Не знам съвет ли търся, или да се оплача...

  • 25 453
  • 661
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ако е факт и е черно на бяло, реагирайте крайно, но в случая е вероятно случката да се развива повече във въображението на авторката. Продължавам да предполагам, че "Жоро е невинен". Голяма работа, че се загледал и че му я приятна. Ако това трябва да доведе до нервна криза авторката, какво остава ако има изневяра. Хора сме, не сме от желязо. Важното е да мине този период и да не задълбае наистина.

# 46
  • Мнения: 3 574
Аниш, наистина ли го мислиш или запълваш време?
Кое по-точно? Аз си имам мои си интереси и приятели, МС - негови си. Не са еднакви. Няма да седна да се притеснявам, а още по-малко да съпреживявам емоциите му.

# 47
  • Мнения: 164
Интересно ми е каква е реакцията на нейният мъж? Той сигурно също вижда, че твоят скъсява дистанцията с неговата жена?
Изобщо нищо не вижда, той не скъсява чак толкова дистанцията. че да му направи впечатление. Аз познавам мъжа си и знам как се държи с други жени и как се държи с нея. Но това го виждам аз, другите няма как да видят и да направят разликата.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
След като приятелят не вижда ухажване на съпругата си от друг (тоест заплаха за себе си), не е ли едностранчиво и странно само вие да я виждате? Вие с него имате общ интерес - вие да пазите съпруга си, а той - неговата жена.

# 49
  • Мнения: 164
Ако е факт и е черно на бяло, реагирайте крайно, но в случая е вероятно случката да се развива повече във въображението на авторката. Продължавам да предполагам, че "Жоро е невинен". Голяма работа, че се загледал и че му я приятна. Ако това трябва да доведе до нервна криза авторката, какво остава ако има изневяра. Хора сме, не сме от желязо. Важното е да мине този период и да не задълбае наистина.
   Е там е проблема, мисля че е задълбал вече, а не само да му е приятна. Аз написах, че имам подозрение че е влюбен, а не че му е просто приятна. Има разлика.

# 50
  • Мнения: X
Класически "слаб ангел".
Има мъже, които им премалява от всяка по-засукана "булка". Някои имат глупостта да им личи, други тайничко ѝ го ... трупат.
Твоят мъж явно е увлечен по нея. Не бих си обръщала главата на другата страна, а бих му казала директно, че не ми е приятно.
Скрит текст:
Защо ти трябва да обираш дискомфорта от неговия слаб ангел?
Ми да се научи, не е малко бебе.
Ти флиртувай с мъжа на въпросната и гледай реакции. Simple Smile
   Казах му, а той естествено ми каза, че не съм добре...
Скрит текст:
Кой би си признал, почти никой. Флирт с нейния мъж е безсмислен, какво.ще постигна с това? Нито ще спре да я харесва ( ако е така) нито аз ще съм по-щастлива 🙂
На което би трябвало да получи отговор:
"Дали съм добре или зле, ти няма как да знаеш.Обаче, "манията ти" по Пенка е видна за всички, включително и за мъжа й.Ставаш жалък и смешен.Ако си о.к. да си палячото на компанията, давай, продължавай да се правиш на маймуна...щото на Пенка й е през оная работа за теб.Толкова от мен.От теб, ВЕЧЕ, зависи, дали си мъж или боклук."
Не е задължително да са точните думи, но смисълът би бил подобен...
Идеята е, той да е наясно, че е "хванат със смъкнати гащи", че ти си наясно какви ги върши, да "удариш" егото му, показвайки му в какъв смешник се превръща, точейки "лиги" след приятелка на жена си....Долно е, "мръсно" е, долнопробно е И пред мъжа й, който му е приятел, та, ако си си взела качествен мъж, дори да е залитнал неусетно, подобно откровение би го жегнало право в "сърцето-егото" и може би би се "събудил", за да се види отстрани как е станал за смях.

