BB Glow процедура

  • 10 244
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Привет, момичета,

напоследък навсякъде ми излизат реклами за BB Glow процедури и се чудих дали вече има някоя от вас, която да е пробвала подобно нещо, и дали ще може да сподели повече за ефекта от процедурата? Навсякъде "обещават" заличаване на белези, разширени пори и петна, изравняване на тена, изсветляване на тъмните кръгове под очите... при това с трайност около една година след общо 3-4 процедури. Постигал се ефект тип "нанесен ББ крем".
Чудя се обаче дали тази процедура наистина води до някакви видими положителни разлики?

Ето и малко повече информация от едно от местата в София, в които видях, че се предлага:
http://dimastyle.com/novini/ochakvayte-skoro-bb-glow

# 1
  • Мнения: 1 327
Да съживя темата, много ми се иска да чуя мнение на потребител? 😌 🤗

# 2
  • Мнения: 7
И аз бих се радвала на повече информация ако някой сподели.

# 3
  • Мнения: 10
Преди малко се връщам от козметик. Питах за въпросната процедура и тя ми каза, че си е правила две процедури до сега. Много ми хареса ефекта. Кожата беше озарена и с напълно равномерен тен. Другата седмица ще си правя и аз.

# 4
  • Мнения: 153
Ще чакам отзиви от личен опит. Simple Smile Ако може и снимки. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 96
Привет,

днес бях на въпросната процедура. Мога да кажа , че не е болезнена , но усещането е като електрическа четка за почистване на лице . Ефект впечатляващ след 1-ВА процедура не виждам честно казано , има леко прикриване на поричките . Казаха ми, че след 2 седмици трябва да повторя. Ефект ,видим, имало след 3-та процедура.

Поздрави,
Мила

# 6
  • Мнения: 1 151
Здравейте, дали имате ефект?

# 7
  • Мнения: 96
Момичета , давам своето мнение като човек с чувствителна , смесена кожа , с разширени пори и съм склонна към поява на пъпки около брадичката. Според мен тази процедура само разнася някакъв bb крем или консистенция по лицето и замърсява и отежнява кожата излишно.
Според мен не си давайте парите напразно.

Аз не виждам ефект , напротив , след процедурата ми се образуваха пъпчици .Разбира се не обвинявам продукта или козметичката ,

# 8
  • Мнения: 925
Аз си правя сама процедурата с електрически  дерма пен и съм страшно доволна от резултата след 4та процедура.

# 9
  • Мнения: 2
Аз си правя сама процедурата с електрически  дерма пен и съм страшно доволна от резултата след 4та процедура.
.Здравей,Тери.Аз имам дермапен,и искам да си правя и такава процедура ббглоу,може ли малко инфо как и какво ползваш.Благодаря

# 10
  • Мнения: 925
Правя си на около 10 дни процедурата .
Ползвам този серум.Аз си го взимам от тук (Германия)за 19 евро.Стига ми за три процедури.Нанасям серума и започвам със нано игла на дълбочина 0.5м около очите 0.25.

# 11
  • Мнения: 2
Благодаря ти

# 12
  • Мнения: 3
Правя си на около 10 дни процедурата .
Ползвам този серум.Аз си го взимам от тук (Германия)за 19 евро.Стига ми за три процедури.Нанасям серума и започвам със нано игла на дълбочина 0.5м около очите 0.25.

Здравейте! Понеже смятам да си взема дермапен и да си правя процедурата сама и не съм козметик, исках да питам нужно ли е обезболяващ крем преди това? Изобщо има ли някакви подробности, които като пропусна да ми изиграят лоша шега..въпреки че съм гледала и чела доста, но често козметиците имат различни методи преди и след процедурата.
Благодаря предварително!

# 13
  • Мнения: 925
За Бб глоу не ти трябва обезболяващ крем ,но за мезотерапия или др вид подхранване на кожата аз слагам ,защото все пак се дупчи кожата,а бб глоу е с нано игла който всъщност е едно като шкурка.Това е важното в процедурата,защото ако серумът попадне на дълбоко в кожата може да предизвика дразнене и разраняване.

# 14
  • Мнения: 925
Купувайте серумите от доверени източници  все пак те влизат в кожите ни и трябва да сте сигурни какво слагаме  не бих препоръчала покупки от интернет .Това е просто съвет.

Общи условия

Активация на акаунт