Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 септ. 2018, 14:06 ч.

Добри гинеколози

• 322
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
Здравейте. Някой посещавал ли е д-р Маруся Танева в 3ДКЦ Владиславово, Варна? Или да ми препоръчате такива добри, които преглеждат и 16 годишни момичета. Детето на мои близки приятели се нуждае от гинеколог и реших да помогна като попитам тук. Благодаря предварително.

# 1
щом ще раждате трето дете, би следвало да знаете, че лекарите, които преглеждат момичета на 16, преглеждат и жени на 36 и 86 години също
насочете детето към лекаря, проследяващ бременността Ви - щом сте го избрала, би следвало да е добър
а ако въпросът Ви все пак се отнася до самата Вас, обърнете се за съвет към майка си или към личния си лекар

# 2
  • Sofia
щом ще раждате трето дете, би следвало да знаете, че лекарите, които преглеждат момичета на 16, преглеждат и жени на 36 и 86 години също
насочете детето към лекаря, проследяващ бременността Ви - щом сте го избрала, би следвало да е добър
а ако въпросът Ви все пак се отнася до самата Вас, обърнете се за съвет към майка си или към личния си лекар
Не мога да я насоча , защото не живея във Варна от 18 години и се прибирам в годината 2-3 пъти за по седмица и не съм запозната с гинеколозите. Затова попитах , ако знаех щях да й препоръчам. Личната й лекарка работи в същата болница и препоръчала въпросната доктор Танева затова и поисках мнение за нея , добра ли е , върши ли си работата както трябва. Момичето е ходила при нея когато е била на 3-4 години , но не помня за какво са я водили и няма нищо общо с това , за което в момента трябва да се прегледа.

# 3
Доктор Славчев от Окръжна, д-р Мирчева, д-р Танев, д-р Георгиев и д-р Николов от АГ. Да, повече ще ги срещнете спрягани за раждане, но мисля, че ще обърнат внимание на толкова младо момиче.

# 4
  • Sofia
Доктор Славчев от Окръжна, д-р Мирчева, д-р Танев, д-р Георгиев и д-р Николов от АГ. Да, повече ще ги срещнете спрягани за раждане, но мисля, че ще обърнат внимание на толкова младо момиче.
Благодаря

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт