На море в Турция - тема 54

  • 84 414
  • 776
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 378
Но и много обичаме да се плюем.

# 421
  • Варна
  • Мнения: 10 542
И там,  и там. 😁

# 422
  • Мнения: 5 309
Тази година пътувахме с Емералд за Дидим. НЕ пътувайте с Емералд! Супер неинформативни екскурзоводи и на отиване и на връщане,техният представител (Айдън) му видяхме очите точно 2 пъти за 2 минути,повече не се е и вясвал.Не даваше никаква информация,каквото и да го питахме той все не знаеше. На връщане автобуса беше ужасен,клатушкаше се все едно си на лодка,без почти никакви спирачки,а шофьора как взимаше завоите да не ви обяснявам.. Фалшивите снимки в сайта на Емералд дори няма да ги коментирам.
Изкарахме си добре,защото се запознахме с много яки хора и бяхме голяма компания. Доволна съм от почивката си,но не благодарение на Емералд.

# 423
  • София
  • Мнения: 11 116
Да, същите са и моите впеатления от Емералд, в кой хотел бяхте ?

# 424
  • София
  • Мнения: 1 355
Simple Smile
Моят фаворит за догодина е, като цяло Роял Сегинус.
Но мисля за варианти, като: Делфин бе, Адаля елит или някой подобен в Белек.
Лек ден на всички!
И моите
Какво ще кажете за Делфин Империал или някой от другите. Марги е ходила във всичките, доколкото разбрах. Ако иска, да напише две думи.Flowers Rose

# 425
  • Мнения: 5 309
Да, същите са и моите впеатления от Емералд, в кой хотел бяхте ?
Garden of sun 5*

# 426
  • Мнения: 21
Здравейте, предстои ни пътуване до Кемер, тръгваме на 05.10. Като гледам прогнозата за времето, темепратурите там не са много по-високи от тук, в момента там е около 17градуса. Явно ще се ориентираме към други занимания, в тази връзка може ли да ми препоръчате кои допълнителни екскурзии си заслужават? Благодаря предварително.
Здравейте в момента сме на 15км от Кемер и температурата е 32 градуса днес.А на морето и басейните 28 градуса.Така че не се притеснявайте.

# 427
  • София
  • Мнения: 203
А някой в Кушадасъ да метне инфо как е времето там? Че прогнозата май не ме обнадежди много за слънце...

# 428
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 866
За първа година пътувахме с автобус на почивка с Емералд в Vogue hotel Bodrum.На отиване Ели ни беше представител на агенцията,нямам забележки.Но на връщане Милен ни водеше,по-ужасно отношение към клиентите не съм срещала досега,а доста съм пътувала.Като стадо овце ни събираше,кара се на хората,че закъсняват-е като има 10 български автобуса ,как да минеш през тоалетната за 20 минути.С тази агенция няма да пътувам само заради този младеж.

# 429
  • Мнения: 775
В Егейско ce о4аква се в идните 3 4 дена тропикална буря подобна на онези в щатите  около Мармарис-бодрум - Измир таа да влияе до горе до Мраморно..
Снощи Измир имаше мн вятар та дърветата са се съборили..
сигурно няколко дена няма да е кротко времето по край ЕГЕ ДЕНИЗ..

http://www.milliyet.com.tr/tropik-firtina-uyarisi-izmir-ve-gundem-2750179/
http://www.milliyet.com.tr/dikkat-ceken-tahmin-turkiye-nin-gundem-2749953/

# 430
  • Мнения: 4
Здравейте,утре пътуваме за Бодрум, интересува ме колко кутии цигари мога да си взема,а как стои въпроса с алкохола може ли да се внесе и колко?

Посока Тр / на 4овек /  - 3 стека тютюн, 1л %40 процентов алкохол + 1л. %20 процентов друг алкохол (вино, ликуор и т.н.)

Посока Бг - 2 кутии тютюн (не стек) , алкохол нз. но не си струва по е ефтино в Бг.
 
Благодаря ви момичета!

# 431
  • София
  • Мнения: 1 419
А някой в Кушадасъ да метне инфо как е времето там? Че прогнозата май не ме обнадежди много за слънце...
Вчера не ставаше за плаж. Топло но облачно. Пивко беше. В момента е около 20 градуса, но също има облаци, тихо е. Май и днеска ще е пивко.

# 432
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
А някой в Кушадасъ да метне инфо как е времето там? Че прогнозата май не ме обнадежди много за слънце...
Вчера не ставаше за плаж. Топло но облачно. Пивко беше. В момента е около 20 градуса, но също има облаци, тихо е. Май и днеска ще е пивко.
Ужас!Ама то е студено. Fearful
Тук вчера сутринта беше -1 гр., През деня към 20.Снощи пусках климатика за малко.Значи края на септември не става за Кушадасъ. Sad

# 433
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Тръгваме за Бодрум след 3-4часа , живея си с идеята , че ако ще има УЖАСНА БУРЯ, ЦИКЛОН ,  ТАЙФУН - тая кокошка от агенцията би трябвало поне един смс да пише . Направих по още една здравна осигуровка и имам 3500лири ,  бури , циклони - за първи път в живота си отивам на почивка за 7дни , ако ще само книги да чета , пак ще ми е супер .
Лек път на всички , които пътуват днес и ако видите чернокоса откачалка с розови диоптрични очила - АЗ СЪМ  😀 !

# 434
  • Мнения: 683
И ние тръгваме в 14ч.за Дидим. Толкова много дрехи натъпках в куфара, че се чудя дали да не махна нещо. И книги взех, че с тази прогноза не се знае ще става ли за плаж и разходки...

Общи условия

Активация на акаунт