# 51
  • Мнения: 164
Класически "слаб ангел".
Има мъже, които им премалява от всяка по-засукана "булка". Някои имат глупостта да им личи, други тайничко ѝ го ... трупат.
Твоят мъж явно е увлечен по нея. Не бих си обръщала главата на другата страна, а бих му казала директно, че не ми е приятно.
Скрит текст:
Защо ти трябва да обираш дискомфорта от неговия слаб ангел?
Ми да се научи, не е малко бебе.
Ти флиртувай с мъжа на въпросната и гледай реакции. Simple Smile
   Казах му, а той естествено ми каза, че не съм добре...
Скрит текст:
Кой би си признал, почти никой. Флирт с нейния мъж е безсмислен, какво.ще постигна с това? Нито ще спре да я харесва ( ако е така) нито аз ще съм по-щастлива 🙂
На което би трябвало да получи отговор:
"Дали съм добре или зле, ти няма как да знаеш.Обаче, "манията ти" по Пенка е видна за всички, включително и за мъжа й.Ставаш жалък и смешен.Ако си о.к. да си палячото на компанията, давай, продължавай да се правиш на маймуна...щото на Пенка й е през оная работа за теб.Толкова от мен.От теб, ВЕЧЕ, зависи, дали си мъж или боклук."
Не е задължително да са точните думи, но смисълът би бил подобен...
Идеята е, той да е наясно, че е "хванат със смъкнати гащи", че ти си наясно какви ги върши, да "удариш" егото му, показвайки му в какъв смешник се превръща, точейки "лиги" след приятелка на жена си....Долно е, "мръсно" е, долнопробно е И пред мъжа й, който му е приятел, та, ако си си взела качествен мъж, дори да е залитнал неусетно, подобно откровение би го жегнало право в "сърцето-егото" и може би би се "събудил", за да се види отстрани как е станал за смях.

Ами аз това му казах, че те се обичат и са щастливи , и че се излага, че е жалко направо...Каза ми, че не съм добре и прекратихме темата.

# 52
  • Мнения: 6 466
Аниш, наистина ли го мислиш или запълваш време?
Кое по-точно? Аз си имам мои си интереси и приятели, МС - негови си. Не са еднакви. Няма да седна да се притеснявам, а още по-малко да съпреживявам емоциите му.
Само че,в случая са на семейно излизане с приятели. Не излизат от вчера,а  и да започне да се съмнява момичето ,това му поведение пак не е от вчера. Напоследък ще да е редовно.
Приятеля му какво да забележи? След като неговата жена не проявява такива интереси към въпросния.
Смея да твърдя,че не съм от ревнивите. Ама хич. Е,като гаджета с бившия съм имала такива емоции...но спорадично. Не съм от тия. Струва ми се безмислено.
Авторката трябва да е тотално перде откъм чувства към мъжа си,за да не усети. И да се обиди. Обида,не ревност. Разлика има.

# 53
  • Мнения: X
Скрит текст:
Класически "слаб ангел".
Има мъже, които им премалява от всяка по-засукана "булка". Някои имат глупостта да им личи, други тайничко ѝ го ... трупат.
Твоят мъж явно е увлечен по нея. Не бих си обръщала главата на другата страна, а бих му казала директно, че не ми е приятно.
Скрит текст:
Защо ти трябва да обираш дискомфорта от неговия слаб ангел?
Ми да се научи, не е малко бебе.
Ти флиртувай с мъжа на въпросната и гледай реакции. Simple Smile
   Казах му, а той естествено ми каза, че не съм добре...
Скрит текст:
Кой би си признал, почти никой. Флирт с нейния мъж е безсмислен, какво.ще постигна с това? Нито ще спре да я харесва ( ако е така) нито аз ще съм по-щастлива 🙂
На което би трябвало да получи отговор:
"Дали съм добре или зле, ти няма как да знаеш.Обаче, "манията ти" по Пенка е видна за всички, включително и за мъжа й.Ставаш жалък и смешен.Ако си о.к. да си палячото на компанията, давай, продължавай да се правиш на маймуна...щото на Пенка й е през оная работа за теб.Толкова от мен.От теб, ВЕЧЕ, зависи, дали си мъж или боклук."
Не е задължително да са точните думи, но смисълът би бил подобен...
Идеята е, той да е наясно, че е "хванат със смъкнати гащи", че ти си наясно какви ги върши, да "удариш" егото му, показвайки му в какъв смешник се превръща, точейки "лиги" след приятелка на жена си....Долно е, "мръсно" е, долнопробно е И пред мъжа й, който му е приятел, та, ако си си взела качествен мъж, дори да е залитнал неусетно, подобно откровение би го жегнало право в "сърцето-егото" и може би би се "събудил", за да се види отстрани как е станал за смях.

Ами аз това му казах, че те се обичат и са щастливи , и че се излага, че е жалко направо...Каза ми, че не съм добре ...
"О.к., аз не съм добре.Така да е.Просто държа да ти е пределно ясно, че е очеизвадно какво става и какви ги вършиш.А това не е о.к., за мен.В твоето поле остава топката искаш ли или не да преосмислиш и промениш поведението си.Ако продължаваш, спираме със срещите с тях.Пък нека аз съм луда и недобре.....!".
Поне такова би било моето поведение и реакция.
Изобщо няма да приема, че темата е приключена, да си се тормозя "тихичко" настрани, докато той си "разиграва коня".Ако нещо не ми е приятно, не ми е о.к. като поведение, мнение, отношение, "дълбая" докато не стигнем до някакво решение.Няма начин да ми бяга по тъча.....

# 54
  • Мнения: 164
След като приятелят не вижда ухажване на съпругата си от друг (тоест заплаха за себе си), не е ли едностранчиво и странно само вие да я виждате? Вие с него имате общ интерес - вие да пазите съпруга си, а той - неговата жена.
Той не я ухажва чак така видно, нито се опитва да прави нещо. Прави неща, които да я впечатлят, но това го виждам аз, защото го познавам. За другите няма нищо нередно. Тъжното му настроение го виждам аз, като сме с тях не е така.

# 55
  • Мнения: 330
След като приятелят не вижда ухажване на съпругата си от друг (тоест заплаха за себе си), не е ли едностранчиво и странно само вие да я виждате? Вие с него имате общ интерес - вие да пазите съпруга си, а той - неговата жена.
Жените са далеч по-интуитивни и ревниви по отношение тяхното си. Без значение дали го показват или премълчават. Това, че съпругът на обекта на чувствата не забелязва и не усеща нищо, далеч, не означава, че авторката не е доловила, забелязала и продължаваща да наблюдава терзанията и отчаяните напъни на нейния благоверен.

# 56
  • Мнения: 46 488
За мен е нормално мъжът да говори, дори да флиртува и с други жени, с лимит, разбира се. Хора сме, не от желязо, не може всеки да гледа надолу, а ако човекът отсреща е приятен за общуване и му пасва на енергията, що да не я хареса.
Общуване е едно, флирт и влюбване - друго.
За мен такова поведение не е нормално и показва, че нямаш грам уважение към човека до теб. Пък нека съм сухарка.
Я пробвай да въздишаш по някой приятел на мъжа ти, да гледаш замечтано в една точка и да въздишаш, пък ела ми кажи дали и според него е нормално.

"О.к., аз не съм добре.Така да е.Просто държа да ти е пределно ясно, че е очеизвадно какво става и какви ги вършиш.А това не е о.к., за мен.В твоето поле остава топката искаш ли или не да преосмислиш и промениш поведението си.Ако продължаваш, спираме със срещите с тях.Пък нека аз съм луда и недобре.....!".
Поне такова би било моето поведение и реакция.
Изобщо няма да приема, че темата е приключена, да си се тормозя "тихичко" настрани, докато той си "разиграва коня".Ако нещо не ми е приятно, не ми е о.к. като поведение, мнение, отношение, "дълбая" докато не стигнем до някакво решение.Няма начин да ми бяга по тъча.....
Това е и моето мнение + работа по въпроса за секса. А ако чак толкова обича другата и не може да се отърси от нея - тогава бих се замислила и за по-радикални действия.

# 57
  • Мнения: 15 619
Жените забелязват такива състояния. Другата не може да не е наясно.

# 58
  • Мнения: X
Жените забелязват такива състояния. Другата не може да не е наясно.
Оо, наясно е, затова и тя пуска закачки...ласкае се от вниманието на чуждия мъж.Дори да няма и грам намерение да кръшка на мъжа си.....кой жена не би се чувствала така на нейно място?
Но ако тя не е инициаторката, а по авторката не е, това не е неин проблем.
А проблем между авторката и мъжа й.

# 59
  • София
  • Мнения: 8 348
Значи, може мъжа ти да е бил подсъзнателно привлечен и дори да не се е усещал, че се държи различно в нейната компания. Ама ти си побързала да му отвориш очите и сега трябва да го дебнеш да не се влюби истински. Кофти.

Раздухването на проблема може да го увеличи многократно и да стане мазало, внимавай.

Общи условия

Активация на акаунт