Косопад - тема 13

  • 95 902
  • 1 015
  •   2
Отговори
# 225
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Моята поръчка беше около 30 и няколко долара, с платена доставка всичко ми излезе (по банковото извлечение) около 65лв. Нямам идея обаче как едни неща ги задържат на митница, а други не... И двата вида витамини, които посочих аз по-горе, са големички... ако някой има проблем с преглъщането на по-големи хапове ще се озори. Имат неприятен вкус и мирис, определено. И да, пишкането става лимонено към неоново жълто, но е нормално. Аз други странични реакции не съм имала.

# 226
  • Мнения: X
Извинявайте за глупавия въпрос, но възможно ли е от тези таблетки да се получи повишено окосмяване по лицето и тялото? Не съм ги пила никога, но съм чела много добри отзиви.

# 227
  • Мнения: 47 981
Не може
Евентуално пъпки може. Тогава почиваш малко

# 228
  • Мнения: 10
Знам че е нормално след раждането да ти пада косата ,но на мен почна много след това минаха девет месеца от раждането и от повече от месец ми пада доста косата.Който е минал през това да каже как е намерил решение.?

# 229
  • Мнения: 516
Не съм раждала, но 6 месеца имах много силен косопад и пих какви ли не добавки, мазах се с каквото се сетите... всичко беше с временен ефект. Най-много съм доволна от тези ампули. Купих си 4 бр от фризьорката ми, по 3,50 лв бройката са. Значително намаля косопада и се вижда, че растат нови косми.

# 230
  • Мнения: 5 244
Момичета, много ще съм ви благодарна да ми дадете съвет какво да правя и аз. 3 месеца бях на нисковиглехидратна диета и косата ми започна да пада, сега в съчетание с есента косопада наистина е много. Не мога да си изчистя къщата, банята и дрехите от косми. Никога не съм имала косопад. Какво да правя? Гледам, че витамините на Алайв са на промоция. Дали вършат работа?

# 231
  • Мнения: X
Момичета, много ще съм ви благодарна да ми дадете съвет какво да правя и аз. 3 месеца бях на нисковиглехидратна диета и косата ми започна да пада, сега в съчетание с есента косопада наистина е много. Не мога да си изчистя къщата, банята и дрехите от косми. Никога не съм имала косопад. Какво да правя? Гледам, че витамините на Алайв са на промоция. Дали вършат работа?

Ще мине. Това е стрес за целия организъм и най-често се проявява върху косата. Аз бях на кето известно време и имаше същия ефект.

# 232
  • Близко съм
  • Мнения: 816
Здравейте, аз отново бих искала да ви помоля да ми препоръчате някакви ампули, за изтощена, накъсана, капеща и оредяла коса от сешоара?! Засега пия само вечерна иглика по две една на обяд и една вечер след работа. Забелязвам,че при допир на косата падат по 2-3 косъма. Но след баня като я реша са доста и се притеснявам и плюс това съм с тънък косъм Sad . Пръскам и хининова вода уж да видим и си взех две ампули за подхранване на Amethyste

# 233
  • София
  • Мнения: 2 434
Момичета, вие като говорите за косопад колко паднали косми имате предвид? Някъде чета за 2-3 при пипане на косата, на друго място 20-тина при сресване......? Това, което съм чела и знам аз, е че на ден е нормално да падат от 50 до 100 косъма.

# 234
  • Мнения: 516
Пръскам и хининова вода уж да видим и си взех две ампули за подхранване на Amethyste
Две ампули няма да направят нищо. Аз използвах също на Аметист, но си купих цяла кутия за накъсани краища. Купи си чисто кокосово масло и се мажи по дължините и стой колкото време имаш. Може и да оставаш да спиш с него, може да седиш по час, два, колкото решиш. Колкото повече-толкова по-добре. Купи си хубав балсам и стой с него по 15 минути на косата, за да я хидратира в дълбочина. И недей да слагаш много и най-различни продукти, защото накрая нито един не действа. Това го знам от моята фризьорка. 1 месец използвай шампоан за увредена коса, 1 месец използвай обикновен. 1 месец слагаш ампули, 1 месец почиваш. И така с времето ще се оправи.

# 235
  • Мнения: 516
Момичета, вие като говорите за косопад колко паднали косми имате предвид? Някъде чета за 2-3 при пипане на косата, на друго място 20-тина при сресване......? Това, което съм чела и знам аз, е че на ден е нормално да падат от 50 до 100 косъма.
Когато имах сериозен косопад, при ресане четката се напълваше и трябваше да я чистя по два пъти, докато се среша като хората. При къпане падаха по цели снопчета. Само докато си развържа опашката или прокарам пръсти през нея и падаха 5-6. А сега по 5-6 косъма на ресане. Нещата са под контрол, но тогава доста се бях наплашила.

# 236
  • INFJ
  • Мнения: 9 347
Вчера и днес броях в банята и аз Grinning Около 40 косъма паднаха, не знам това много или малко е. Прави ми впечатление, че най много падат след измиване на маска или балсам за коса. При сушене после също пада някакво количество, като цяло не мисля, че на ден ми падат повече от 150 косъма.

Известно време ще трябва да си ползвам само козметиката, няма да пия никакви хапчета, дано да не стане по-зле.

Сега се мия с интензивният шампоан на Здраве, шампоанът и балсамът на Виши против косопад. След това на мокра коса слагам 1/2 ампула Ревалид, а вечер преди лягане пръскам лосионът на Здраве против косопад или спреят на Дюкре. От Дюкрето ми остава малко и като свърши не мисля да купувам пак. Нещо ме сърби главата от него.

# 237
  • Мнения: 516
Сега се мия с интензивният шампоан на Здраве, шампоанът и балсамът на Виши против косопад. След това на мокра коса слагам 1/2 ампула Ревалид, а вечер преди лягане пръскам лосионът на Здраве против косопад или спреят на Дюкре. От Дюкрето ми остава малко и като свърши не мисля да купувам пак. Нещо ме сърби главата от него.
Много продукти слагаш, така няма да има ефект никакъв. Избери си един или два и 1 месец ползвай само тях.

# 238
  • Мнения: 3 542
 khaleesi_x, по колко ползваш от ампулите на Аметист за една терапия? Аз заедно с маската им ще го правя.

# 239
  • Мнения: 4 470
Ако ви падат по 40 косъма на къпане, или на ден, и по 6 при развръзване на опашка, то вие изобщо нямате косопад.

Общи условия

Активация на акаунт