Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 септ. 2018, 09:32 ч.

Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

• 216 620
  • 5 188
  •   10
Отговори
# 4 725
Тъжен живот е това. Да се снимаш полугол и да се качваш за публично одобрение, после да следиш реакции, пък да им реагираш...

# 4 726
На мен много ми харесва фигурата и', нежна, женствена, ефирна, не съм забелязала несъразмерност (имам предвид и аз реалната снимка 😁, да не кажете нещо). Иначе 43 кг нямам идея как изглеждат, аз съм почти 1.80 😁

А, тази търговия в youtube, която прави Деси разрешена ли е? Не знам, нередно ми е, остава ми едно неприятно усещане и не  бих я следвала.

# 4 727
  • Някъде там
Сторито на Ели е поредното доказателство, че тази тема е много по-популярна от много голяма част от каналите в ютуб.Честито дами,без да искаме се превърнахме в "инфлуенсъри".Ако можеше и да ни "спонсорират" като такива нямаше да е зле.😂

# 4 728
  • Великобритания

Не знам този кредит към Майкъл дали е за идеята, или за изпълнението, но който е направил обработката има завидни умения, много професионално се е получила Grinning Nerd

Ама аз ли грешно съм разбрала коментарите, или тя, защото май се имаше в предвид, че като си е обработила снимката си е увеличила дупето, а не че го е намалила. Трябваше да го сплеска за снимката, да е точно в отговор Trollface

# 4 729
Сторито на Ели е поредното доказателство, че тази тема е много по-популярна от много голяма част от каналите в ютуб.Честито дами,без да искаме се превърнахме в "инфлуенсъри".Ако можеше и да ни "спонсорират" като такива нямаше да е зле.😂
Ами то мацките в КиТ са повече инфуленсъри от провазгласилите се за такива в youtube.
Аз лично съм си купувала повече козметика, след положителни отзиви там, а не по блоговете и влоговете.

# 4 730
43 кг граничи с анорексия. 53 може

# 4 731
  • Canada
Ako e 1.50m с вдигнати ръце може и да е 43кг. На мен ми се струва късокрака.

# 4 732
Ako e 1.50m с вдигнати ръце може и да е 43кг. На мен ми се струва късокрака.
Сега ще пусне стори и с вдигнати ръце Satisfied

# 4 733
  • Young and beautiful.
На мен не ми се вижда като да е 1,50, а по-скоро поне 1,60. И тъй като имам приятелка която е около 1,60, 45 кг, мога да ви кажа, че на тоя ръст, тези кг изглеждат плоски (буквално) - нито има дупе, нито има гърди, корема ѝ е плосък и залепнал за гърба. Може и да е объркала цифрата Ели, не знам.
Отивам да гледам Милена и Антоанет Попова, че имат нови видеа.

# 4 734
Не разбирам защо сте захапали точната цифра на килограмите й- Добре ли изглежда, - Да, изглежда много добре. Какво толкова значение има.

# 4 735
1.50 и нещо е.

# 4 736
  • Варна
Освен това е с много фина костна структура, което е доста важно как стоят килограмите.

# 4 737
  • Young and beautiful.
Не разбирам защо сте захапали точната цифра на килограмите й- Добре ли изглежда, - Да, изглежда много добре. Какво толкова значение има.

Ами сама си я написа, странно звучи и затова се коментира. Както и всичко останало в тази тема, всъщност.

# 4 738
На мен не ми се вижда като да е 1,50, а по-скоро поне 1,60. И тъй като имам приятелка която е около 1,60, 45 кг, мога да ви кажа, че на тоя ръст, тези кг изглеждат плоски (буквално) - нито има дупе, нито има гърди, корема ѝ е плосък и залепнал за гърба. Може и да е объркала цифрата Ели, не знам.
Отивам да гледам Милена и Антоанет Попова, че имат нови видеа.

Точно така, и аз съм същите мерки.

# 4 739
  • София
Не разбирам защо сте захапали точната цифра на килограмите й- Добре ли изглежда, - Да, изглежда много добре.
Защото нейният пасивно- агресивен довод е: ами, с 43кг нямам за какво да се притеснявам.
Аз, например, нямаше да коментирам, ако не беше натъртила за килограмите. На мен фигурата й не ми допада, тъй че няма какво да разисквам чак толкова.
Мисля, че е към 1.6. Нещо ми се върти в главата, че е споменавала, ама не съм сигурна. 43 кг могат да изглеждат по много начини.
Да са съсредоточени на различни места- главата, краката, задника и т.н. Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт