Косопад - тема 13

  • 95 900
  • 1 015
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 864
Страхотен режим, Кристина! Simple Smile Поздравления.

# 406
  • Мнения: 1 778
Аз се заинтересувах от тези къни. Те нали са също оцветяващи и в някаква степен сигурно са вредни за косата или не е така. Ако знам, че има здравословна, подхранваща и неувреждаща  косата къна, бих ползвала, за да се оттърва от косопада и да не ползвам вече бои. Има ли такава къна?

# 407
  • София
  • Мнения: 1 910
Аз се заинтересувах от тези къни. Те нали са също оцветяващи и в някаква степен сигурно са вредни за косата или не е така. Ако знам, че има здравословна, подхранваща и неувреждаща  косата къна, бих ползвала, за да се оттърва от косопада и да не ползвам вече бои. Има ли такава къна?
Да, има такава къна- това е чистата къна 100% lawsonia  inermis без хим.примеси - има я във всеки био магазин, също и онлайн. Има и тема за къната тук, може да се поинтересуваш.

# 408
  • Мнения: 3 626
Аз се заинтересувах от тези къни. Те нали са също оцветяващи и в някаква степен сигурно са вредни за косата или не е така. Ако знам, че има здравословна, подхранваща и неувреждаща  косата къна, бих ползвала, за да се оттърва от косопада и да не ползвам вече бои. Има ли такава къна?
Да, има такава къна- това е чистата къна 100% lawsonia  inermis без хим.примеси - има я във всеки био магазин, също и онлайн. Има и тема за къната тук, може да се поинтересуваш.
Подкрепям! Био късните не увреждат косата, за разлика от боите!

# 409
  • Мнения: 206
И аз дадам 1 глас за къната. От 3 месеца се къносвам е косата ми определено изглежда по жива, по плътна. Много съм доволна. По-принцип съм с тънка коса е къната й се отразява чудесно.

# 410
  • Мнения: 1 589
Дайте линк как изглежда тази къна.

Последна редакция: нд, 21 окт 2018, 13:51 от happy_mama

# 411
  • Мнения: 206

Аз ползвам тази на Хена фокс., но има и други марки. Напиши в гугъл къна Хенафокс, че нещо не се справям с линковете през телефона.

# 412
  • Мнения: X
Моята коса е много рядка след косопада, а и самия косъм е тънък. Ако се къносам, дали ще се уплътни поне малко? Разглеждам ги тези къни, но не мога да се реша..

# 413
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
По каква схема използвате "храната за коса" и лосиона с чемерика на Krista G? Всеки ден ли трябва да се нанасят? Или 2-3 пъти преди/след миене на косата?

# 414
  • Мнения: 206
От къната се уплътнявя леко да. Ако не искаш промяна в цвета може да пробваш амла /безцветна къна/ се води. Аз лично не съм я тествала. Харесвам се с червен отенък

# 415
  • Мнения: 1 589
Аз няколко години се къносвах с Хенафокс.Последните няколко пъти къната изглеждаше по различен начин,не можа да оцвети равномерно белите косми,едно пакетче едвам ми стигна (а преди беше достатъчно...)Няма нищо натурално в тази къна,прочетете състава,пълна химия.
Сега разглеждам сайта с уж натуралните къни и ще мисля какво да правя.Лошото в моя случай ,е че междувременно се боядисах с амонячна боя....та не знам и да си харесам къна,дали ще хване.

# 416
  • София
  • Мнения: 1 941
Чаках някой да ми отговори за маската с горчица напрах,но уви.Ето какво открих за любопитните.
http://polinasofia.com/2013/10/maska-s-gorchitza/
Аз съм я правила тази маска, ефект не видях, освен че беше адски неприятна и миризлива, и загряваща.

Ефект съм видяла от този шампоан https://www.zlatnaribka.com/mediceuticals/advanced-hair-restorat … s-bioclenz-250-ml

# 417
  • Мнения: 5 993
Според мен по-добре е да не се рискува с каквито и да е било оцветяващи вещества. Аз в момента толкова съм притеснена от косопада си, че съм се зарекла някога, когато започне косата да побелява, да я оставя така, но да си имам коса. Всякакъв вид третиране ме притеснява. Sad

# 418
  • София
  • Мнения: 2 434
По каква схема използвате "храната за коса" и лосиона с чемерика на Krista G? Всеки ден ли трябва да се нанасят? Или 2-3 пъти преди/след миене на косата?

Храната за коса я слагам като маска след измиване с шампоан /слагам и в корените, не ми се омазнява по-бързо косата, макар, че съм с мазни корени/, а лосиона с чемерика го ползвам след измиване, не го нанасям всеки ден.

Моят косопад като че ли намаля една идея ... вместо 400 ми падат 300 косъма в деня на миене на косата ... но странното при мен е, че не става по-рядка ... опашката ми е с еднаква дебелина ... и с косопад и без Rolling Eyes

# 419
  • Мнения: 2 183


... но странното при мен е, че не става по-рядка ... опашката ми е с еднаква дебелина ... и с косопад и без Rolling Eyes

Затова мога само да ти завиждам, вече не мога да си позволя да си вържа косата, една тънка опашка става.. тя не стига че ми капе, ами съм си с тънък косъм.. като си гледам стари снимки, такава хубава дълга коса беше, чак ми се плаче..
Правих изследване на щитовидната малко ми е завишено TSH , не знам дали от това се появи този кошмарен косопад, но се надявам бързо да се овладее положението... май сега е важно да намалее падането и да видим как да стимулираме нови растежи.. дано не ми остане завинаги така рядка.. че е много депресиращо..Persevere

Общи условия

Активация на акаунт