Не мога да си намеря място от нерви

  • 4 383
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте,
Толкова съм ядосана, че направо ми идва да крещя smile3514
Правим ремонт на апартамента - вече сме почти накрая. Плочките за терасата не ни стигнаха с 1 кв.м. - поръчахме ги преди 2 седмици и още ги няма #Cussing out #Cussing out В същото време майсторът чака и не може да довърши работата. Докараха ни гардеробите, но понеже таванът е крив не паснаха добре smile3514. Ще правим гипсокартон на таваните , но след време, а до тогава това ще стои така  #Cussing out Ядосах се и повиших малко тон на мъжът ми пред майстора Embarassed Ядосах се най-вече на неговата незаинтересованост (бързаше да отиде да гледа откриването на световното smile3515). Сега се чувствам малко виновна. Но пък този ремонт го проточваме вече 1 година.
След няколко дни заминавам на почивка с дребното, не съм приготвила нищо, трябва да купувам какво ли не, а то не ме оставя свободна дори една минута - непрекъснато мрънка, плаче, иска нещо. На всичкото отгоре и времето се развали, а вече съм резервирала билетите  ooooh!
Накрая на силите си съм smile3511  - може би ми се е насъбрала много умора, няма кой да ми помага за бебето, гледаме го сами, безкрайни разправии по ремонта.
Малко дълго стана, просто исках да споделя с някого.

# 1
  • Мнения: 3 760
Съчуствам ти!   bouquet
Пийни една биричка, послушай хубава музика, прочети готина книга и се наспи!

# 2
  • Мнения: 1 849
Да ти имам проблемите...
Дай го малко по-споко. Почини си. Погледни нещата от смешната им страна.

# 3
  • Мнения: 1 202
Не се ядосвай!Като се правят ремонти е така а и нали отиваш на почивка /времето нямя да бъде все лошо я/там ще си починеш от всички проблеми.

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това са бели кахъри, бързо ще ти мине.

# 5
  • Мнения: 6 608
Я не се ядосвай за глупости !И не повишавай тон на любимия пред хората , че сега покрай ремонта не са ви нужни и семейни скандали!Хайде дано всичко да се оправи бързо  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 629
Дано да ти е олекнало като сподели с нас! И аз често се ядосвам за "глупости". Весело изкарване на почивката ви желая   bouquet

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако това ще те успокои- и на мен всичко ми е наопаки от 2-3 дена. Нищо, ама нищо не върви Tired Face
Да се надяваме, че след дъжда buria ще изгрее слънце  Nature Partly Sunny

# 8
Аман от тези майстори,правилно са казали хората"майстор да не ти влезе в къщата",но хубавите неща стават бавно.Точно на време отиваш на почивка,малко да се разсееш  grinning039

# 9
  • Мнения: 188
Не се ядосвай!

На мен ми предстои първо почивка, заминаваме сега в петък, а после ремонт мисля че е по- лошият вариант. Ти отиваш на почивка след нервите, а времето на морето е супер имам приятели в момента там   bouquet

# 10
  • Мнения: 419
И моят съвет е да не се ядосваш за глупости!Макар че и на мен ми е много нервно тези дни-може да е от времето! Laughing Надявам се скоро всичко да се оправи!А след почивката ще се чувстваш като нова!И аз заминавам за Слънчев бряг в понеделник-да поработя малко и да събера парички,че октомври сватба ме чака и нови ипити за бебче! HugИ доколкото разбрах времето било хубаво там!Така че пийни нещо и изхвърли нервите през прозореца!И приятна почивка!  bouquet

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Това са бели кахъри, бързо ще ти мине.
правилно  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 230
Ако можеш успокой се, изкарай си нервите някъде другаде. Аз съм бременна в 8ми месец, от втория му говоря на таткото да мисли от по-рано за ремонта и какво мислиш стана, сега нямам кухня, балкона е разбит, майка ми се мести на първия етаж /ние сме в къща/ и оставя нейната стая за детска, а и тя има нужда от ремонт. А тя като си науми нещо, еййй ужас!!! А нейната стая на първия етаж е в ужасно състояние. Банята не е пипната, спалняка също. И какво стана, аз бременна, скоро ще раждам, а нямам елементарни удобства. Много се карах, много виках, но той сам си работи и ходи на работа. Знам колко е уморен, как му се иска поне 1 неделя да си поспи. Знам, че е много виновен за протакането, но знам и че ще се оправим някакси, не сме единствените, не всички бебета са изкарали първите си месеци в абсолютно подредени и чисти домове. А така ми се иска всичко да блести за малкото съкровище Sad  Аз нищо повече не мога да направя, колкото и да се ядосвам, само карам малкото да се върти като лудо и ме е страх да не излезе по-раничко. Затова гледам да се отнасям нанякъде.
Опитай се да погледнеш през неговите очи, може и на него да му е дошло в повече ...

# 13
  • някъде
  • Мнения: 4 955
и ние в момента си нямаме кухня, пък и парно си правиме, но въобще не се връзвам и ядосвам... Peace

# 14
  • Мнения: 2 784
Онзи ден чаках 3 часа майторите да ми вземат размера на дограмата. Жилището, в което ще правим ремонт и ще се местим в момента се дава под наем и е в отвратително състояние, тъй като основен ремонт не е правен от 30 години, само козметични. След 3-те часа през които сигурно 4 пъти звънях във фирмата да се карам на момичето, въпреки че знаех, че няма вина, ама много се изнервих от чакане, все ми се отговаряше, че майсторите ще дойдат до половин час. Накрая си тръгнах, когато бях на една пресечка от къщи се обадиха да се върна, майсторие чакали пред блока. Та взех такси и се върнах. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт