Нормално ли е да сълзят гърдите още от 6 месец?

  • 1 628
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 13
 newsm78Сега съм в 7 месец. Но миналият бях "за малко" в болница и там разбира се съм само по нощница без сутиен. Всеки ден гърдите ми прокапваха.Още след първото примокряне, вдигнах нощницата и се опитах да стисна гърдата, но нищо не излезе.По-късно както си седях и отново се появиха капчици на нощницата...Направо съм изумена....При първото ми раждане гърдите ми текнаха точно 2 дни преди да родя...Затова сега се притеснявам... Thinking

# 1
  • Мнения: 5 391
Спокойно, и на мен преколастрата ми тръгна рано, към 5-я месец Peace

# 2
  • Мнения: 492
И аз имах откъм шестия месец!

# 3
Спокойно, не се шашкай, съвсем нормално е . И аз съм така някъде от началото на 6-ия.

# 4
  • Мнения: 8 917
Моята коластра се появи към 5-я месец .Спокойно, нормално е Peace

# 5
  • Мнения: 1 048
Както са ти казали другите напълно нормално е на мен ми прокопаха гърдите още към 4-5 месец.

# 6
  • София
  • Мнения: 551
И при мен се появи в 5 месец.Повече ми прокапваше след баня.

# 7
  • Мнения: 7 186
Нормално е. Peace

# 8
  • Мнения: 2 663
И при мен се появи в 5 месец.Повече ми прокапваше след баня.
и при мен така , а също и  през нощта

# 9
  • Мнения: 8 505
Да,нормално е Simple Smile

# 10
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
И при мен се появи в 5 месец.Повече ми прокапваше след баня.
И двата пъти така Simple Smile

# 11
  • Мнения: 827
И аз от около месец забелязвам петна по блузките, с които спя, доколкото знам е съвсем нормално Wink

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Съвсем нормално не се притеснявай.Малко е неприятно постоянно да ти се мокри блузата отпред,но какво да се прави

# 13
  • Мнения: 3 760
Нормално е и се случва често!

# 14
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Абсолютно нормално,моите също сълзят,а и при всяка бременност се получава по различно време.Вече съм направо ветеран в това отношение Crazy

# 15
  • Петрич
  • Мнения: 321
Нормално е.При мен започна от 4-я месец.

# 16
  • Мнения: 318
Мисля че си е нормално и при мен е така, само че беше само 1,2 пъти. Peace

# 17
  • Мнения: 4 806
нормално е и няма място за притеснения

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Нормално е, и на мен някъде там ми се появи коластра, само че само капчици.

# 19
  • Мнения: 47 981
съвсем нормално е  Laughing

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз пък днес си стиснах едното зърно и се появи капчица, много се развълнувах. Но до сега не са ми са подмокряли дрехите.

# 21
  • Мнения: 115
Нормално  Peace

# 22
  • Мнения: 733
И при мен съзяха много от рано, някъде около 5-6 месец беше до колкото си спомням. За съжаления после кърмих няма и 1 месец. Дано не си като мене  Praynig

# 23
# 24
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И при мен съзяха много от рано, някъде около 5-6 месец беше до колкото си спомням. За съжаления после кърмих няма и 1 месец. Дано не си като мене  Praynig
И аз бях такаааа.Много гадно.Язък,че толкова месеци се подготвях.

# 25
  • Мнения: 135
На мен ми сълзяха от 5мес.Мисля,че е нормално

# 26
  • Мнения: 2 271
На мен също от 5м.А  като родих,странно,но факт,кърмата ми дойде чак на 4 ден и то с бебе на гърда от 3 час!

# 27
  • Мнения: 1 353
и при мен като при другите.още кам 5-тия започна да ми просалзява и когато казах на моята акушерка от консултацията ми каза да не ги стискам и ваоб6те да не ги пипам.всичко е ок не се притеснявай

# 28
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
при всички жени е индивидуално и няма нищо ненормално че при теб по-рано се е получило това ... при мен някъде към 8 месец просълзяваха ако не се лъжа

# 29
  • София
  • Мнения: 2 164
При мен започна през седмия месец. Няма от какво да се притесняваш!

# 30
  • Мнения: 13
Благодаря ви, момичета!Бях се притеснила не затова, че стават петънца на дрехите, а заради приказки на стари баби. Казват, че щом тръгвало млякото, тръгвало и бебето.А ми е доста раничко още newsm78

Общи условия

Активация на акаунт