Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 септ. 2018, 09:36 ч.

Продукт против стрии

• 673
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,бъдещи и настоящи мами!Бъдещите мами започнахте ли да използвате продукти против стрии? Моля също така най-вече настоящите мами да споделят мнение за продукт,който е изпробван и е дал добър резултат.  Мустела и Палмърс май водят класациите по форумите?Благодаря Ви предваритело! Simple Smile

# 1
Аз по препоръка от приятелки ползвах продукт на Икаров . Много съм доволна от резултата, нямам стрии, но миришеше неприятно.

# 2
Аз също по време на бременността си се опитах да се првдпаза от стрии и се мажех с мазни кремчета в начална бременност, а от 4 до 9 месец се мазах с маслото на Икаров против стрии и 20 дни преди термин се нацепих ужасно много, макар постоянното мазане.

Т.е. ако имаш такъв ген - ще си имаш стрии, ако ли не - не. Но определено не бях доволна от Икаров. Много ме посъветваха за Мустела и Био ойл.

# 3
  • София
На Елансил и Лиерак използвах продукти против стрии, доволна съм.

# 4
Благодаря Ви и на трите мами за споделените продукти,определено ще се позаинтересувам конкретно.Чакам и други предложения,ще съм много благодарна! Simple Smile

# 5
Натурално кокосово масло. Нямам никакви стрии след две бременности. Кг, които качвах бях над препоръчителните. Хубаво е да се мажеш всеки ден, дори и след раждането, докато отслабваш също може да се получат стрии.

# 6
  • Пазарджик
Аз също ползвах чисто кокосово масло преди бременността и малко след това. Като се роди беебко и него мажехме, много сме доволни и горещо препоръчвам!
имайте предвид, че с каквото и да се мажете, но ако не пиете достатъчно ВОДА през деня, стриите пак ще се появат.

# 7
Мен също ме интересува продукт който поне малко може да заличи вече появили се стрии. Знам , много хора казват че няма какво да ги скрие , но все пак тези които сте пробвали нещо споделете мнение. Моите не са нито големи , нито си личат чак толкова , но мен разбира се ме дразнят и не ги искам, предполагам всяко момиче на моята възраст ще гледа така на нещата и няма да иска стрии по тялото си.(на 19 съм)
Имам ги в областта на ханша - от рязко сваляне и покачване на тегло според мен , бях 42кг след което реших , че искам да стана 50 и може би това се е случило твърде бързо.

# 8
Аз също съм доволна от Елансил. Нямам нито една стрия от бременността. Всички са от преди нея, принципно съм предразположена.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт