Спам тема (сбогом айляшки сезон) от 11.9. до когато.

  • 23 236
  • 850
  •   1
Отговори

Анкета

Бихте ли участвали в риалити формат?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 11 окт 2018, 15:42
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 30
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Лунето е млада мацка още я карат сигурно Wink Hug
За това не се съмнявам. Аз говоря за прихващането Stuck Out Tongue Winking Eye

# 31
  • Мнения: 15 619
 
Лунето е млада мацка още я карат сигурно Wink Hug
За това не се съмнявам. Аз говоря за прихващането Stuck Out Tongue Winking Eye
Без крайни цели вече.  Joy    На 42 тепърва да дундуркам и да не се наспивам, пък като мина петдесетака да се ядосвам с тийн.. Тъ цъ!
Хай, късметлийка си!  Grinning Ама и забележителна!

# 32
  • Мнения: 9 564
Лунето е млада мацка още я карат сигурно Wink Hug
За това не се съмнявам. Аз говоря за прихващането Stuck Out Tongue Winking Eye
Ми то, който кара винаги може и да хване Mr. Green Ти се ослушваш, освен от нея да чакаме едно спам бебе Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 15 619
Осем, ми да я орисаме. Ще вземе да стане. Grinning
Котьо упорито се вре да легне върху ръката, която цъка с мишката... Иска мачкане.Joy

# 34
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Ти се ослушваш, освен от нея да чакаме едно спам бебе Heart Eyes
Ми не идва принца на белия кон Joy Летвата ми е висока и само некви мухъли се опитват да пролязят под нея. Та се налага да им настъпвам ръчичките Joy

# 35
  • Мнения: 9 564
Ти се ослушваш, освен от нея да чакаме едно спам бебе Heart Eyes
Ми не идва принца на белия кон Joy Летвата ми е висока и само некви мухъли се опитват да пролязят под нея. Та се налага да им настъпвам ръчичките Joy
Как пък не попадна на читав доктор,  да си те лекува отвсякъде  Mr. Green Аз познавам един шавлив УНГ, ама е дъртичък вече как да те дам баш на него.


Ааа, още нещо исках да казвам. Джу, каква си хитруша Hug Ти понеже вече си реалити звезда и си направи анкета по темата. Не че някой те видя от нас де, ама все пак те даваха по тИлИвИзорЪ Laughing

# 36
  • Мнения: 15 619
Ти се ослушваш, освен от нея да чакаме едно спам бебе Heart Eyes
Ми не идва принца на белия кон Joy Летвата ми е висока и само некви мухъли се опитват да пролязят под нея. Та се налага да им настъпвам ръчичките Joy
Как пък не попадна на читав доктор,  да си те лекува отвсякъде  Mr. Green Аз познавам един шавлив УНГ, ама е дъртичък вече как да те дам баш на него.
Мне. Млад, убав и умен само. И да готви, нъл тъй Джу!?  Grinning

# 37
  • Мнения: 9 564
Ти се ослушваш, освен от нея да чакаме едно спам бебе Heart Eyes
Ми не идва принца на белия кон Joy Летвата ми е висока и само некви мухъли се опитват да пролязят под нея. Та се налага да им настъпвам ръчичките Joy
Как пък не попадна на читав доктор,  да си те лекува отвсякъде  Mr. Green Аз познавам един шавлив УНГ, ама е дъртичък вече как да те дам баш на него.
Мне. Млад, убав и умен само. И да готви, нъл тъй Джу!?  Grinning
За Джу само най-доброто! И най-издържливото  Wink

# 38
  • Мнения: 15 619
Ти се ослушваш, освен от нея да чакаме едно спам бебе Heart Eyes
Ми не идва принца на белия кон Joy Летвата ми е висока и само некви мухъли се опитват да пролязят под нея. Та се налага да им настъпвам ръчичките Joy
Как пък не попадна на читав доктор,  да си те лекува отвсякъде  Mr. Green Аз познавам един шавлив УНГ, ама е дъртичък вече как да те дам баш на него.
Мне. Млад, убав и умен само. И да готви, нъл тъй Джу!?  Grinning
За Джу само най-доброто! И най-издържливото  Wink
Тюх, какъв съм заплес! Ами да! Joy

# 39
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Осем, ми да я орисаме. Ще вземе да стане. Grinning
Котьо упорито се вре да легне върху ръката, която цъка с мишката... Иска мачкане.Joy
То и с докторчето ръсихте едни орисии. Ама или малко се напънахте, или се престарахте нещо Joy

Единият ми кот също така се мушка:
Скрит текст:

# 40
  • Мнения: 9 564
И кучето ми все така се навира отгоре ми. Иначе едната ми котка преди все ми изяждаше мишките. Много ги мразеше Whistling

# 41
  • Мнения: 15 619
Сникърс, тъй е наречен от мислителя наш, се оказа егатий чудото диво. Трябва да го видиш, как се стрелка буквално като стрела, с наострен косъм и навирена опашка.  Голямо парче е, а вечер ляга по мен или по дребното и се гушка. Joy  С папагала са много смешни, като се закачат.

# 42
  • Мнения: 6 352
...
Ааа, още нещо исках да казвам. Джу, каква си хитруша Hug Ти понеже вече си реалити звезда и си направи анкета по темата. Не че някой те видя от нас де, ама все пак те даваха по тИлИвИзорЪ Laughing
Мда, верно бре. Joy Фчера нал почна Вип Брадъра, гладих и гледах друго, а по време на рекламите прескачах и до Вип-а. Зорно мий да гледам таквизи предавания, бе немам нерви (за времето дан говорим Grinning). Ама надавам по едно ухо, кат има някой интересен вътре. И накрая всичко става мазало обикновено. Joy
Докторчето на Джу ... сигурно на всеки се е случвало ... просто с някои хора се разминавате, не сте от едно тесто дет се вика. Joy
Сникърс, тъй е наречен от мислителя наш, се оказа егатий чудото диво. Трябва да го видиш, как се стрелка буквално като стрела, с наострен косъм и навирена опашка. 
...
И нашта котарачка ги върши такива. Колко пъти сме се сблъсквали сутринта - и двете притърчаме. Joy

# 43
  • Мнения: 1 121
Егати минавката значи!
Гласувах за Луната (нашата, естествено, не оня киликанзер) без да разбера, че и подкуп се предлага! Така е, човек като не чете, ами направо бърза да... гласува.
Иначе за мен бе единствена опция - телевизор нямам, телевизия не гледам от... не знам вече от кога.
Джу, не ти е лоша анкетката, ама много регионално ориентирана. С Яна сме аут отвсякъде.

# 44
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Аз познавам един шавлив УНГ, ама е дъртичък вече как да те дам баш на него.
А, не. Неща да го дебна, че ако го набарам...без сливици и макари ще остане Joy

Ааа, още нещо исках да казвам. Джу, каква си хитруша Hug Ти понеже вече си реалити звезда и си направи анкета по темата. Не че някой те видя от нас де, ама все пак те даваха по тИлИвИзорЪ Laughing
Бе, не знам кой ме видял, кой не. Само се правите, че не знаете, а сигурно веднага някой е разнесъл клюката на ЛС Joy

Млад, убав и умен само. И да готви, нъл тъй Джу!?  Grinning
Хубав и умен - да. Млад - не е задължително.Поне +5г. на моите години, че да ми е на нивото. Да може да вдига платната в следващите 10 години Joy Освен да готви - и да масажира

Общи условия

Активация на акаунт