Съмнявам се в любимия си заради неговите желания

  • 12 277
  • 198
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте. Млада двойка сме от 3 години /аз на 22, а той на 24год. почти/. Живеем си заедно от самото начало, правим опити за бебе от 6 месеца, но аз имам проблеми, така че това ще се проточи. Казах му, че ми е обидно дете без брак - като си представя да ме нарича просто 'приятелка', а да съм му родила дете, за мен не е приемливо. И се замисля и за тези неща ми се струва - той също е 'за' брака. Има апартамент и работи при баща си, аз съм студентка и се надявам скоро да започна и аз постоянна работа. Казвам това, ако случайно се появят дадени въпроси: ако има бебе, как ще го гледаме, и пр.
Една вечер излязохме да вечеряме на заведение и там се празнуваше моминско парти. Тази американска традиция за ергенските и моминските партита се практикува по желание, както се знае. Това също не ми допада -  преди осъществяването на този.. съкровен акт брака на ергенските партита любимият ти да се надървя, да се тъкат в него голи жени и прочее. Не казвам, че навсякъде е точно така, но поназнайвам някои неща от случки на такива барове.
Така.. Понеже той си е мълчалив и все аз захващам разговора - това моминско събиране ме подсети, направих си асоциация, че наскоро се 'светнах' какво всъщност се случва по ергенските партита, но мъжете умело крият и спестяват. Ей така, от любопитство научих някои неща. И онази вечер преди няколко дни му споделих мнението си.
Той каза, че е 'за' и започна да се дразни, че съм на противоположното мнение. Казах му, че е абсурд, ако отиде на подобно място да продължим заедно - все пак е 'ергенско', обвързаните каква работа имат там.. Била съм родена в 14 - ти век, а той бил живеел в 2018 - та год.
Само ще спомена, че добре го задоволявам във всяко отношение.. Проблемът е, че ми стана болно, когато той сложи най - сияещата усмивка на лицето си, казвайки, че би искал да отиде... Помолих го да ми обясни какво мисли, защо му харесва, просто защото аз самата съм пряма и искрена и се интересувам от него. Искам да го познавам по - добре. Каза, че бил женкар, който държал на мен и досега е показвал, че държи, но е съмнителен... На фона на милите му думи към мен, е казвал не 1 път, че съм му омръзнала. Точно когато по някаква причина за 5 дни/примерно/ се прибера до родния ми град, с обаждането си, че съм пристигнала, ми е казвал колко съм му омръзнала и точно по този начин много ме е заболявало. Обикновено се разстройвам в такъв момент. Сега пък не сме заедно от 2 седмици и няколко пъти каза, че му липсвам Simple Smile но така или иначе, не се интересува 'дълбоко' от мен - никога не ми е задавал въпроси какво ми харесва, знае това, което съм решила да споделя самата аз.
Това онази вечер беше просто разговор, но всъщност се изненадах неприятно от това му предпочитание.
Знам, че в миналото е имало българска традиция жените и мъжете да се събират поотделно като символ, че загърбват досегашния си начин на живот, а реално днес се случва, защото бъдещата съпруга ще те изтезава уж цял живот нататък и да му отпуснеш края.
Опитах се накратко да напиша нещата, дано сте добили правилната представа, и ще очаквам мнения. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 603
Моя бивш по поведение си беше женкар, но този е много съмнителен.
Този господин не е сериозен. След първото казване, че съм му омръзнала - ще види гората. Напускай го този, няма да излезе читав баща и съпруг от него, а ти си студентка - какви бебета и сватби те гонят. Диплома нямаш още, а след нея и стаж ти трябва. И спри с опитите за бебе. Такива само това чакат - да ти сложи бебето и да се оправяш сама. Грам доверие не бих имала на такъв. Да не се интересува какво ми харесва и подобни - ама да живея с него. Боже, честно ли? Сега ли се усети, че не се интересува от характера ти, а си му удобна - живееш с него, переш му, шеташ насам - натам и бебе ще му направиш. Нещо съмнително?След като правите опити за бебе.
За протокола - на 21 съм съм и разбирам, че си студентка, но с този си играете на семейство вече, което на твоите години не е приемливо. Че и с такъв лентяй и неблагодарник.

# 2
  • Мнения: 3 118
Ти пък, каква драма заради едно ергенско парти. А ти няма ли да имаш моминско парти? Още отсега го задушаваш и направляваш, а какво става за след женитбата. Как няма да му омръзнеш. Друг е въпросът защо си още с него след като ти обяснява че си му омръзнала.

# 3
  • Мнения: 9 436
Ще го задушиш това момче. Остави го да диша малко. Smirk

# 4
  • Мнения: 4 007
От цялото нещо си представих един най-обикновен стандартен леко селяковат младеж на 20 и малко, от тия с Гоуфотата и семките по мачовете който просто се радва, че прави секс без презерватив, без да се замисля какво значи това и една от тези въздушните принцеси, които четат коелю, казват "Ах..." в ежедневието и очакват всеки младеж с гоуф да е принц на кон, рецитиращ поезия и познаващ дълбоките съкровени желания на принцесата...
Това просто реших да го споделя.
Иначе по въпроса - когато някой каже, че си му писнала, трябва да изровиш от торбата, пълна с желание за бебе на 22, малко достоинство и да си/му събереш багажа...

# 5
  • Мнения: 1 519
Определено не е проблемът ергенското парти. Ние които сме имали ергенско/моминско, не значи, че сме се търкали в чужди членове... Наистина мислиш доста средновековно.
Проблема е, че ти казва не веднъж, че си му омръзнала. Ами след 20 години какво ще правите?

# 6
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
Такаа, струва ми се, че много бързо след запознанството ви си се натрапила у тях, за да не плащаш наем, а той е мека Мара и сега се чуди как да се отърве. Бързаш да забременееш, за да си вържеш гащите, но подозирам, че той изобщо няма представа какво го очаква.
Бил женкар, който държи на теб?! Ти сериозно ли? Тук доста се смях, ама не защото ми е забавно.
На мен някой ако ми каже, че е женкар, ама държи на мен и постоянно ми повтаря, че съм му омръзнала, не бих го търпяла само заради това, че живея у тях. Камо ли да му се натискам дете да му раждам.
Освен това си мега ревнива, обсебваща и задушлива. Аз не виждам нищо нередно да отиде на ергенско парти. Май много филми си гледала.

# 7
  • Мнения: 423
Да бе женкар. Аз пък си представих селския бек, който се хвали на ляво и на дясно какъв е женкар. Пък всъщност, реалността е друга.
Като си му омръзнала, за какво ви е дете? Така по-интересна ли ще му станеш. Ако на мен ММ ми каже, че съм му омръзнала, директно си хващам пътя. Да си търси някоя друга. И ако от сега съе си омръзнали, после какво ще правите? Развод след 1 година? Трябва сериозно да се замислиш изобщо имате ли бъдеще.
Относно ергенските и моминските партита, аз съм за. Това са ми едни много хубави спомени с приятелките. На ММ също. Изобщо не съм искала да знам какво са правили, ама той милия си е порта и си разказа всичко. Ходили на стриптийз клуб и какво от това? Че той ако реши, винаги може да отиде и сам, без аз да знам. Това мислене е наистина като средновековно. С тези ти изказвания можеш само още повече да го отдръпнеш.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 476
Той търси ли те, обажда ли ти се, когато си си в твоя град?

# 9
  • Мнения: 1 439
Момиче, не ти трябва такъв мъж! И проблемът не е,че ще ходи на ергенско парти, а купищата глупости дето ти ги приказва - как си му омръзнала и т.н.

# 10
  • Мнения: 522
Защо винаги се слага всичко под общ знаменател? Как реши,че знаеш какво се случва на ергенските партита??? Това си е до човек,ако мъжа пожелае приятелите му да викнат някоя фея ще я викнат,ако не иска няма! Знам за 2 ергенски партита,които бяха на язовир на палатки и цяля вечер се пращаха клипове как се забавляват мъжете. И не защото жената го е искала,просто мъжа така си бешв решил.Имаха си големи колони,микрофони,балони с хелий,абе голяма забава. Двете ергенски бяха абсолютно идентични,на двамата братя бяха. Какво се е случвало между клиповете няма как да знаем. Обаче ако познаваш човека,може да знаеш уважава ли курвите или не! Присъствала съм на доста скандални момински партита. Но в цялостната картина,въпросното евентуално ергенско ти е най-малкият проблем. Как ще ти казва,че си му омръзнала и правите опити за бебе? Ти луда ли си? Роди му за награда,после ще четем теми "как да го напусна с малко бебе,изневерява ли ми,не ми обръща внимание" и т.н. Опичай си акъла момиче. Не се натискай,където не те искат.

# 11
  • Мнения: 30 802
"Има апартамент и работи при баща си..."

О, идеално, решила си да хванеш български принц. Най-вероятно ще си сърбаш попарата от решенията с това младо г§зе.

В смисъл - сега си на 22 и нямаш представа кое е богатство и кое не, ама да ти кажа, че селски бек с наследствено апартаментче от баба си и местенце в татковия бизнес не е върха на сладоледа. Или айде, може да са му взели ново и дизайнерско барнато с МДФ и лунички. Ама пак не е оферта такова френско петленце.

А, да, и спри опитите за бебе - как точно ще учиш? или май не си много по ученето...

# 12
  • Мнения: 35 961
момиче на 22 иска да върже с бебе момче на 24, на което вече е омръзнала?
не си съсипвай живота - студентка си, имаш възможност за по-добро бъдеще от това, което желаеш в момента

а това, че ще му стане на ергенското парти не е проблем, то си му става и без ергенско парти вкл. и когато не е с теб, т. е. това е съвсем нормално

# 13
  • Мнения: 8 803
Момиченце, аз съм женена от 29 години и още мъжът ми не ми е казвал в прав текст, че съм му омръзнала, нито аз на него, защото това си е директна покана за развод. Този човек ти казва направо да се махнеш от апартамента и от живота му, ти се гънеш за някакво си ергенско парти. Забелязвам, че такива хлапета като теб никога не могат да отсеят важното и все се косят за някоя глупост. После пишат сълзливи теми как "любимият" ги зарязал с дете. Дигай си багажа оттам. За единия апартамент не си струва. Този, ако те вземе изобщо, ще ти вгорчи тотално живота.

# 14
  • Мнения: 134
Авторке, няма как с партньора ти да мислите еднакво по всеки въпрос, връзките са изтакани от компромиси и съобразяване с другия, особено, когато вече живеете заедно. Може би това, че имаш проблеми и от 6 месеца не можеш да забременееш в този случай е за добро. Ако родиш дете преди да имаш работа и професия, ставаш напълно зависима от него - финансово, а съдейки от поста ти вече си и емоционално зависима от него. Ако влезеш сама в този капан ще чуваш доста по-неприятни изречения от "омръзнала си ми вече". Вероятно ще трябва да преглъщаш изневери и по-сериозни обиди. Момчето е младо, живее му се и за мен няма нищо ненормално с това. Прекалено много си се амбицирала. Ако аз трябва да ти дам съвет ще е: не си прави дете, преди да можеш да издържаш сама себе си; не си прави дете с незрял мъж; не си губи времето и младостта с човек, който не те обича достатъчно. Ако те обичаше достатъчно изобщо нямаше да пишеш тук по тази тема.  Няма нищо по-хубаво от това да си самостоятелна и да имаш избор в живота.

# 15
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Мъжът е като колан-ако го стягате твърде много,минава на друга дупка!При това е млад и още май изобщо не мисли за дете,както правиш ти!Ако сега ти казва ,че си му омръзнала,какво ще се случи след години!Душевната близост,както и липсата на любим човек вървят ръка за ръка!Не бързай,завърши,почни работа,бъди за себе си финансово стабилна и чак тогава дете.Няма смисъл да обричаш бъдещето си с човек,който все още не е готов за семейство.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Ох, не мога, още се смея с глас. Паралелно се опитвам да реша дали на 22 ме е тресло желание за брак и дете. Ми не, тогава бях по живота, а след 25-26 пък как си отживях не е истина. Желанието за дете ме споходи на към 33-34 години и то крайно неохотно.

Значи проблемът не е, че той сам си казва, че е женкар, не е това, че директно в прав текст казва, че си му писнала. А е в ергенското парти, боже мой! А, още едно важно уточнение - НЕГОВОТО ергенско парти. Момиче, слагаш тигана, ама шаранът още не си го уловила. Защо мислиш, че той ще ти предложи изобщо брак? Главата си залагам, че няма да стигнете дотам. И дори да се случи, дори да успееш да го изнудиш да няма парти, какво ще стане, когато отиде на ергенско за свой приятел? Пак ли ще го вържеш да не ходи?

Съветът ми е - спри с опитите за бебе, умишлено го пиша в единствено число, защото вие опити не правите, ти правиш. Дон Жуанът до теб се благодари на съдбата, че имаш проблеми и може да ти го слага без презерватив и без да мисли, че ще стане баща. Събирай си багажчето и беж да те няма. На ръба на блатото си, дано не се набуташ зорлем вътре.

# 17
  • Мнения: 30 802
Аз от една страна я разбирам - сигурно си мисли, че ще опече работата, ще станат от ония двойки, дето лежерно в работен ден дружно бутат стоке-то по центъра и в мола, а дедото финансира упражнението и пуска синчето в отпуск да обгрижва жената и Златното Яйце. Може и малко кученце, и O Bag, и гривнички пандора, и телефон розово злато да има в картинката.

Обаче защо ли ме съмнява, че нещата няма да са така, че жената ще си гледа сама бебето със социално майчинство, ще й подхвърлят някой лев, а луксовете ще ги потребява младото френско петле, в късните часове на деня, под формата на засукани лисички. Които ще вземат и чантичките, и гривничките...

# 18
  • София
  • Мнения: 38 476
Ама някакво страшно противоречие долавам тук!
Хем е много морална авторката, хем прави секс и то с цел бебе преди пръстена даже!
Ми ако ще караш по правия път, карай като хората - първо предложение, после сватба, пък после дете! Те хората не напразно са го измислили.

# 19
  • Мнения: 30 802
Ма разбира се, особено ако е тръгнала да търси материално подсигуряване - нека си се бори за пръстен с диамант. Освен свидетелство за сериозност, е и индикатор за финансовото състояние. Ако дадат само 1,500 лева за малко камъче - не е ОК, ама ако се бръкнат за нещо уникално...освен това трябва да го работи не за бебе, а за предложение. По този начин пропуска много романтични екскурзии до Парижи и селфита на фонтана Треви, за завист на Инстаграм.

Млади златотърсачки, пък трябва лелите да ги учим как стават нещата:)

# 20
  • София
  • Мнения: 38 476
Розово!

# 21
  • Мнения: 30 802
Розово злато ами, това се търси, жълтото е демоде. И розов диамант - оня, дето се носеха легенди за него в махленската кръчма, да го кръстим Сърцето на Филибето, с цена 13 хил. долара на едро за бижутера, за богати кифли - двойно.

И аз се чудя, на 22 - гондоли във Венеция, планове за яко предложение като за Инстаграм...къде е тръгнала да се запложда и да ражда, не знае ли, че не е цветя и рози и Стоке-та само...

# 22
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
Ама и вие много фантазирате 😂Grinning
Какво розово злато, какви стоке-та?
Аз подозирам, че под бащиния бизнес се разбира малък автосервиз, или квартално кръчме. Така, че Венеция и Париж са много далеч. Ще се задоволят само със спа уикенд в Огняново, стоке- то или мима- та ще са трета ръка от олх, а за злато няма да има, ни розово, ни жълто. Най- много някое сребърно пръстенче с цирконий.

# 23
  • Мнения: 30 802
Ми де да знам, за да се напъва момиче на 22 да бременее, трябва наградата да е примамлива.

# 24
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
Зависи какви са амбициите и целите й Wink
Зависи и от къде идва

# 25
  • в пералнята
  • Мнения: 1 005
Аз на твое място като за начало бих си поставила като цел да си завърша образованието и да си намеря хубава и добре платена работа. На тази възраст стремежите ти ми се виждат наистина като от 18 век ...

# 26
  • София
  • Мнения: 7 990
На 22 да завържеш 24-годишен мамин недорасляк с бебе, който на всичкото отгоре постоянно ти опява колко си му омръзнала преди всякакви по-сериозни ангажименти, ще е най-голямата тъпотия, която можеш да сътвориш. Проблемът ти изобщо не е ергенското парти и колкото по-рано го осъзнаеш, толкова по-бързо ще се предпазиш от последващи простотии.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 11:34 от милинка

# 27
  • Мнения: 46 508
Първо, моли се да не си бременна. И ако пак случайно се видите, спрете опитите за бебе.
С този човек имате съвсем различни виждания за живота. Ако той въобще знае какво иска. Използва всяка възможност умишлено да те дразни. Сама прецени искаш ли такъв живот, но не мисля, че човек би издържал много.
Ми де да знам, за да се напъва момиче на 22 да бременее, трябва наградата да е примамлива.
Глупости.
Не съди за другите по себе си, с малки изключения, които ни се показват по телевизиите, повечето хора са си съвсем нормални и нямат такива помисли.
Ти пък, каква драма заради едно ергенско парти. А ти няма ли да имаш моминско парти? Още отсега го задушаваш и направляваш, а какво става за след женитбата. Как няма да му омръзнеш. Друг е въпросът защо си още с него след като ти обяснява че си му омръзнала.
А какво значение има, че за теб е нормално да имат такива партита, щом за нея не е? Задушавала го? А той не я ли задушава със своите желания? Всеки човек е различен и има право да живее, както му харесва, това не значи, че задушава човека до себе си. А ако имат съвсем противоположни представи за връзката си, просто нямат работа работа заедно.

# 28
  • Мнения: 1 195
Кое им е лошото на ергенските партита? Той ако е решил да се "надървя докато му се търкат" ще го прави и без да е на ергенско парти. На 24 и 22 не сте готови за сватба според мен, да не говорим за деца особено като виждам какво пишеш. Изживейте си младостта, има време за всичко. А и щом си му омръзнала и в прав текст ти е казал, че е женкар, затваряй краката и си заминавай. Или поне не му раждай дете.

# 29
  • Мнения: X
Здравейте. Млада двойка сме от 3 години /аз на 22, а той на 24год. почти/. Живеем си заедно от самото начало, правим опити за бебе от 6 месеца,
Скрит текст:
но аз имам проблеми, така че това ще се проточи. Казах му, че ми е обидно дете без брак - като си представя да ме нарича просто 'приятелка', а да съм му родила дете, за мен не е приемливо. И се замисля и за тези неща ми се струва - той също е 'за' брака. Има апартамент и работи при баща си, аз съм студентка и се надявам скоро да започна и аз постоянна работа. Казвам това, ако случайно се появят дадени въпроси: ако има бебе, как ще го гледаме, и пр.
Една вечер излязохме да вечеряме на заведение и там се празнуваше моминско парти. Тази американска традиция за ергенските и моминските партита се практикува по желание, както се знае. Това също не ми допада -  преди осъществяването на този.. съкровен акт брака на ергенските партита любимият ти да се надървя, да се тъкат в него голи жени и прочее. Не казвам, че навсякъде е точно така, но поназнайвам някои неща от случки на такива барове.
Така.. Понеже той си е мълчалив и все аз захващам разговора - това моминско събиране ме подсети, направих си асоциация, че наскоро се 'светнах' какво всъщност се случва по ергенските партита, но мъжете умело крият и спестяват. Ей така, от любопитство научих някои неща. И онази вечер преди няколко дни му споделих мнението си.
Той каза, че е 'за' и започна да се дразни, че съм на противоположното мнение. Казах му, че е абсурд, ако отиде на подобно място да продължим заедно - все пак е 'ергенско', обвързаните каква работа имат там.. Била съм родена в 14 - ти век, а той бил живеел в 2018 - та год.
Само ще спомена, че добре го задоволявам във всяко отношение.. Проблемът е, че ми стана болно, когато той сложи най - сияещата усмивка на лицето си, казвайки, че би искал да отиде... Помолих го да ми обясни какво мисли, защо му харесва, просто защото аз самата съм пряма и искрена и се интересувам от него. Искам да го познавам по - добре. Каза, че бил женкар, който държал на мен и досега е показвал, че държи, но е съмнителен... На фона на милите му думи към мен, е казвал не 1 път, че съм му омръзнала. Точно когато по някаква причина за 5 дни/примерно/ се прибера до родния ми град, с обаждането си, че съм пристигнала, ми е казвал колко съм му омръзнала и точно по този начин много ме е заболявало. Обикновено се разстройвам в такъв момент. Сега пък не сме заедно от 2 седмици и няколко пъти каза, че му липсвам Simple Smile но така или иначе, не се интересува 'дълбоко' от мен - никога не ми е задавал въпроси какво ми харесва, знае това, което съм решила да споделя самата аз.
Това онази вечер беше просто разговор, но всъщност се изненадах неприятно от това му предпочитание.
Знам, че в миналото е имало българска традиция жените и мъжете да се събират поотделно като символ, че загърбват досегашния си начин на живот, а реално днес се случва, защото бъдещата съпруга ще те изтезава уж цял живот нататък и да му отпуснеш края.
Опитах се накратко да напиша нещата, дано сте добили правилната представа,
и ще очаквам мнения. Simple Smile

