бебешки крем?

  • 847
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 544
Искам да взема някакъв бебешки крем за суха и чувствителна кожа, но се чудя кой? Thinking

Ползвам олиото на Bubchen, но не върши работа.

Анджи понякога получава алергични петна, като изпръхнали, които мажа с `линола фет` и изчезват. Сега обаче кожата по  крачетата и ръчичките и` е леко суха, а с олиото нищо не става и се чудя какво да ползвам?

Препоръчайте ми нещо?

# 1
  • Мнения: 1 187
Виж нещата на Клоран, малко по-скъпички са но са  качествени.

# 2
  • Мнения: 2 258
Препоръчвам ти масажното мляко на Клоран и балсамчето на доктор Тайс ...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 552
От няколко дни и на Мария кожата /на места/, най-вече на бузките беше такава. Започнах да я мажа с Nivea Baby Softcreme и за един ден се оправи. Пак е същата нежна и гладка кожа.

# 4
  • София
  • Мнения: 9 455
Клоран

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Малкия има същия проблем със много суха кожа и мажа само с Линола фет. Понеже от Бюбхен, Джонсън, Нивеа му излизат пъпчици.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Nivea Baby Softcreme

# 7
  • София
  • Мнения: 717
Мустела. Френска медицинска козметика за бебета, според мен доста добра, по-скъпа, но не чак толкова.

# 8
  • Мнения: 3 200
С Nivea Baby Softcreme мажа аз и съм доволна

# 9
  • Мнения: X
Аз мажа с Baby Wundschutz Creme на Bubhen и съм доволна.

# 10
  • Мнения: 2 807
Цитат на: angelica
Искам да взема някакъв бебешки крем за суха и чувствителна кожа, но се чудя кой? Thinking

Ползвам олиото на Bubchen, но не върши работа.

Анджи понякога получава алергични петна, като изпръхнали, които мажа с `линола фет` и изчезват. Сега обаче кожата по  крачетата и ръчичките и` е леко суха, а с олиото нищо не става и се чудя какво да ползвам?

Препоръчайте ми нещо?


Ние сме изцяло на козметиката на Bubchen - много съм доволна.
Когато беше на около 4 месеца имаше един малък безцветен участък от по-суха кожа, наподобяваше лишейче - мазах го само 2 пъти с млякото на Bubchen и изчезна.
Дано има ефект и при вас!

# 11
  • Мнения: 1 568
Цитат на: Vesito
Малкия има същия проблем със много суха кожа и мажа само с Линола фет.


А как точно прилагаш Линола Фет? Олиото за баня ли използваш или крема? Разтваряш ли във вода или мажеш неразтворен лосион? Отмиваш ли с вода след това?
Аз използвам Линола Фет за себе си след баня. Нанасям на мокра кожа и след това не отмивам. Но не ми стана ясно от упътването на опаковката как се използва при бебчета.

Общи условия

Активация на акаунт