VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 377
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 875
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Не може да му се отрече, че има самочувствие, никой не може да изпъкне пред него и девствения му мустак /натрапвам, но е адски дразнещо/, не можеш му вземеш думата, само дърдори...

На мен са ми интересни Петко и Яна, имам някои впечатления, искам да видя дали ще се потвърдят.

# 1 876
  • Мнения: 15 500
Кулагин да не се окаже достоен  заместител на шеф Петров Trollface

Точно това щях да напиша. Сам си подписва присъдата. Ще е вечния аутсайдер във формата, защото ще се изпокара с всички. А как ли пък ще му повярва някой, че спи само с жени.

# 1 877
  • Мнения: 68 629
Аз му завидях на самообладанието. Ценно качество си е. И аз искам но не винаги успявам да се овладявам.
Друго не съм коментирала за него...

# 1 878
  • Мнения: 13 082
Кулагин преди години гримираше Златка Бляк. Тя му правеше реклама във Фейсбук. Сега на какво я докарваше е отделен въпрос 🤣 Неговия грим винаги се познаваше по контура.

# 1 879
  • Мнения: 1 750
Срещу Петко и Ванко 1 искам да го видя, но едва ли ще им скача така.

# 1 880
  • Мнения: 6 301
Насето да не е полуруснак, говори с  руски акцент.

# 1 881
  • Мнения: 9 027
Тази Нора по-ужасен тембър и от на Деса Цонева !!
Кулагин е абсолютна Луна,когато той говори да мълчат,как решат да го апострофират веднага"не ми ръкомахай,иди по-далеч и говори нормално". .същото куку,макар и да има малко багаж горе.

# 1 882
  • София
  • Мнения: 5 712
Насето да не е полуруснак, говори с  руски акцент.
Нищо чудно... с този комбайнерски вид... Joy
Само каскет му липсва, за да заприлича напълно на колхозник... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 883
  • & I'm not the only one
  • Мнения: 111
Срещу Петко и Ванко 1 искам да го видя, но едва ли ще им скача така.
Ванко е надувка и много приказва,но Петко има остър ум, ще ми е интересно да го видя срещу него.

# 1 884
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Как може да ви харесва Кулагин? Просто търси внимание и знае, че с това поведение ще го получи. Ако му вкарат някой на неговото ниво, ще свие перките. Повечето пазят поведение още или са нива над него и не му влиза в тона, не му търсят диалог тъй да се каже 😉 Докато не се напият не вярвам, че някой показва истинското си лице. Много е скоро.
Никакво ниво няма тоя за мен.

# 1 885
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Драмите между тези двамката не са ми интересни, но поне ще се посмеем.

Да влиза даскала и да почва шоуто! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 886
  • Мнения: 3 677
Ванката е на почивка там. Дали е станал човек в затвора?
Пенко как зяпа Мира, почти с отворена уста, дали заради пчелите в смокинята, дали я намира красива и женствена
Ама хитруша тя, намери точно пред мачовците да се прави на жена.

# 1 887
  • Мнения: 11 729
"Пешооо", хаххаха

# 1 888
  • София
  • Мнения: 2 239
Норчето  (с хубавото тяло и лице) как си отива с мис София. От една порода са.

# 1 889
  • София
  • Мнения: 20 057
Мм, бонжурС и бонсуарС.
Освободихте ли маскчиците 😂😂😂 от митницата? Трябва да сглобя тазгодишния ВИП аутфит. 😁😁😁
Тъкмо приключихме. Избирай и утре са при теб:
Скрит текст:











 hahaha

Общи условия

Активация на акаунт