Забрави за бебето.Поне докато не сложи халка на пръста ти.Ако изобщо стане....
Приятелят ти е още "със зелено около устата", т.е., много млад.Затова и тези му желания.....не се е наживял, не се е нахойкал, всяко чуждо женско "дупе" му е съблазнително и т.н.Ожените ли се, почти съм сигурна, че ще ти кръшка.
Абе, да ви се чуди човек, защо още от "детската градина" бързате да се "вържете" с мъж и деца?!Цял живот ще бъдете "вързани", поне младостта си изживейте като свободни птички.Направо да ви ожали човек...

# 30
  • Мнения: 3 601
Здравейте. Млада двойка сме от 3 години /аз на 22, а той на 24год. почти/. Живеем си заедно от самото начало, правим опити за бебе от 6 месеца,
...
 Казах му, че ми е обидно дете без брак - като си представя да ме нарича просто 'приятелка', а да съм му родила дете, за мен не е приемливо. И се замисля и за тези неща ми се струва - той също е 'за' брака.
...
 -  преди осъществяването на този.. съкровен акт брака на ергенските партита любимият ти да се надървя, да се тъкат в него голи жени и прочее. Не казвам, че навсякъде е точно така, но поназнайвам някои неща от случки на такива барове.
...
 Казах му, че е абсурд, ако отиде на подобно място да продължим заедно - все пак е 'ергенско', обвързаните каква работа имат там.. Била съм родена в 14 - ти век, а той бил живеел в 2018 - та год.
...
Само ще спомена, че добре го задоволявам във всяко отношение.
...
 На фона на милите му думи към мен, е казвал не 1 път, че съм му омръзнала. Точно когато по някаква причина за 5 дни/примерно/ се прибера до родния ми град, с обаждането си, че съм пристигнала, ми е казвал колко съм му омръзнала и точно по този начин много ме е заболявало.
...
Опитах се накратко да напиша нещата, дано сте добили правилната представа, и ще очаквам мнения. Simple Smile
Ще ти трае мрънкането докато го задоволяваш. После, с дете или без дете ще ти бие шута без никакви угризения.

# 31
  • Мнения: 46 508
Кое им е лошото на ергенските партита? Той ако е решил да се "надървя докато му се търкат" ще го прави и без да е на ергенско парти.
Всеки има различни усещания, няма значение какво точно тя вижда в тях.
Лично аз също не бих приела да се омъжа за човек, който изпитва нужда от ергенско парти (и няма никаква връзка с отъркване или други жени), просто за мен годежът и сватбата са партитата, които отбелязват края на старото и началото на новото. Празнуването на толкова хубав повод, като задължително се изключва най-близкия човек, за мен е откровена обида.
Уточнявам - за мен, това е лично усещане, друг, ако го чувства по различен начин, съвсем нормално е да си планира нещата в живота, както му харесва. Разбирам го и не мисля, че в такъв случай е нещо лошо. Очаквам и той/тя, да уважават по същия начин моите разбирания Simple Smile

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 13:00 от Не се сърди, човече

# 32
  • Мнения: 1 195
Кое им е лошото на ергенските партита? Той ако е решил да се "надървя докато му се търкат" ще го прави и без да е на ергенско парти.
Всеки има различни усещания, няма значение какво точно тя вижда в тях.
Лично аз също не бих приела да се омъжа за човек, който изпитва нужда от ергенско парти (и няма никаква връзка с отъркване или други жени), просто за мен годежът и сватбата са партитата, които отбелязват края на старото и началото на новото. Празнуването на толкова хубав повод, като задължително се изключва най-близкия човек, за мен е откровена обида.
Уточнявам - за мен, това е лично усещане, друг, ако го чувства по различен начин, съвсем нормално е да си планира нещата в живота, както му харесва. Разбирам го и не мисля, че в такъв случай е нещо лошо. Очаквам и той/тя, да уважават по същия начин моите разбирания Simple Smile

Ясно ми е, че всеки приема и вижда нещата по различен начин, не опитвам да налагам мнение ЗА ергенско парти, просто зададох въпрос. Идеята ми беше, че нея главното, което я притеснява е факта, че е ергенско. Според природата на господинчото, тоест женкар, на каквото и парти да отиде е възможно да се търка в други жени.

# 33
  • Мнения: 3 542
Amaranth8, ела и кажи какво мислиш след написаните мнения.

Да дам и моите 5 цента към темата - не ми го побира умът на 22 години да се завреш в семеен живот, пък бил той и с "любимия". Ти за него обаче не си "любимата", просто си една от всички, най-удобната за момента. И не зашото не си хубава, умна и с други качества - просто сама си се принизила към тази ситуация.

# 34
  • Мнения: 3 231
Слуховете за това какво се случва на ергенските партита не са преувеличени. Всъщност, дори да пренамалени Simple Smile Много жени си мислят, че там някакви леки жени само се търкат в мъжете им, които се дървят от това. Ами.... не са прави. Търкането е само началото.

# 35
  • Мнения: X
Слуховете за това какво се случва на ергенските партита не са преувеличени. Всъщност, дори да пренамалени Simple Smile Много жени си мислят, че там някакви леки жени само се търкат в мъжете им, които се дървят от това. Ами.... не са прави. Търкането е само началото.
Да разбираме, че направо нещата си преливат в групова оргия.....  Smile
Добре, че по "мое време" ергените нямаха и представа от ергенски партита.И така и не свикнаха на подобни ....идиотщини.

# 36
  • Мнения: 46 508
...не ми го побира умът на 22 години да се завреш в семеен живот, пък бил той и с "любимия". Ти за него обаче не си "любимата", просто си една от всички, най-удобната за момента. И не зашото не си хубава, умна и с други качества - просто сама си се принизила към тази ситуация.
Ако си намерила точния човек, защо не? В нейния случай обаче имат много разминавания, затова и аз не я разбирам, тепърва ще стават повече, ако си мисли, че с брак и бебе ще го промени, жестоко се лъже.

Скрит текст:
Живея с мъжа ми от 19-годишна, на 22 се сгодихме, месец след като станах на 23 беше сватбата ни. Не съм го усщеала като завиране в семеен живот, купонясваме здраво до към 25, той беше на 28, тогава се поуморихме, кротнахме се и решихме да имаме дете.

Слуховете за това какво се случва на ергенските партита не са преувеличени. Всъщност, дори да пренамалени Simple Smile Много жени си мислят, че там някакви леки жени само се търкат в мъжете им, които се дървят от това. Ами.... не са прави. Търкането е само началото.
А защо ти беше нужно да им го казваш, едва ли има чак толкова наивни, за да не знаят какво се случва, но знаеш ли колко връзки си заминаха току що Joy

# 37
  • Мнения: 3 542
Не се сърди, човече, разбира се, че има и хора на по 18, разбрали, че са намерили човека до себе си, други и на 40 не могат. Просто останалите факти говорят достатъчно красоречиво в посока да си поживее сама поне засега.

# 38
  • Мнения: 61
Моя бивш по поведение си беше женкар, но този е много съмнителен.
Този господин не е сериозен. След първото казване, че съм му омръзнала - ще види гората. Напускай го този, няма да излезе читав баща и съпруг от него, а ти си студентка - какви бебета и сватби те гонят. Диплома нямаш още, а след нея и стаж ти трябва. И спри с опитите за бебе. Такива само това чакат - да ти сложи бебето и да се оправяш сама. Грам доверие не бих имала на такъв. Да не се интересува какво ми харесва и подобни - ама да живея с него. Боже, честно ли? Сега ли се усети, че не се интересува от характера ти, а си му удобна - живееш с него, переш му, шеташ насам - натам и бебе ще му направиш. Нещо съмнително?След като правите опити за бебе.
За протокола - на 21 съм съм и разбирам, че си студентка, но с този си играете на семейство вече, което на твоите години не е приемливо. Че и с такъв лентяй и неблагодарник.

Здравей! За първи път пиша в сайта и съм като някоя бабка - кое, как Joy. Искам да благодаря на всички, които коментираха поста ми!
Съгласна съм с мнението ти /ви  / Joy /, наистина така изглеждат нещата отстрани Neutral Face. Но везните ми за него са равни, защото през повечето време е много мил и всеотдаен. Ако стане така, че да родя от него, е пълен абсурд да не си иска 'резултата', за това съм убедена. Той настоя това с бебеправенето. Между другото, тези неща не ги споделям на мои роднини и приятели, имах огромна нужда от чужди мнения. Така се замислих и му казах /по телефона, понеже сме на разстояние, че ходя на лекции в друг град/ съвсем сериозно и твърдо, че искам да е както си му е реда - пръстен.. И пак между другото - видях, че 'следва' някакви видеа, свързани със сватбени обреди. Blush
Това с омръзването, беше основно първите 2 години от връзката ни - тогава ми го казваше през някой и друг месец. Съответно аз се разстройвах, той ми се извиняваш, и така.. Просто на 2-рата година се бяхме разделили за 2 седмици, той ме остави, той се върна и аз го приех. Оттогава има промяна в него /постоянна ли е промяната или не, не знам, но измина 1 година вече/.  Разбрал бил, че наистина иска мен и се старае да е сериозен, но не е от най - сериозните - явно. Но спря да ми казва, че съм му била омръзнала. Обикновено казва, че му липсвам.

# 39
  • Мнения: 1 519
Значи сватбата е готова. Ами какво правим с партита-та?  Thinking

# 40
  • Мнения: 423
Е, аз сега не разбирам проблема. Вече си му интересна, иска дете, сватба. За едно ергенско парти ли е цялата драма?

# 41
  • Мнения: 61
Ти пък, каква драма заради едно ергенско парти. А ти няма ли да имаш моминско парти? Още отсега го задушаваш и направляваш, а какво става за след женитбата. Как няма да му омръзнеш. Друг е въпросът защо си още с него след като ти обяснява че си му омръзнала.
Не е заради някакво си и някога си - евентуално ергенско парти, а самия факт, че той мисли по този начин и на мен не ми харесва. И двамата правим взаимни компромиси за определени неща, но мисля, че тук задължително той трябва да направи за мен.
А като част от какафониите, които може би ще ме сполетят, не бих желала моминско парти - сама за себе си. Не ми харесва идеята, още по - малко ми харесва поради факта, че се копира от американците. Обикновено, тези партита се правят ден преди сватбата - ами, предпочитам да съм си с него, отколкото с 'момите'. Grinning
Не знам доколко направлявам, но определено си налагам мнението, искам даже и той да налага своето, докато не стигнем до консенсус.
 Защо съм с него? Прощавам. Досега да сме се разделили много пъти, все се нагаждаме, били сме на ръба няколко пъти. Но и двамата не се отказваме лесно.

# 42
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ти пък, каква драма заради едно ергенско парти. А ти няма ли да имаш моминско парти? Още отсега го задушаваш и направляваш, а какво става за след женитбата. Как няма да му омръзнеш. Друг е въпросът защо си още с него след като ти обяснява че си му омръзнала.
Не е заради някакво си и някога си - евентуално ергенско парти, а
самия факт, че той мисли по този начин и на мен не ми харесва.
Скрит текст:
И двамата правим взаимни компромиси за определени неща, но мисля, че тук задължително той трябва да направи за мен.
А като част от какафониите, които може би ще ме сполетят, не бих желала моминско парти - сама за себе си. Не ми харесва идеята, още по - малко ми харесва поради факта, че се копира от американците. Обикновено, тези партита се правят ден преди сватбата - ами, предпочитам да съм си с него, отколкото с 'момите'. Grinning
Не знам доколко направлявам, но определено си налагам мнението, искам даже и той да налага своето, докато не стигнем до консенсус.
 Защо съм с него? Прощавам. Досега да сме се разделили много пъти, все се нагаждаме, били сме на ръба няколко пъти. Но и двамата не се отказваме лесно.
Ами, да ти кажа "под секрет"-мисленето му няма да промениш.
Дори сега да се съобрази и да забрави за ергенското си парти, след време този му начин на мислене пак ще ви създава проблеми.
Ще ходи на ергенски партита на приятели, както някой писа, ще почне да ти се дразни яко, че го държиш на къс синджир....от там до изневярата крачката е "бебешка".

# 43
  • Мнения: 61
Ще го задушиш това момче. Остави го да диша малко. Smirk
Ами... Зависи какво разбираш под 'дишане'. Примерно, на него не му допада идеята да излизам с мъже - приятели. И го разбирам. Имал е няколко ревниви изблика, и докато траеха - не се чувствах добре. Но като се замисля - смятам, че това показва, че му пука за мен.

# 44
  • Мнения: 46 508
Amaranth8, не разбрах, той брак предложи ли ти?

# 45
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Класика - ревнува ме значи му пука за мен.

Няма смисъл от повече обяснения. Малка е още.

# 46
  • Мнения: 61
Скрит текст:
Ти пък, каква драма заради едно ергенско парти. А ти няма ли да имаш моминско парти? Още отсега го задушаваш и направляваш, а какво става за след женитбата. Как няма да му омръзнеш. Друг е въпросът защо си още с него след като ти обяснява че си му омръзнала.
Не е заради някакво си и някога си - евентуално ергенско парти, а
самия факт, че той мисли по този начин и на мен не ми харесва.
Скрит текст:
И двамата правим взаимни компромиси за определени неща, но мисля, че тук задължително той трябва да направи за мен.
А като част от какафониите, които може би ще ме сполетят, не бих желала моминско парти - сама за себе си. Не ми харесва идеята, още по - малко ми харесва поради факта, че се копира от американците. Обикновено, тези партита се правят ден преди сватбата - ами, предпочитам да съм си с него, отколкото с 'момите'. Grinning
Не знам доколко направлявам, но определено си налагам мнението, искам даже и той да налага своето, докато не стигнем до консенсус.
 Защо съм с него? Прощавам. Досега да сме се разделили много пъти, все се нагаждаме, били сме на ръба няколко пъти. Но и двамата не се отказваме лесно.
Ами, да ти кажа "под секрет"-мисленето му няма да промениш.
Дори сега да се съобрази и да забрави за ергенското си парти, след време този му начин на мислене пак ще ви създава проблеми.
Ще ходи на ергенски партита на приятели, както някой писа, ще почне да ти се дразни яко, че го държиш на къс синджир....от там до изневярата крачката е "бебешка".

Направо ще си го кажа, но то се подразбира - не искам на никакви такива събирания да ходи, по никакви поводи.
Неведнъж съм му казвала, да си прецени дали иска и може да живее с мен, след като вижда ситуацията, разбира се - аз също. Но толкова неща изтърпях аз заради него, и той заради мен, че... Искаме да бъдем заедно явно!..

# 47
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Аз имам един въпрос. Женени сте, имате дете/деца ама той се затръшка да отиде на ергенско парти на свой приятел. Ти не даваш, но той отива. Какво правиш тогава?

# 48
  • София
  • Мнения: 7 990
Императивно нещата се случват до време. С времето "ценността" ти ще намалее и ще спре да те отразява.
Предполагам, че се дължи и на липса или слаб житейски опит, но е хубаво да осъзнаеш, че връзка, която едвам се крепи в купонджийската фаза, във фазата на отговорностите можеш да я броиш разпаднала се.

# 49
  • Мнения: 46 508
Аз имам един въпрос. Женени сте, имате дете/деца ама той се затръшка да отиде на ергенско парти на свой приятел. Ти не даваш, но той отива. Какво правиш тогава?
За толкова години все по даден повод/филм/случка около нас и т.н., се вижда какво е мнението на човек по тези въпроси. Ако някога напред изведнъж коренно си промени мнението (не само за това, а по принцип) и се отвори пропаст, вероятността такава връзка за оцелее е минимална. Може би не веднага, но веднъж разминат ли се представите за отношенията, краят е неизбежен.
Другият въпрос е в средата. Както си избираме партньор, по същия начин и приятели, които имат нашите разбирания. За 21 г. заедно никой около нас не дори намеквал за подобни партита.

Отделно, че дори не си представям мъжът ми да се затръшка за подобна глупост. А и е голям човек все пак, който е наясно с приоритетите си, ако това е по-важно от семейството му, ок, решението не е мое.

# 50
  • Мнения: 3 542
Императивно нещата се случват до време. С времето "ценността" ти ще намалее и ще спре да те отразява.
Предполагам, че се дължи и на липса или слаб житейски опит, но е хубаво да осъзнаеш, че връзка, която едвам се крепи в купонджийската фаза, във фазата на отговорностите можеш да я броиш разпаднала се.


+101

# 51
  • Мнения: 35 961
Класика - ревнува ме значи му пука за мен.

Няма смисъл от повече обяснения. Малка е още.

дано авторката разбере, че ревността е притежание /аз и вещите си не обичам да давам, но се нарича по друг начин/, а не любов

Но толкова неща изтърпях аз заради него, и той заради мен, че... Искаме да бъдем заедно явно!..

нищо не си изтърпяла, нито той
ако се вържеш с бебе, ще видиш какво е "търпене"
на двадесет и няколко всичко е "завинаги", "неповторима любов" и "само ние, никой никога преди и след нас"
а всъщност повечето сме имали подобни "безумни, изстрадани, завинаги" любови
изяждаме си шамарите, отваряме си очите за света и започваме да мислим с главите си, а не само да "чувстваме"

# 52
  • Мнения: 3 542
Amaranth8, ти може би не ни вярваш и смяташш, че ние не разбираме колко много се обичате двамата. Просто спри с бебе-правенето и поискай да ползва презерватив. Ще чакаме да ни кажеш резултата.

# 53
  • Мнения: 61
От цялото нещо си представих един най-обикновен стандартен леко селяковат младеж на 20 и малко, от тия с Гоуфотата и семките по мачовете който просто се радва, че прави секс без презерватив, без да се замисля какво значи това и една от тези въздушните принцеси, които четат коелю, казват "Ах..." в ежедневието и очакват всеки младеж с гоуф да е принц на кон, рецитиращ поезия и познаващ дълбоките съкровени желания на принцесата...
Това просто реших да го споделя.
Иначе по въпроса - когато някой каже, че си му писнала, трябва да изровиш от торбата, пълна с желание за бебе на 22, малко достоинство и да си/му събереш багажа...
Виж, аз определено не съм въздушна. Blush
Както споменах преди малко в отговор на друг коментар, това беше преди - да ми казва, че съм му омръзнала. Но си признавам, а и то се 'вижда' - прощавах му. Не се отказвам лесно, друг е въпросът дали е било правилно...
А за странното му ти описание, има нещо вярно - не страня от фактите..

