Е т'ва се казва "право куме ... в черните очи"

  • 1 910
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 387
Got milk?
Е определено отговорът е положителен. Mr. Green

# 2
# 3
  • Мнения: 2 614
Got milk?
Every time, everywhere!
Уф, доста е неудобно, като ти се случи, а не си подготвен hahaha

# 4
  • Мнения: 922
На мен ми се е случвало Embarassed, хем, че бях със сутиен и дънков гащеризон - и през гащеризона - ей такива големи мокри петна #Crazy... И в един магазин се забелязах, ама какво да се прави Wink

# 5
# 6
  • Мнения: 1 146
Лелееее, аз съм същата. В нас, когато забравя да си сложа подплънките, положението става трагично Laughing

# 7
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
хи хи  Party тъй тъй ... както някой беше писал навсякъде и по всяко време

# 8
  • Мнения: 3 216
И на мен ми се случва често.Даже днес на центьра на Пловдив си хапвам сладолед и усещам нещо хладно по гьрдите ми стана-като погледнах Embarassed Добре че си носех един суитчьр,че не знам как щях да се прибера.А подпльнките си седят вкьщи. smile3537

# 9
  • Мнения: 175
Това ми е редовен номер сутрин:)

# 10
  • Мнения: 4 242
 Joy Joy Joy

Редовно си тека и аз...

# 11
  • София
  • Мнения: 2 164
И на мен ми се случи веднъж, когато Емма беше на два месеца. Бяхме на сватба  Mr. Green Добре, че бях с черна блуза и не си пролича толкова. А помня колко много се ядосвах, че не можах да си облека нещо по-светло  Joy

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Един сполучлив начин околните да разберат, че кърмите детето си. Няма нищо срамно, само дето е малко мокрещо за мамата.

# 13
  • Сливен
  • Мнения: 382
Един сполучлив начин околните да разберат, че кърмите детето си. Няма нищо срамно, само дето е малко мокрещо за мамата.

Айде бе, няма срамно. За мен си е доста неудобно. Все едно да си в мензис и да се разтече. Тогава ще кажеш ли, че това е един сполучлив начин да покажеш, че си в репродуктивна възраст?
За мен този кошмар продължи цяла година, а първите 6 месеца бяха просто неуправляеми. Избирах сутиени подпалетни с дунапрен, слагах си дамси превръзки вътре (защото подпълнките, които продават ме издържаха по няколко минути) и въпреки всичко пак ми се е случвало да се разтека. Сега вече не ползвам подпънки, но от време на време пак си отнасям по някоя изненадка.

# 14
  • Мнения: 2 220
Ох, най-редовно първите 6 месеца. Бях се срастнала със сутиени и подплънки. И дори и сега има по някоя капчица...

# 15
  • Мнения: 60
Ами то за това са подплънките за кърмачки  Laughing. Аз нося все още постоянно.

# 16
  • Мнения: 1 341
Аз бях кума когато Кети беше на 8 месеца. Разтекох се в ресторанта. Срааам. Ама какво да направя. ИЗкарах си цялата сватба така Embarassed

# 17
  • Мнения: 8 917
На мен ми се е случвало Embarassed, хем, че бях със сутиен и дънков гащеризон - и през гащеризона - ей такива големи мокри петна #Crazy... И в един магазин се забелязах, ама какво да се прави Wink
Rolling Eyes...и на мен без малко да се случи същото - добре, че бяхме близо до дома Embarassed

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Аз на изписването в бъркотията забравих подплънките и на снимките съм същата - само, че само от едната страна  Simple Smile

# 19
# 20
  • Мнения: 36
Азнямах кърма и несъм попадала в такава ситуация,но небих се срамувала,нали всепак сме мами.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 825
Мдаа и на мен ми се е случвало същото.

# 22
  • Мнения: 577
 smile3514искам мляко мамоооооо

# 23
  • Мнения: 619
хи хи-без подплънки не мога-даже и у нас съм с тях!

# 24
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
И аз бях така до началото на 2-я месец някъде, сега нещата са под контрол Wink

# 25
  • Мнения: 1 341
хи хи-без подплънки не мога-даже и у нас съм с тях!
така е само в началото, после се регулират нещата

# 26
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
хи хи-без подплънки не мога-даже и у нас съм с тях!
така е само в началото, после се регулират нещата
Кокото и да се регулират, при мен все още едната тече, докато Гого яде от другата Simple Smile А кърмя само 3-4 пъти и възрастта се вижда в подписа.

# 27
  • Мнения: 1 341
еее докато яде, това е нормално....

# 28
  • Мнения: 1 896
На мен ми разказваха за някаква майка, която се прибирала от магазина с покупки и по стълбите във входа един човек й казал "Госпожо, тече ви млякото!" и тя хукнала да се скрие по-бързо, а то се оказало разбира се, че капе прясното мляко от торбичката с покупки.

# 29
  • Мнения: 1 735
Хубава снимка!  Grinning
Мацката дори е секси. Wink

Не ми се е случвало да изляза без подплънки.

# 30
  • Мнения: 2 085
Случвало ми се е,особено първите 2-3 месеца, често.Хич не ме е било срам, ама сигурно щото никой не ме познава в града... м*йната им Mr. Green

# 31
  • Мнения: 631
моето бебче е вече почти на осем месеца и отдавна не ми се беше случвало подобно нещо ....случвало ми се е доста пъти но винаги съм имала яке отгоре и като се позакопчея нищо не личи ...
но сега жега няма яке
значи седя си аз в неделя на кафенце в общо взето най оживеното заведение в нашия град .... и си лафя там с разни приятелки наоколо, три от които бяха също с колички , абе мъже деца на масата малки големи общо взето сеир .... и аз със една светло лилава блузка по мен с разни цветенца в областта на гърдите .....и по едно време усещам мокро ....добре че само от едната страна подплънката ми явно се е преместила или нещо друго и .....
блузката ми стана тъмно лилава от едната страна
и петното се увеличава .... не изсъхва примерно както ако си се залял с нещо ами става все по голямо и по мокро ....

# 32
  • Мнения: 3 089
не ми се е случвало. поне не навън  Mr. Green винаги бях с подпънки. а вече нямам такива изненади.

# 33
  • Мнения: 422
 Joy    Само вкъщи редовно съм така,навън задължително нося подплънки Simple Smile

# 34
  • Мнения: 462
Мацката дори е секси. Wink

Ееее, чак пък секси.... На мен малко олигофренски ми изглежда... Не че и аз не съм така, де  Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 1 735
Може и да изглежда малко олигофренски ,ама аз виждам нещо секси там... Не мога да го обясня. Wink

# 36
  • Мнения: 462
Предполагам, че е заради естествения, "натурален" , разкрепостен вид на мамата... Пък и нали й се виждат циците! Като Мис "Мокра фланелка" е... само дето мокрото идва отвътре  Mr. Green. Ами, честно и аз се чувствам секси като се разтеча така...

Общи условия

Активация на акаунт