Колко жени беснеят докато мъжете им гледат футбол?

  • 4 177
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474
 Twisted Evil Ако си е в къщи не беснея, или  ако сме заедно някъде, но иначе  Crossing Arms да ме пренебрегват заради група мъже Naughty

# 31
  • Мнения: 826
Не беснея,тук ма4овете ги дават през деня(заради 4асовата разлика),тъй 4е аз се отдавам на шопинг докато той гледа.Така всеки е доволен. Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 4 423
Нито той гледа мачове, нито аз... няма за какво да се беснее Peace Wink

# 33
  • Мнения: 18 542
Не беснея, защото мъжът ми е абсолютно безразличен към футбола.
Peace и ние така  Laughing

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Въобще не беснея, та аз гледам повече от него  Mr. Green Laughing Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 195
Въобще не беснея, та аз гледам повече от него  Mr. Green Laughing Mr. Green
newsm10 newsm10
и аз и аз, даже в момента гледам Полща - Еквадор, а той е на работа - нека го е яддддддд Mr. Green

# 36
  • Мнения: 6 713
По-скоро аз гледам футбол вкъщи. newsm78

Повече от него знам за футбола  Flutter Flutter

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Футбол  Crossing Arms заради него имаме две телевизора Mr. Green
Той гледа мачове...аз зяпам филми или спя Crazy

# 38
  • Варна
  • Мнения: 289
Той пред тв tv
Аз - на компа  
Бебчо-спи  sleepuu
всеки се шета на акъла. Crazy

И ние така Party Случва се и от време на време да гледам някой ма4 заедно с него и чаша мартини например Laughing

# 39
  • Мнения: 3 251
Янтричка, мен ме включи в клуба на беснеещите. #Cussing out Цял ден на работа не чувам дума от възрастен и като се върна-той зазяпал се в ТВ, аз пак с деца си говоря и ако седнат и те пред компа - сама от скука и мълчание умирам... Само от време на време ни изкарва ангелите с някой вик"ГООООЛ" или роднински поздрав към играч или съдия... Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 768
В нашето семейство футбола не е на почит, обикновени мъжът ми казва "Аз тоя мач вече съм го гледал!"  Mr. Green
Виж обаче при формулата...става страшно! Вика, скача, говори си с телевизора... ooooh!

# 41
  • Мнения: 1 120
Не беснея, нали си е в къщи все пак, а и компа ми е свободен.
Дори ще вземе да ми харесва така Mr. Green

# 42
  • Мнения: 179
Аз не беснея,ама ми е тъпо такова.Специално си прекъсна работата и си дойде за мача.После пак отиде.И така ще е, докато трае първенството.Просто ми е непонятна тая страст. newsm78

# 43
  • Мнения: 2 353
  Аз съм се разбрала - за него ТВ, за мен компа. Не знам той какво се е разбирал, най-вероятно същото, защото още не е проявил несъгласие. Смее ли човека #2gunfire

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят мъж футбол не гледа освен ако не е някакъв специален мач, та няма за какво да беснея Grinning
Peace

Общи условия

Активация на акаунт