# 54
  • Варна
  • Мнения: 36 600
НСЧ, имах предвид, че той иска да ходи, тя не иска. И ако сега той направи компромис за собствената си сватба (примерно) щото още мисли, че тя е достатъчно ценна за подобна жертва (за него си е жертва, няма какво да се лъжем), то след някоя и друга година, вече омъжена, с дете, вързана един вид и нямаща къде да мърда от неговия апартамент, издържана от неговата работа при баща му, може да си каже човечецът, че няма пък, ще отиде. И ми е много интересно тя тогава какво ще направи, след като сега е силна вилна, че такива неща не толерира. Подозирам, че рязко ще смени мнението си за някои неща.

# 55
  • Мнения: 61
Определено не е проблемът ергенското парти. Ние които сме имали ергенско/моминско, не значи, че сме се търкали в чужди членове... Наистина мислиш доста средновековно.
Проблема е, че ти казва не веднъж, че си му омръзнала. Ами след 20 години какво ще правите?
Уважавам мнението ти, от моя гледна точка е вярно, но донякъде - чак пък средновековно.. На фона на моралната криза, все пак се радвам, че съм такава.Trollface
А след 20 години, ако съм с него.... Много пъти съм му казвала да си помисли добре, и сега да решим дали можем да продължим заедно. Отговаря ми, че всичко било наред, нямало да има проблеми и 'знаеш, че искам да бъда с теб'. Disappointed Relieved

# 56
  • Мнения: 3 542
Определено не е проблемът ергенското парти. Ние които сме имали ергенско/моминско, не значи, че сме се търкали в чужди членове... Наистина мислиш доста средновековно.
Проблема е, че ти казва не веднъж, че си му омръзнала. Ами след 20 години какво ще правите?
Уважавам мнението ти, от моя гледна точка е вярно, но донякъде - чак пък средновековно.. На фона на моралната криза, все пак се радвам, че съм такава.Trollface
А след 20 години, ако съм с него.... Много пъти съм му казвала да си помисли добре, и сега да решим дали можем да продължим заедно. Отговаря ми, че всичко било наред, нямало да има проблеми и 'знаеш, че искам да бъда с теб'. Disappointed Relieved

Много убедитено уверение за любов, да. На думи всеки може много, няма значение какво.
Не каза дали ще искаш да ползва презерватив.

# 57
  • Мнения: 603
Скрит текст:
Ти пък, каква драма заради едно ергенско парти. А ти няма ли да имаш моминско парти? Още отсега го задушаваш и направляваш, а какво става за след женитбата. Как няма да му омръзнеш. Друг е въпросът защо си още с него след като ти обяснява че си му омръзнала.
Не е заради някакво си и някога си - евентуално ергенско парти, а
самия факт, че той мисли по този начин и на мен не ми харесва.
Скрит текст:
И двамата правим взаимни компромиси за определени неща, но мисля, че тук задължително той трябва да направи за мен.
А като част от какафониите, които може би ще ме сполетят, не бих желала моминско парти - сама за себе си. Не ми харесва идеята, още по - малко ми харесва поради факта, че се копира от американците. Обикновено, тези партита се правят ден преди сватбата - ами, предпочитам да съм си с него, отколкото с 'момите'. Grinning
Не знам доколко направлявам, но определено си налагам мнението, искам даже и той да налага своето, докато не стигнем до консенсус.
 Защо съм с него? Прощавам. Досега да сме се разделили много пъти, все се нагаждаме, били сме на ръба няколко пъти. Но и двамата не се отказваме лесно.
Ами, да ти кажа "под секрет"-мисленето му няма да промениш.
Дори сега да се съобрази и да забрави за ергенското си парти, след време този му начин на мислене пак ще ви създава проблеми.
Ще ходи на ергенски партита на приятели, както някой писа, ще почне да ти се дразни яко, че го държиш на къс синджир....от там до изневярата крачката е "бебешка".


Ергенското парти нищо не е. Тя не харесва мислене му, което няма да се промени, ама да - късно ще го разбере. Ние с бившия по тази причина се разделихме.

# 58
  • Мнения: 46 508
HighSpeed, ако наистина е такава жертва за някой от тях, нямат работа заедно.
Но техните неща са в стил Нероден Петко. От написаното е ясно, че въобще няма намерение да се жени за нея, така че няма да му се налага да прави никакви жертви.

Amaranth8, на думи не вярвай, "запуши" си ушите, гледай само действията. Иначе и аз мога да ти кажа/обещая много неща, ама какво от това?

# 59
  • Мнения: X
Скрит текст:
Скрит текст:
Ти пък, каква драма заради едно ергенско парти. А ти няма ли да имаш моминско парти? Още отсега го задушаваш и направляваш, а какво става за след женитбата. Как няма да му омръзнеш. Друг е въпросът защо си още с него след като ти обяснява че си му омръзнала.
Не е заради някакво си и някога си - евентуално ергенско парти, а
самия факт, че той мисли по този начин и на мен не ми харесва.
Скрит текст:
И двамата правим взаимни компромиси за определени неща, но мисля, че тук задължително той трябва да направи за мен.
А като част от какафониите, които може би ще ме сполетят, не бих желала моминско парти - сама за себе си. Не ми харесва идеята, още по - малко ми харесва поради факта, че се копира от американците. Обикновено, тези партита се правят ден преди сватбата - ами, предпочитам да съм си с него, отколкото с 'момите'. Grinning
Не знам доколко направлявам, но определено си налагам мнението, искам даже и той да налага своето, докато не стигнем до консенсус.
 Защо съм с него? Прощавам. Досега да сме се разделили много пъти, все се нагаждаме, били сме на ръба няколко пъти. Но и двамата не се отказваме лесно.
Ами, да ти кажа "под секрет"-мисленето му няма да промениш.
Дори сега да се съобрази и да забрави за ергенското си парти, след време този му начин на мислене пак ще ви създава проблеми.
Ще ходи на ергенски партита на приятели, както някой писа, ще почне да ти се дразни яко, че го държиш на къс синджир....от там до изневярата крачката е "бебешка".

Направо ще си го кажа, но то се подразбира - не искам на никакви такива събирания да ходи, по никакви поводи.
Неведнъж съм му казвала, да си прецени дали иска и може да живее с мен,
Скрит текст:
след като вижда ситуацията, разбира се - аз също. Но толкова неща изтърпях аз заради него, и той заради мен, че... Искаме да бъдем заедно явно!..
Вече ти го написаха, ама да се повторя....Все още си му "ценност", заради която си струва да загърби себе си, разбиранията си, мисленето си.
Проблемът обаче е, че това не е НЕГОВИЯТ начин на мислене, неговото разбиране за живота, за купон, за забавление, а твоето.И той в момента приема ТВОЯ начин на мислене, защото все още е хлътнал.
След време, когато ви налегнат битовизми, деца, проблеми, когато станеш "ежедневие", чувствата му ще се поохладят и той ще спре да се съобразява с твоето мислене, а ще следва отново неговото.
Т.е., без проблем ще ти заяви "Ами, сори, че не си съгласна, но аз не съм крил, ти от самото начало знаеш, че обичам подобни партита и искам да отида.И ще отида.А ти как ще го приемеш, си е твоя работа.Стига си ме ограничавала.....аз съм възрастен и имам право сам да решавам.".
И ще е прав.
За да просъществува една връзка дълго време, трябва поне в 99% от нещата за живота, двамата да са на ЕДНО мнение.А не единия да пренебрегва себе си и личните си предпочитания заради другия.Защото това е до време.

Апропо, аз неведнъж съм писала, че когато по една връзка се "работи" от самото начало и се правят все компромиси, за да вървят нещата, тя си е обречена.В началото, поне първите 2-3-5 години, всичко трябва да е цветя и рози, да върви по мед и масло, само усмивки, купон, любов и щастие.

# 60
  • Мнения: 61
Такаа, струва ми се, че много бързо след запознанството ви си се натрапила у тях, за да не плащаш наем, а той е мека Мара и сега се чуди как да се отърве. Бързаш да забременееш, за да си вържеш гащите, но подозирам, че той изобщо няма представа какво го очаква.
Бил женкар, който държи на теб?! Ти сериозно ли? Тук доста се смях, ама не защото ми е забавно.
На мен някой ако ми каже, че е женкар, ама държи на мен и постоянно ми повтаря, че съм му омръзнала, не бих го търпяла само заради това, че живея у тях. Камо ли да му се натискам дете да му раждам.
Освен това си мега ревнива, обсебваща и задушлива. Аз не виждам нищо нередно да отиде на ергенско парти. Май много филми си гледала.
Не съм се натрапвала. Той поиска сериозна връзка, той искаше да прекарваме ежедневието си заедно, както и да живеем заедно, той се замечта за бебе. Аз първа стъпка не съм правила, освен че му казах мнението си, че бебе без брак - потрадиционному, както е - не искам.
И, ако някой ще връзва някого, ще е по - скоро той мен...

# 61
  • Мнения: 11 336
Де да ви беше проблема ергенско парти "да се отъркват и надър*я" ...

Дори и не съм подозирала, че някой може да ревнува от стриптизьорка  Hug

Не мога и да се стърпя да не отбележа, че изказа ти е много странен - някак архаичен за младо момиче. Това в опит за културно писно ли се получава или така си говориш?

# 62
  • Мнения: 603
Такаа, струва ми се, че много бързо след запознанството ви си се натрапила у тях, за да не плащаш наем, а той е мека Мара и сега се чуди как да се отърве. Бързаш да забременееш, за да си вържеш гащите, но подозирам, че той изобщо няма представа какво го очаква.
Бил женкар, който държи на теб?! Ти сериозно ли? Тук доста се смях, ама не защото ми е забавно.
На мен някой ако ми каже, че е женкар, ама държи на мен и постоянно ми повтаря, че съм му омръзнала, не бих го търпяла само заради това, че живея у тях. Камо ли да му се натискам дете да му раждам.
Освен това си мега ревнива, обсебваща и задушлива. Аз не виждам нищо нередно да отиде на ергенско парти. Май много филми си гледала.
Не съм се натрапвала. Той поиска сериозна връзка, той искаше да прекарваме ежедневието си заедно, както и да живеем заедно, той се замечта за бебе. Аз първа стъпка не съм правила, освен че му казах мнението си, че бебе без брак - потрадиционному, както е - не искам.
И, ако някой ще връзва някого, ще е по - скоро той мен...

Ами, именно. Ти нямаш професия, нямаш още висше, ще си зависима от него - живееш при него  и не плащаш наеми. Безплатна прислужница , домакиня и сега вече беге мамче. 😁 Зависима си и емоционално от него. Всичко е точно.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Мда, и аз това написах назад. Сложила е тигана ама шаранът не е още вътре. И няма да влезе. Гледал бил клипчета за сватби. Гледа ама не е ясно за сватба с коя точно жена.

# 64
  • Мнения: 61
Да бе женкар. Аз пък си представих селския бек, който се хвали на ляво и на дясно какъв е женкар. Пък всъщност, реалността е друга.
Като си му омръзнала, за какво ви е дете? Така по-интересна ли ще му станеш. Ако на мен ММ ми каже, че съм му омръзнала, директно си хващам пътя. Да си търси някоя друга. И ако от сега съе си омръзнали, после какво ще правите? Развод след 1 година? Трябва сериозно да се замислиш изобщо имате ли бъдеще.
Относно ергенските и моминските партита, аз съм за. Това са ми едни много хубави спомени с приятелките. На ММ също. Изобщо не съм искала да знам какво са правили, ама той милия си е порта и си разказа всичко. Ходили на стриптийз клуб и какво от това? Че той ако реши, винаги може да отиде и сам, без аз да знам. Това мислене е наистина като средновековно. С тези ти изказвания можеш само още повече да го отдръпнеш.
Замислям се, и то сериозно. Каквото мога по силите, и характера си Joy - ще се опитам..

# 65
  • Мнения: 603
Житейска мъдрост - ако мъж иска да живея с него на първия месец, има голяма вероятност да иска да ме върже, защото няма реална представа от характера ми и още носи розовите очила. Авторката още вярва на филмите с принцовете и принцесите. Това, че бил казал това и онова, че я обича - ще се изпари като види двете черти. Такива сладкодумни искат само да вържат някоя, която да им повярва.

# 66
  • Мнения: 61
Той търси ли те, обажда ли ти се, когато си си в твоя град?
Blush сега по изключение не сме си заедно.
Търси ме винаги, и аз него. Чуваме се през 2 часа, понякога през 6ч, чатим си понякога по няколко пъти на ден, но понякога не си чатим. И така. Винаги се чуваме по телефона преди да заспим също. А като сме заедно, си лягаме по едно и също време. Също така си пращаме въздушни целувки, когато единия излиза от стаята. Разминем ли се из стаята, се докосваме, пощипваме, целуваме.. Винаги ме нарича с мили думи, сред които 'любима'.
Ох, плача, защото везните ми за него наистина са равни. А и аз явно съм особена..

# 67
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
Е няма тема с неоплют автор, честно! Велики сте, нямате спирка!
Много малка част от историите тук са реални, а тази не ми се струва такава.

# 68
  • Мнения: 603
Много си наивна. 🙄 Ама МНОГО!!!

# 69
  • Мнения: 3 542
Той търси ли те, обажда ли ти се, когато си си в твоя град?
Blush сега по изключение не сме си заедно.
Търси ме винаги, и аз него. Чуваме се през 2 часа, понякога през 6ч, чатим си понякога по няколко пъти на ден, но понякога не си чатим. И така. Винаги се чуваме по телефона преди да заспим също. А като сме заедно, си лягаме по едно и също време. Също така си пращаме въздушни целувки, когато единия излиза от стаята. Разминем ли се из стаята, се докосваме, пощипваме, целуваме.. Винаги ме нарича с мили думи, сред които 'любима'.
Ох, плача, защото везните ми за него наистина са равни. А и аз явно съм особена..

Какво ли разбирам и аз от такава любов. Cupid

Joy  Joy  Joy

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 16:06 от Си*

# 70
  • Мнения: 61
Момиче, не ти трябва такъв мъж! И проблемът не е,че ще ходи на ергенско парти, а купищата глупости дето ти ги приказва - как си му омръзнала и т.н.
Ами... Дано се случи това, което трябва..

# 71
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Си*мнооого ме кефиш! Innocent Вземи да се влюбиш! Joy

# 72
  • Мнения: 1 267

Не съм се натрапвала. Той поиска сериозна връзка, той искаше да прекарваме ежедневието си заедно, както и да живеем заедно, той се замечта за бебе. Аз първа стъпка не съм правила, освен че му казах мнението си, че бебе без брак - потрадиционному, както е - не искам.
И, ако някой ще връзва някого, ще е по - скоро той мен...


Ето го и отговора на всичките ти въпроси. Дете се ражда когато си сигурна в мъжа до теб! Дори и тогава има изненади. Вие си се държите като двойка пред раздяла. Това с детето не е игра!

# 73
  • Мнения: 61
Защо винаги се слага всичко под общ знаменател? Как реши,че знаеш какво се случва на ергенските партита??? Това си е до човек,ако мъжа пожелае приятелите му да викнат някоя фея ще я викнат,ако не иска няма! Знам за 2 ергенски партита,които бяха на язовир на палатки и цяля вечер се пращаха клипове как се забавляват мъжете. И не защото жената го е искала,просто мъжа така си бешв решил.Имаха си големи колони,микрофони,балони с хелий,абе голяма забава. Двете ергенски бяха абсолютно идентични,на двамата братя бяха. Какво се е случвало между клиповете няма как да знаем. Обаче ако познаваш човека,може да знаеш уважава ли курвите или не! Присъствала съм на доста скандални момински партита. Но в цялостната картина,въпросното евентуално ергенско ти е най-малкият проблем. Как ще ти казва,че си му омръзнала и правите опити за бебе? Ти луда ли си? Роди му за награда,после ще четем теми "как да го напусна с малко бебе,изневерява ли ми,не ми обръща внимание" и т.н. Опичай си акъла момиче. Не се натискай,където не те искат.
Винаги и всичко под общ знаменател?
- Може пак да прочетеш какво съм написала - не съм написала, че мисля, че винаги и навсякъде се случва така по ергенските събирания.
Напротив, правиш си някакви заключения... Не съм нежелана. Smiley

# 74
  • Мнения: 3 542
Си*мнооого ме кефиш! Innocent Вземи да се влюбиш! Joy

Да, че да вземе да ме "върже" обекта, сакън.
Не искам да съм несериозна, но темата малко ме разсмива, за което благодаря на авторката.

# 75
  • Мнения: 330
Blush сега по изключение не сме си заедно.
Търси ме винаги, и аз него. Чуваме се през 2 часа, понякога през 6ч, чатим си понякога по няколко пъти на ден, но понякога не си чатим. И така. Винаги се чуваме по телефона преди да заспим също. А като сме заедно, си лягаме по едно и също време. Също така си пращаме въздушни целувки, когато единия излиза от стаята. Разминем ли се из стаята, се докосваме, пощипваме, целуваме.. Винаги ме нарича с мили думи, сред които 'любима'.
Ох, плача, защото везните ми за него наистина са равни. А и аз явно съм особена..
Изкушавам се да те попитам дали, когато разговаряте по телефона, приключването на разговора отнема също толкова време, колкото самия разговор - "Затвори телефона! Не, ти го затвори пръв! Не, не, ти го затвори първа!"
Извинявай за сарказма, но толкова сладникаво звучи всичко, че не се въздържах...

# 76
  • Мнения: 61
"Има апартамент и работи при баща си..."

О, идеално, решила си да хванеш български принц. Най-вероятно ще си сърбаш попарата от решенията с това младо г§зе.

В смисъл - сега си на 22 и нямаш представа кое е богатство и кое не, ама да ти кажа, че селски бек с наследствено апартаментче от баба си и местенце в татковия бизнес не е върха на сладоледа. Или айде, може да са му взели ново и дизайнерско барнато с МДФ и лунички. Ама пак не е оферта такова френско петленце.

А, да, и спри опитите за бебе - как точно ще учиш? или май не си много по ученето...
Биийп! Това е в твоята глава. В родния ми град баща ми също развива бизнес, ако случайно се нуждая от имот-че Neutral Face а, между впрочем, първите 2 години все бях без пари, защото моя 'принц' ми искаше 'заеми'. Но сега при баща си е добре, тежеше му преди това... Blush когато беше гладен студент. И се справяхме двамата, и на земята сме спални в гадна квартира, и се разболявахме по същите причини. Ах, каква съм 'златотърсачка'... Не че не можехме да сме в хубава квартира, но и на двамата бащите ни са скъперници. За добро, кой знае.. Grinning
А, да... - не търся 'върха на сладоледа', може би вече разбра. Не съм и принцеска - в смисъл такъв, че от малко лапе се оправям сама /или и това го разбра погрешно/.
Ученето: последна година, добър успех и с творческо мислене. Мисля да продължавам 'нагоре' с ученето.

# 77
  • Мнения: 423
"Има апартамент и работи при баща си..."

О, идеално, решила си да хванеш български принц. Най-вероятно ще си сърбаш попарата от решенията с това младо г§зе.

В смисъл - сега си на 22 и нямаш представа кое е богатство и кое не, ама да ти кажа, че селски бек с наследствено апартаментче от баба си и местенце в татковия бизнес не е върха на сладоледа. Или айде, може да са му взели ново и дизайнерско барнато с МДФ и лунички. Ама пак не е оферта такова френско петленце.

