Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 септ. 2018, 15:42 ч.

Спам тема (сбогом айляшки сезон) от 11.9. до когато.

• 7 731
  • 850
  •   1
Отговори

Анкета

Бихте ли участвали в риалити формат?

Опции:

* Гласуването приключва: чт, 11 окт 2018, 15:42
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 15
Забравих да споделя.  Joy Почувствах се джудже с моите 1.70.
Джу, ако искаш, ще те подкрепя и аз за анкетата. Laughing
Приемам подкупи за вот.

# 16
  • Варна
Стига бееее, аз за нашата Луна гласувах, ква е тая кокошка дето сте показали?!?!?!

Аз също натиснах простолюдието и ББ да го... Не съм аз на последното, признавам без бой.

# 17
  • На топло в неговото сърце.
Живо ме интересува кой, освен мен, мисли анкетата за тъпа Joy

А каква операция на носа ти са правили?
Хипертрофия на лигавица.
Не е тъпа,просто Различна !

# 18
Джу, мен ме радват твоите анкети.   Grinning Не са като на телефона сухи и скучни, все едно цял заспал офис ги мъдрил три недели. Grin Цун ти по въображението закачливо. Кой те вземе, няма да скучай! Пу!   Kissing Heart

# 19
  • Боса по асфалта вървя си ...
Кой те вземе, няма да скучай! Пу!   Kissing Heart
Kissing Heart
Двама се бият за мен и всеки вика - "вземи я ти!" Joy

Аз не винаги съм в настроение...все пак водно некво. Цяла палитра от емоции от-до Trollface  Който ме вземе....яко му дупе Joy

# 20
От водното по-бурно няма. Ама не е скучно хич. Може да си тихичко и кротичко, може и да дереш. Ахаха. Grinning

# 21
  • Euskal Herria
Джу, кУ много ти е мъка, да гласувам с тая опция, м? Wink
Луне, гушкай докато можеш и докато ти дават. Че после, като изхвръкнат...
Уф, три пъти ще преобоядисам цялата къща и всякакъв друг ремонт ще направя, без да ми дотежи, ама после... Така си изпилявам нервите, че... Нищо, и това ще свърши. Инат съм Simple Smile

# 22
Янче, тоя специално дава веднъж на високосна. Щото се затъжил и той. Тъй че стискам и аз. Дребният ми е по-любвеобвилен, ама подозирам, че скоро ще пренасочи и той любовността си навън. Grin Засега още отсича, че всички момичета били кифли и глупави.   Joy

# 23
  • Варна
Пък моята дъщеря още е супер гушлива и на ден се стискаме по много пъти. Редовно ми казва "мамо, обичам те" и аз се размазвам от кеф. Дано е по-дълго.

# 24
Пък моята дъщеря още е супер гушлива и на ден се стискаме по много пъти. Редовно ми казва "мамо, обичам те" и аз се размазвам от кеф. Дано е по-дълго.
Тя беше малка още, нали Хай!?  Grinning Ох, така не ми се случи и на мен едно момиченце...

# 25
  • Варна
На шест е.

Много се радвам аз, че имам дъщеря. Имам и племенник, та е шарен родът, но друго си е с госпожица.

# 26
  • Боса по асфалта вървя си ...
Тя беше малка още, нали Хай!?  Grinning Ох, така не ми се случи и на мен едно момиченце...
Трябвало е да карате до женско Stuck Out Tongue Winking Eye

# 27
Абе, да караме, да караме, ама...     Stuck Out Tongue Winking Eye 

# 28
Лунето е млада мацка още я карат сигурно Wink Hug

# 29
  • Варна
Днеска, хора, доста се забавлявах. Близо до градината има едни бараки, какви ли не магазинчета има в тях ама съм забелязала, че в една от тях прибират мотор и на няколко пъти отпред ремонтират мотори. Все си мислех, че знам сервизите за мотори в града, не са чак толкоз много. И днес отивам да взема детето, а тоя път правят два мотора отвън, единия беше едно намазано Дукати, очите ми останаха. Направо спрях колата и ги питах ремонтират ли. Ми да, правели го хората. Пък аз нали имам проблем с една светеща лампа, дето ме притеснява, та направо изложих проблема. Човека на годините на баща ми някъде, веднага попита какъв е мотора, казах му и той вика "а, да, аз съм ви виждал, червен е нали" и аз така Rolling Eyes Но ще ударят едно рамо напролет, ако трябва. Какви неща може да намери човек, докато си води детето на градина...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт