линк за добро настроение:)

  • 2 610
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 910
Бети, какво имаше на този сайт, понеже e "I like you" си мисля, че може да го имам някъде Simple Smile

# 16
  • Мнения: 523
брей наистина ли са го преместили ах гадове:(
я сега пак да пробвам, защо тъй, едни го отварят други не:(
иначе имаше едно човече, което ти казва колко много те харесва - ама то не толкова приятно като се разкаже, а да се види...
ех че тъпооо - да няма го вече и аз не го отварям:(
сори момичета, но нищо, пак се усмихвайте много:))

# 17
  • Мнения: 2 323
АКО Е I LIKE YOU  И АЗ ГО ИМААААААМ - благодарение на Ani111

Ще ви го пратя!!!!!!!
ууууууууффжффффф сега видях, че и на мен ми казва, че ...не-знам-какво-си......тъпо

# 18
  • Мнения: 1 809
Цитат на: beti_bratanova
брей наистина ли са го преместили ах гадове:(
я сега пак да пробвам, защо тъй, едни го отварят други не:(
иначе имаше едно човече, което ти казва колко много те харесва - ама то не толкова приятно като се разкаже, а да се види...
ех че тъпооо - да няма го вече и аз не го отварям:(
сори момичета, но нищо, пак се усмихвайте много:))

Бети, защо не питаш приятеля , който ти го е пратил...може да знае къде да го видим и ние Rolling Eyes
Сигурно е готино Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 809
Цитат на: Ani111
И мен, ама си мълчах нещо да не би да не разбирам както трябва смешката... Embarassed

Не се обиждай  Praynig , ама много ми стана весело от това, което си написала. Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 1 121
Хехе, няма нищо. Сега като го описаха момичетата се сетих - преди няколко дена го пуснах по ICQ, но не съм се сетила да го пусна тук   baduu  направих и опит да го изтегля, обаче нали съм с Windows... не стана номера. Довечера ще питам мъжа ми дали не го е изтеглил и ако е, ще го кача да си го гледате. #Onfire

# 21
  • Мнения: 1 809
Цитат на: Ani111
Хехе, няма нищо. Сега като го описаха момичетата се сетих - преди няколко дена го пуснах по ICQ, но не съм се сетила да го пусна тук   baduu  направих и опит да го изтегля, обаче нали съм с Windows... не стана номера. Довечера ще питам мъжа ми дали не го е изтеглил и ако е, ще го кача да си го гледате. #Onfire

Радвам се, че не ми се сърдиш  Flutter
Надявам се да успееш да дадеш подходящ линк за това човече. #Milti

Общи условия

Активация на акаунт