А, да, и спри опитите за бебе - как точно ще учиш? или май не си много по ученето...
Биийп! Това е в твоята глава. В родния ми град баща ми също развива бизнес, ако случайно се нуждая от имот-че Neutral Face а, между впрочем, първите 2 години все бях без пари, защото моя 'принц' ми искаше 'заеми'. Но сега при баща си е добре, тежеше му преди това... Blush когато беше гладен студент. И се справяхме двамата, и на земята сме спални в гадна квартира, и се разболяхме в студена квартира. Не че не можехме да сме в хубава квартира, но и на двамата бащите ни са съперници. За добро, кой знае.. Grinning
А, да... - не търся 'върха на сладоледа', може би вече разбра. Не съм и принцеска - в смисъл такъв, че от малко лапе се оправям сама /или и това го разбра погрешно/.

Тая тема все повече ми прилича на пързалка. Ти сигурна ли си, че си на 22? На някой май още му е скучно на училище и се чуди каква глупост и къде да я напише.
П. П. Много обичам да чета изкази от сорта "от малко лапе се оправям сама". Да бе и аз се оправях сама, ама мама и тати ме издържаха, докато учех.

# 78
  • Мнения: 11 505
Аз се обърках вече, обаче... е те тва е либоф!!!! Cupid

# 79
  • Мнения: 61
Blush сега по изключение не сме си заедно.
Търси ме винаги, и аз него. Чуваме се през 2 часа, понякога през 6ч, чатим си понякога по няколко пъти на ден, но понякога не си чатим. И така. Винаги се чуваме по телефона преди да заспим също. А като сме заедно, си лягаме по едно и също време. Също така си пращаме въздушни целувки, когато единия излиза от стаята. Разминем ли се из стаята, се докосваме, пощипваме, целуваме.. Винаги ме нарича с мили думи, сред които 'любима'.
Ох, плача, защото везните ми за него наистина са равни. А и аз явно съм особена..
Изкушавам се да те попитам дали, когато разговаряте по телефона, приключването на разговора отнема също толкова време, колкото самия разговор - "Затвори телефона! Не, ти го затвори пръв! Не, не, ти го затвори първа!"
Извинявай за сарказма, но толкова сладникаво звучи всичко, че не се въздържах...
Да, звучи сладникаво, попринцип не обичам такива неща, но с него съм така.
И не, не се е случвало това да се чудим кой пръв да затвори. Joy
Споделих самата истина, каквато е. Разбира се, това не съм го споделяла на никой, който ме познава.

# 80
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Аз се обърках вече, обаче... е те тва е либоф!!!! Cupid
Любов,любов сварен картоф-отвориш го пък той суроФ!-от лексиконите едно време

# 81
  • Мнения: 61
Си*мнооого ме кефиш! Innocent Вземи да се влюбиш! Joy

Да, че да вземе да ме "върже" обекта, сакън.
Не искам да съм несериозна, но темата малко ме разсмива, за което благодаря на авторката.
Искрено се радвам Blush
Понякога човек отстрани е смешен...

# 82
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
Ох, задавих се с пуканките Grinning
То бива любов, самоотверженост, самостоятелност, заеми на гладното гаже- студент, пък авторката от лапе се оправя сама... Признавам, че се просълзих на момента със спането на земята и задружното разболяване.

# 83
  • Мнения: 423
Да, звучи сладникаво, попринцип не обичам такива неща, но с него съм така.
И не, не се е случвало това да се чудим кой пръв да затвори. Joy
Споделих самата истина, каквато е. Разбира се, това не съм го споделяла на никой, който ме познава.
Добре де, като е такава голяма любовта ви, защо първо св оплака от това, че ти е казвал, че си му омръзнала.
Май само ти се иска така да се държите.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 16:47 от Не се сърди, човече

# 84
  • Мнения: 61
Тая тема все повече ми прилича на пързалка. Ти сигурна ли си, че си на 22? На някой май още му е скучно на училище и се чуди каква глупост и къде да я напише.
П. П. Много обичам да чета изкази от сорта "от малко лапе се оправям сама". Да бе и аз се оправях сама, ама мама и тати ме издържаха, докато учех.
Баща ми има възможност да ме издържа, защо да го спирам? Аз оценявам и най
- малкото нещо в живота си. Не съм и разглезена. С разделени родители съм и трудно детство.. Направо ме предизвикваш да споделям Grinning нито се хваля, нито оплаквам, а споделям. Никаква пързалка не е, всяка една дума е истина, исках да споделя анонимно. В моя полза е.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 16:48 от Не се сърди, човече

# 85
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
Ама чакай малкоо, като каза квартира...Нали човекО има апартамент? Защо ви е било да търкате пода в гадната квартира? 🤔

# 86
  • Мнения: 35 961
най-трудно ще му омръзнеш, ако си финансово независима и можеш да го шутнеш във всеки един момент без да преживееш особена драма /дори и да имате 2-3 деца/, а не ако си особено флюбленна и го пощипваш на разминаване в коридора

# 87
  • Мнения: 61
най-трудно ще му омръзнеш, ако си финансово независима и можеш да го шутнеш във всеки един момент без да преживееш особена драма /дори и да имате 2-3 деца/, а не ако си особено флюбленна и го пощипваш на разминаване в коридора
Дай боже тази независимост, работя по въпроса.
Последното не го разбрах.

# 88
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
най-трудно ще му омръзнеш, ако си финансово независима и можеш да го шутнеш във всеки един момент без да преживееш особена драма /дори и да имате 2-3 деца/, а не ако си особено флюбленна и го пощипваш на разминаване в коридора
Който сам не се убеди,не може никой да го убеди!

# 89
  • Мнения: 35 961
Amaranth8, нали ти обясняваше, че си показвате любов като се пощипвате на разминаване?

пп последователите постове са забранени и се изтриват

# 90
  • Мнения: 61
момиче на 22 иска да върже с бебе момче на 24, на което вече е омръзнала?
не си съсипвай живота - студентка си, имаш възможност за по-добро бъдеще от това, което желаеш в момента

а това, че ще му стане на ергенското парти не е проблем, то си му става и без ергенско парти вкл. и когато не е с теб, т. е. това е съвсем нормално
Аз вече споделих, че ако някой ще връзва друг, то ще е той мен по - скоро. JoyExpressionless той настоява за това. Даже наскоро имах силни болки и исках да взема хапче. Той ми се скара, не било добре за опитите, и не си взех...

# 91
  • Мнения: 603
Няма какво да обяснавам. Сама искаш да си родиш детето и да си зависима от него. Но който си го направи - друг не може да му го направи. Поне си изкарай висшето, че язък за родителите ти.

# 92
  • Мнения: 3 542
Скрит текст:
момиче на 22 иска да върже с бебе момче на 24, на което вече е омръзнала?
не си съсипвай живота - студентка си, имаш възможност за по-добро бъдеще от това, което желаеш в момента

а това, че ще му стане на ергенското парти не е проблем, то си му става и без ергенско парти вкл. и когато не е с теб, т. е. това е съвсем нормално
Аз вече споделих, че ако някой ще връзва друг, то ще е той мен по - скоро. JoyExpressionless той настоява за това. Даже наскоро имах силни болки и исках да взема хапче. Той ми се скара, не било добре за опитите, и не си взех...

Норче, ти ли си? Кога излезе от Брадъра, кога прописа тук?

# 93
  • Мнения: 61
Момиченце, аз съм женена от 29 години и още мъжът ми не ми е казвал в прав текст, че съм му омръзнала, нито аз на него, защото това си е директна покана за развод. Този човек ти казва направо да се махнеш от апартамента и от живота му, ти се гънеш за някакво си ергенско парти. Забелязвам, че такива хлапета като теб никога не могат да отсеят важното и все се косят за някоя глупост. После пишат сълзливи теми как "любимият" ги зарязал с дете. Дигай си багажа оттам. За единия апартамент не си струва. Този, ако те вземе изобщо, ще ти вгорчи тотално живота.
Не ми е за апартамента, ама хич не ми е... Доколкото, ако може всичко да си е нормално. Важното е да сме и добре и заедно, пък къде.. Ако си заслужава занапред искам да кажа. Ако не, ще продължа сама. Направила съм компромиси, не съжалявам за което. Вече тези неща не се случват от 1 година насам, след като се събрахме след раздяла /бях споменала в друг коментар - отговор/.
И ме е 'взел' от 3 години вече...
А за другото, което написа/хте - ще се постарая да постъпя по най - трезвия начин занапред. Много неща научих чрез тази връзка, и знам, че има още много да се 'учи' Blush

# 94
  • Мнения: X
споделих, че ако някой ще връзва друг, то ще е той мен по - скоро. JoyExpressionless той настоява за това. 
Хм, значи хем си му омръзнала, хем иска да те върже.

# 95
  • Мнения: 3 542
И да ползвате презервативи, ей!

# 96
  • Мнения: 423
Тая тема все повече ми прилича на пързалка. Ти сигурна ли си, че си на 22? На някой май още му е скучно на училище и се чуди каква глупост и къде да я напише.
П. П. Много обичам да чета изкази от сорта "от малко лапе се оправям сама". Да бе и аз се оправях сама, ама мама и тати ме издържаха, докато учех.
Баща ми има възможност да ме издържа, защо да го спирам? Аз оценявам и най
- малкото нещо в живота си. Не съм и разглезена. С разделени родители съм и трудно детство.. Направо ме предизвикваш да споделям Grinning нито се хваля, нито оплаквам, а споделям. Никаква пързалка не е, всяка една дума е истина, исках да споделя анонимно. В моя полза е.

Тогава как се оправяш сама от лапе? Че ми стана интересно. Пък нещата, които споделяш са толкова неясни, че няма как да те взема на сериозно.

