вагинални гъбички...

  • 2 489
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте момичета. От две години вече не мога да се излекувам от вагинални гъбички. Смених доста лекари,но нищо. Последно ходих минали месец слагах си глобули,кремове ,пия хапчета .имах леко подобрение ,но за кратко. Чудя се дали не съм заразила приятеля ми и той сега да ми ги предава постоянно,въпреки че той казва че не усеща да му има нещо. Не знам вече какво да правя ..

# 1
  • Мнения: 5 820
    С презерватив ли правите секс?

# 2
  • Мнения: 221
Разбира се, че ти ги връща, той не се ли лекува ? Трябва и двамата партньори да се лекуват, той е преносител, не е нужно да има симптоми...

# 3
  • София
  • Мнения: 7 990
Е той, ако не се лекува, нищо не правите. Разбира се, че ти ги предава, при мъжете рядко има ярко изразени симптоми за гъбички. Лекувате се и двамата задължително.

# 4
  • Мнения: 30
Да с презерватив правим ,но да и аз предположих че той ми ги предава.. Иначе бшагодаря ви за отговорите,явно ще трябва да говоря пак с него
 

# 5
  • Мнения: 5 820
    Другите жени Ви отговориха, че дори и презервативът не предпазва от гъбички.

   Късмет да убедите приятеля си да си направи изследвания и да се лекува. Знам какви са мъжете щом стане дума за изследвания и лечение.

# 6
  • Мнения: 23
Здравей! Ти прави ли си микробиология за да разбереш че са гъбички или имаш симптомите и предполагаш че са ?? Виж аз имах подобен на твоя проблем и накрая се установи че е някаква алергия към презервативи ... В момента в който престанахме да използваме с моя приятел проблемите ми приключиха. А иначе аз се оправих с Гиназол крем и хапче Мико Макс по схема .

# 7
  • Мнения: 30
Да.правих си ,много пъти излезе ми candida albicans а последноти ми беше не се изолира патогенна флора , обаче аз усещам че ми дразни . Даже гинеколожката ми каза че не и приличат на гъбички ,защото нямам такова течение с миризма и като цяло нямам много течение ,просто изпитвам адски дискомфорт. А да относно приятеля ми доста пъти го карах да се изследва но не иска . Обаче се замислям че май от там идва проблема .

# 8
  • Мнения: X
Здравейте момичета. От две години вече не мога да се излекувам от вагинални гъбички. Смених доста лекари,но нищо. Последно ходих минали месец слагах си глобули,кремове ,пия хапчета .имах леко подобрение ,но за кратко. Чудя се дали не съм заразила приятеля ми и той сега да ми ги предава постоянно,въпреки че той казва че не усеща да му има нещо. Не знам вече какво да правя ..
Мъжете не усещат гъбичките след заразяване, нито имат секрет както е при жените.Опита ли с вагиналния крем Гинозол който се впръсква еднократно.На мен много ми помогна за тази вагиналната гъба кандида албиканс.След впръскването без секс 3 дена да знаеш.Само, че трябва и двамата да приемате и таблетки, че иначе ще си ги предавате постоянно...обясни на приятеля ти че не може да не взима и той хапчета, защото винаги ще си връщате гъбичките един на друг.Освен дискомфорт се чувства и болка...не е добре да не се лекувате.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2018, 12:44 от Анонимен

# 9
  • Мнения: 30
Да пробвах го и аз имах подобрение след него ,но след това правихме секс значи очевидно е че той ми ги предава отново ...

# 10
  • Мнения: 5 820
Да.правих си ,много пъти излезе ми candida albicans а последноти ми беше не се изолира патогенна флора , обаче аз усещам че ми дразни . Даже гинеколожката ми каза че не и приличат на гъбички ,защото нямам такова течение с миризма и като цяло нямам много течение ,просто изпитвам адски дискомфорт. А да относно приятеля ми доста пъти го карах да се изследва но не иска . Обаче се замислям че май от там идва проблема .

   Това поведение е типично мъжко. Не ви ли и обвинил, че може вие да сте го заразили?

Общи условия

Активация на акаунт