броколи и вода. Предпочитам със студена вода да се къпя.
Ей сега. Ще гълтам като мисирка пасираното, но със студена вода няма как да се къпя. И изобщо как ББ допусна да е определена жена за тази работа.

# 1 728
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 062
ББ си постигна своето, всички се смеят на Норчето и на никой не му прави впечатление гнусния, зъл и прост гей. Явно ще го гласят за победа и народа ще се юрне да го подкрепя  ooooh!

# 1 729
  • София
  • Мнения: 23 064
Ясно е, че тези рестрикции няма да са за през целия сезон.
И това със студената вода не го вярвам много-много. Самият факт, че Божана ще се къпе само след попаден сигнал, ме навежда на мисълта, че ще й нагласят водичката така, че да не умре от студ. Може би няма да е вряла, но надали ще е леденостудена водата.

# 1 730
  • Мнения: 58
Ясно е, че тези рестрикции няма да са за през целия сезон.
И това със студената вода не го вярвам много-много. Самият факт, че Божана ще се къпе само след попаден сигнал, ме навежда на мисълта, че ще й нагласят водичката така, че да не умре от студ. Може би няма да е вряла, но надали ще е леденостудена водата.

Според мен, пък, ще й подадат сигнала 3-4 пъти в рамките на 1 ден, колкото да се намокри, да го заснемат и после да ни го излъчват цяла седмица.

# 1 731
  • Мнения: 18 855
Пасирана храна е много гадно. Особено от вчера - риба, броколи и вода. Предпочитам със студена вода да се къпя.

И на мен ми се струва гадно, предпочитам студена вода пред това. Аз и като бебе не съм обичала зеленчукови и месни пюрета, но тя гълташе като фитка, вкусно ѝ беше. Някой спомена, че и в "Черешката" много не обръщала внимание какво яде, та вероятно е най-подходящият човек за подобно изпитание.

# 1 732
  • София
  • Мнения: 20 033
Дано да го направят. То, самата мисъл, че  имат Нора за президент би трябвало да им подейства като шамар за отрезвяване. А и в случая със спалнята самият ББ подсказа, че трябва групата да реши, демек, мнозинството. Но на групата не ѝ дремеше особено, добре, че Кулагин не е от тези, дето си оставят магарето в калта и успя да се наложи дори над ББ.
Може не всички да са разбрали какъв е казусът. Допускам и че не всички са наясно с предисторията на конфликта им и поради тази причина са предпочели да не вземат страна. Иначе Нора не е никакъв фактор, т.е. никоя е, та едва ли другите ще я оставят да си разиграва коня, като опрат нещата до тях. Освен ако не решат да я третират като умствен инвалид. Аз бих била сериозно изкушена.  Laughing
А избирането й за президент сигурно са го възприели като гавра, каквато си е.

# 1 733
  • София
  • Мнения: 7 886
Ям, за да живея, не живея, за да ям.
Може да ме притесни студената вода, липса на дрехи, визирам бельо, но липса на разни манджи никога.

# 1 734
  • Мнения: X
Наистина е добричка Нора,мам*а му,харесвам я Grinning
То в крайна сметка само това е важно-дали си добър човек.

# 1 735
  • Мнения: 630
Не го знам тоя Кулагин злобен ли е, какъв е, обаче девойката я чух в друго предаване така грозно да псува, въобще много просташко държане има. Сега като гледах анонса за довечера пак ми направи впечатление, че като тръгне да избухва е голяма простакеса.

# 1 736
  • Мнения: X
Все съм на кантар,ту я харесвам,ту си спомням Черешката...
Накрая какво ще излезе не знам.

# 1 737
  • Мнения: 47 956
Може и да не е злобна, но на вид и поведение го докарва на циганка от махалата. Па и на знания и изобщо...
Просто е смешна. Жалко е, както и недоразумението Джугани и други...няма ли до тях стойностни хора, които да им помогнат да се видят отстрани, да се докоснат и до други неща, друга среда, друга култура...не знам. Не знам, явно не е въпрос на пари. Кулагин по-разбирам да се прави на интересен за пари, ама това девойче нали е заможно уж, баща й заможен... а нито вкус, нито акъл, нито поведение..нищо. Просто нищо няма в нея. Първична, черна, надута, проста, нахална, шумна...

# 1 738
  • Мнения: 484
А защо няма представител на поп-фолка тази година? Или Диона за това са я вкарали? Познавам я тази - преди да влезе написах, че е яко поп-фолк, макар и да се води рапърка.
Абе, много ги назнайваш всичките. Нещо тъмна ми идва работата. Евгени ти ли си? Гала..? Само някоя Златка да не се окажеш, че не са много ангажирани в последно време тези.

# 1 739
  • Мнения: 68 545
Довечера пак ли от 21ч ще е шоОто? Да не забравя да си подгрея водата, като се прибера....

Общи условия

Активация на акаунт