Колко яде мъжът ви?

  • 6 240
  • 144
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Имам един проблем, то не е точно проблем, но за мен си е цяло бедствие. Моят мъж няма изхранване- яде като за световно eat. Понеже работи близо си идва и за обяд и унищожава огромни количества храна. Пък и не дебелее изобщо- ще каже човек, че той яде, а аз дебелея. Просто не мога да смогна на това готвене-вечно няма за ядене, а ако тръгне да се изхранва на вън ще фалираме. Казах ме, че ако беше прасе отдавна щяха да са го заклали smile3521Поне не пуши и не пие Peace.
А как са вашите мъже?

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
И моя унищожава промишлени количества храна, с тая разлика че само вечеря в къщи. Като порасне сина ми ако се е метнал на него ще се наложи да готвя в казан Grinning

# 2
  • Мнения: 415
Нищо не яде. Чудя се как е станал 1,90 и 100кг  Thinking
Спря цигарите, но пием по ракийка с огромна салата всяка вечер. После хапва 1 препечена филийка с масло и това му е вечерята. Не обича готвено Hug /което е добре за мен/ и постно. Нещо печено на скара често без гарнитура. Обича да нареже по малко сирене, кашкавал, маслини, кренвирш, салам /каквото има в хладилника/ в една чиния и това да е вечерята. Държи само да има нещо сладко за десерт  Peace

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моят яде много по-малко от мен и много ме дразни- създава ми чувството, че плюскам като прасе и се комплексирам (а искам да сваля някое кило)Embarassed Само го моля да хапне (да не ме гризе съвестта, че само аз ям), ама той не, та не! Обикновено само вечеря, и то едва ли не детска порция ooooh! Аз ям и за него Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
Яде по-малко от мен Embarassed
Не закусва, обикновено пропуска обяда(че имал много работа) и на вечеря хапва колкото мен(с уточнението, че аз през деня съм яла).

Баба ми казва - "Ами той нали е "скрънав" (не знам точно какво означава- труден на ядене май).

Вече не искам да правя сладкиши и баници, защото той ги опитва и после трябва да се насилвам да ги изям, иначе ги изхвърляме.

РЕНИ, писали сме едновремено и учудващо еднакво.

# 5
Ние не сме женени, но приятелят ми яде повече, само когато му е вкусно. Може гладен да остане, но ако не му харесва много яденето така и ще  си остане. И няма да си дояде с нещо... Много рядко може да яде големи количества ако не му харесва ама много яденето. А и другото, което съм забелязала.. Като няма пари като че ли гледа и да яде с мярка  Sad , което много ме депресира. Аз искам да си яде, колкото му душа иска и да качи някой килограм, че двамата тежим почти еднакво, а той е с 10 - 12 см над мен.. Иначе като сме в майка и си хапва... Надявам се това да не значи, че тя готви по - добре от мен newsm78   chef  bowuu

# 6
  • Мнения: 1 416
Яде малко и то - само не вечеря...  smile3521

# 7
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
         Мнооооого много и аз не смогвам и на всичко отгоре е кл1ощав #Cussing out. Ако се храни на вън и ние ще фалираме #Crazy Аз сън на диета, за бебока готвя отделно и за мъжа отделно и съм се срастнала с печката  #Cussing out #2gunfire

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
храни се нормално. Колкото му сложа толкова си и изяжда...аз седя и ровя в чинията за да му правя комания. Вечер ям много малко

# 9
  • Мнения: 4 546
нормално си хапва. но е напълнял откакто живеем заедно  Grinning

# 10
  • Мнения: 7 474
Разширен стомах е това май. Моят мъж така яде по много ( но не винаги),ако нещо му е много вкусно просто няма спирка. После пуфти по два часа и не може да заспи ooooh!  Това е резултат  от тъпкане в детството Tired

# 11
  • Мнения: 492
Моят мъж и преди ядеше доста, но откакто спря цигарите миналата година положението е страшно!Постоянно е гладен, постоянно иска нещо сладко!Еми от август миналата година до момента е качил 30!кг и вече се шегувам, че ако продължава така кантара няма да го хваща - сега е 112кг!

# 12
  • София
  • Мнения: 383
Когато се запознахме с моя мъж беше 76 кила на 197 см. височина. Приличаше на щека. Имам една негова снимка в профил седнал на плажа и си облегнал ръцете на коленете - еми корема му е хлътнал и мога да му преброя ребрата. Като се взехме и почна да води по редовен живот се пооправи, ама пак си беше кльощав. Преди 3.5 години спря цигарите. Ами изплаши ми се окото. Първата година качи 20 кг, а след това постепенно още 10 и сега е 105. Само че пак пропуши и ако ги спре го бъзикам, че следващия път ще стане 130кг.
И една весела случка - минава на сръбската граница с кола, но паспорта му отпреди да напълнее и митничаря сърбин гледа паспорта, гледа него, гледа паспорта, гледа него и изтъпрсва - Е па много си се пОправил бе!! Laughing

# 13
  • Мнения: 5 475
И моя не пуши,пие нормално,по чаша вино на хранене или бира с пицата.Определено обаче откакто сме женени е загладил косъма.Сега съм го сложила малко на диета да стопи коремчето!

# 14
  • Мнения: 2 723
Или почти нищо, или количества, които сериозно ме стряскат, после се чуди защо не отслабва hahaha

Общи условия

Активация на акаунт