VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 439
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 860
  • & I'm not the only one
  • Мнения: 111
Защо кагато питаш очевиден гей дали е гей почва да се прави на мъж ? Joy Сякаш някак сега му е прозвучало нещо обидно в това, а не се е присетил,когато се е  грмирал,лакирал и завъртял дупе Joy

# 1 861
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Кулагин да не се окаже достоен  заместител на шеф Петров Trollface

# 1 862
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Гримира западни звИзди,хаха.

# 1 863
  • Мнения: 68 644
Кулагин да не се окаже достоен  заместител на шеф Петров Trollface

И аз това си помислих...чека се с всички подред...

# 1 864
  • Мнения: 11 737
Членове гримира.

# 1 865
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 241
Ааа, Тете, може ББ да се включи на по-късен етап. Примерно да имунизира Кулагин поради тая случка. Зависи накъде ще му се накриви рейтинга. 😂😂😂😂

# 1 866
  • София
  • Мнения: 5 712
Кулагин не е гей. Той е педераст. Sick
Що? Щото постави Насо където му е мястото ли!?
Аз, ако чух правилно, разбрах че Кулагин каза само, че не харесва Тото... и те го подпукаха...  длъжен ли е да го харесва!???

# 1 867
  • Мнения: 1 753
Интересно ми е  Лорда дали ще защити Кулагин .

# 1 868
  • София
  • Мнения: 2 239
Как може да ви харесва Кулагин? Просто търси внимание и знае, че с това поведение ще го получи. Ако му вкарат някой на неговото ниво, ще свие перките. Повечето пазят поведение още или са нива над него и не му влиза в тона, не му търсят диалог тъй да се каже 😉 Докато не се напият не вярвам, че някой показва истинското си лице. Много е скоро.

# 1 869
  • Мнения: 1 700
Бе чак пък адмирации за едно пълно КУКУ, което очевидно не е било обичано от никого в живота си. Да живееш за да провокирам хората.... жалка история.
"Кажете с кой мъж сте чули, че съм спал" С никой. Също така и с никоя жена. Впрочем до черешката за мен е бил напълно неизвестен.

# 1 870
  • Мнения: 3 677
Гримира западни звИзди,хаха.
4 бройки даже!

# 1 871
  • & I'm not the only one
  • Мнения: 111
Според мен Кулагин е вкаран за дразнител и му е било изяснено и поставено. Като Луна. Само,че той го прави много по-добре. При шефа за мен си беше характер,а не роля.

# 1 872
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 495
Фиона мн ли е известна? Разбирам за нея от формата, както миналата година разбрах кой е Тото пак от ББ.


# 1 873
  • Мнения: 6 704
Дразни ме Кулагина, мъжкар бил и нямало проблем,  че бил с червило Joy
Дразнител е, но той затова е влязъл,  трябва да си заработи хонорара, точно като Луна.

# 1 874
  • Мнения: X
Кулагин натръшка и хетерото,и жените,и всички Grinning
Търкалят се около него ако са достатъчно тъпи да се заяждат Grinning

Общи условия

Активация на акаунт