# 97
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
И да ползвате презервативи, ей!
Ах, тези палавнициии Grinning

# 98
  • Мнения: 61
Авторке, няма как с партньора ти да мислите еднакво по всеки въпрос, връзките са изтакани от компромиси и съобразяване с другия, особено, когато вече живеете заедно. Може би това, че имаш проблеми и от 6 месеца не можеш да забременееш в този случай е за добро. Ако родиш дете преди да имаш работа и професия, ставаш напълно зависима от него - финансово, а съдейки от поста ти вече си и емоционално зависима от него. Ако влезеш сама в този капан ще чуваш доста по-неприятни изречения от "омръзнала си ми вече". Вероятно ще трябва да преглъщаш изневери и по-сериозни обиди. Момчето е младо, живее му се и за мен няма нищо ненормално с това. Прекалено много си се амбицирала. Ако аз трябва да ти дам съвет ще е: не си прави дете, преди да можеш да издържаш сама себе си; не си прави дете с незрял мъж; не си губи времето и младостта с човек, който не те обича достатъчно. Ако те обичаше достатъчно изобщо нямаше да пишеш тук по тази тема.  Няма нищо по-хубаво от това да си самостоятелна и да имаш избор в живота.
Благодаря за съветите.
 
Така или иначе, имам гинекологични проблеми и лекарите са ми казали, че евентуално ще е трудно . Не се натягам на нищо, не е на всяка цена от моя страна изобщо, искам да кажа.

 Не съм от тези, които ще преглътнат изневяра, тук съм категорична.

Обмислям да 'прекратя' т. нар.
бебеправене...трябва да обмисля нещата. Най - малкото да завърша бакалавър, да се появи с пръстена, да намеря постоянна работа /и на студентите не ни е лесно Grinning /.

Ако му се живее, казала съм му отдавна да помисли, да реши и да ми каже какво иска. Ми искал мен, избирал да бъде единствено с мен, за него съм любима.  
..

# 99
  • Мнения: 3 542
И да ползвате презервативи, ей!
Ах, тези палавнициии Grinning

То не е до палавост - мацката много си е повярвала, но за всички ще е добре да свали розовите очЕла, че ще има да се "оправя" сама с бебе.

# 100
  • Мнения: 11 505
Дай сега последно.... съмняваш ли се в любимия или как?

# 101
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Не е възможно,Обича го!

# 102
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
И да ползвате презервативи, ей!
Ах, тези палавнициии Grinning

То не е до палавост - мацката много си е повярвала, но за всички ще е добре да свали розовите очЕла, че ще има да се "оправя" сама с бебе.
Да ти кажа, жестоко се съмнявам това тук да е истина, ама айде карай, мохабет да става Grinning

# 103
  • Мнения: 3 542
Приемаме, че Е, иначе ... увисваме си.

# 104
  • Мнения: 61
Няма какво да обяснавам. Сама искаш да си родиш детето и да си зависима от него. Но който си го направи - друг не може да му го направи. Поне си изкарай висшето, че язък за родителите ти.
Не е така... Просто се съгласих, защото все пак имаме общи мечти. Беше безразсъдно, но спрях лекарствата и ми казаха, че забременяването ще е зор работа и така той поиска. Ама и се възползвах също, защото знаех, че ще е трудна работа да надуя корема. Scream Но, както казах, трябва да си намеря работа, да завърша и му казах, че без пръстена няма да стане. Време ми трябва не само за това, а и заради това - постоянно го наблюдавам в действията - и така, до момента, който везните се наклонят в една от страните!

# 105
  • Мнения: X
И защо искаш да раждаш дете на мъж, който ти е казал, че си му омръзнала?

# 106
  • Мнения: 603
Няма какво да обяснавам. Сама искаш да си родиш детето и да си зависима от него. Но който си го направи - друг не може да му го направи. Поне си изкарай висшето, че язък за родителите ти.
Не е така... Просто се съгласих, защото все пак имаме общи мечти. Но, както казах, трябва да си намеря работа, да завърша и му казах, че без пръстена няма да стане. Време ми трябва не само за това, а и заради това - постоянно го наблюдавам в действията - и така, до момента, който везните се на клонят в една от страните!
Ти си противоречиш, нали разбираш това? Казваш, че искаш пръстен и после бебе, а реалността е следната - правиш опити без реално да си сигурна в него и да имаш пръстен. Аз и с годежен пръстен не бих започнала бебеправенето. Първо подпис и после бебе.
Казваш, че искаш за завършиш - окей, но реално действията не точно обратните.

# 107
  • Мнения: 11 505
А, Уиш, не следиш Фнимателно... това с "омръзването" било отдавна... сега са си кат дупе и гащи.

# 108
  • Мнения: 61
Дай сега последно.... съмняваш ли се в любимия или как?
Бъзикаш се ти. Но те разбирам.

# 109
  • София
  • Мнения: 7 990
И защо искаш да раждаш дете на мъж, който ти е казал, че си му омръзнала?

Не си били омръзнали, това било преди 3 години. Сега вече се обичат, гледат се като котараци на разминаване в коридора и единственият недостатък на момъка е, че иска ергенско парти, а авторката не дава.

# 110
  • Мнения: 61
А, Уиш, не следиш Фнимателно... това с "омръзването" било отдавна... сега са си кат дупе и гащи.
Обеща, че ще се промени и е променен от година. Дано не е временно.

# 111
  • Мнения: 603
И защо искаш да раждаш дете на мъж, който ти е казал, че си му омръзнала?

Не си били омръзнали, това било преди 3 години. Сега вече се обичат, гледат се като котараци на разминаване в коридора и единственият недостатък на момъка е, че иска ергенско парти, а авторката не дава.
На мен мъж , ако се държи като авторката - няма да ходиш там ,няма да говориш с тях, няма това ,няма онова. Не една седмица ще ги трая, ами ще му бия шута моментално. Ще ми казва да не ходя на моминско парти, щото той си има проблеми с ревността? Ами - Чао, Фелиша. Авторката, че си има проблеми с ревността и задушаването - ги има, но тя не се и опитва да се поправи или поне да разбере ситуацията, а направо забранява.

# 112
  • Мнения: 61
И защо искаш да раждаш дете на мъж, който ти е казал, че си му омръзнала?

Не си били омръзнали, това било преди 3 години. Сега вече се обичат, гледат се като котараци на разминаване в коридора и единственият недостатък на момъка е, че иска ергенско парти, а авторката не дава.
Това ме разсмя, така. GrinningGrinningGrinning и ми помогна под друг ъгъл да видя нещата.

# 113
  • Мнения: X
А, Уиш, не следиш Фнимателно... това с "омръзването" било отдавна... сега са си кат дупе и гащи.
Значи са дупе и гащи с мъж, който ѝ е казал, че му е омръзнала. Баси!

Ама, никакво достойнство ли нямаш? Той ще ми каже, че съм му омръзнала, аз ще стоя при него и ще се радвам колко се бил променил след година, че и дете ще искам да му раждам. ooooh!

# 114
  • Мнения: 3 231
Е, ок, де. Омръзнала му е. После се е посъбудила, разнообразила е програмата и пак му е станала интересна. Какво невероятно има в това?

# 115
  • Мнения: X
Невероятното е, че като се е събудила, не си е събрала шапката, чантата и гащите и не му е казала "адиос форевър", а вместо това се е напънала да му прави циркова програма за подобряване на кефа. Всъщност, не е невероятно това. Невероятно е колко малко хора имат поне зачатъци на достойнство и себеуважение.

# 116
  • София
  • Мнения: 8 348
Нищо лошо, ама по ми прилича на типажа  - Колко ще е хубаво да си имаме бебе, без наистина да се замислят какво означава това. Равносилно на - Хайде да идем до морето за уикенда.
И той и тя, в случая.
Вземете си куче първо.

Аз не съм държач или привърженик на брака, но в твоя случай е задължителен. Защото ако си даде труда да се погрижи за това, ще имаш представа, че е поне малко сериозен. Защото от гледане на клипчета на сватби до организиране на цялата галимация има цяло море вода.

# 117
  • Мнения: 3 231
Бе не ви ли омръзна с тия лесни съвети "адиос форевър". Влизате в тоя форум май само, за да се изживеете в някаква мечтата роля. Всяка втора в реала търпи. Но иначе 99% във форума зарязват дори и за мръсен чорап на пода...

Е, айде моля Simple Smile

Несериозно е това даване на съвети за зарязване под всеки апел за помощ Simple Smile Нелепо е.

# 118
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз лично съветвам момата да внимава какво прави, да има едно, две, че и три на ум, щото не всичкодето лети се яде.
Пък като станат сериозни нещата, ще се зарежат взаимно, проблеми няма.

# 119
  • Мнения: X
О, аз не давам съвет за "адиос форевър". Само казвам аз как бих постъпила в подобна ситуация. Не ми се е налагало да пробвам реално по простата причина, че подбирам кого допускам до себе си и гледам да стоя далеч от разни мунчовци. А те, Мунчовците, си личат.

# 120
  • Мнения: 423
Ми тя авторката постоянно си противоречи. Първо му омръзнала, после - ама то не било сега, ами преди не знам си колко време. Иска бебе, правят бебе, ама тя не иска бебе. Видиш ли тоя пич й сложил вилата на врата и или бебе, или бягай. Първо искала сватба, после бебе. Пък правят бебе, без да знае дали изобщо някога ще има пръстен.
Ами лично аз се обърках. Хем така, хем иначе. Тази тема не може да е истина, само дето се хабим да пишем.

# 121
  • Мнения: 61
Аз имам един въпрос. Женени сте, имате дете/деца ама той се затръшка да отиде на ергенско парти на свой приятел. Ти не даваш, но той отива. Какво правиш тогава?
Вземам си детето /децата и се разделям с него.

# 122
  • Мнения: 603
Аз имам един въпрос. Женени сте, имате дете/деца ама той се затръшка да отиде на ергенско парти на свой приятел. Ти не даваш, но той отива. Какво правиш тогава?
Вземам си детето /децата и се разделям с него.
Защото с дете е лесно да се живее на една заплата от 500 лева сама. Съвземи се малко, бе, дете! Ти наистина си си дете!  С това мислене не си за семейства и бебета.

# 123
  • Мнения: 61
Аз имам един въпрос. Женени сте, имате дете/деца ама той се затръшка да отиде на ергенско парти на свой приятел. Ти не даваш, но той отива. Какво правиш тогава?
Вземам си детето /децата и се разделям с него.
Защото с дете е лесно да се живее на една заплата от 500 лева сама. Съвземи се малко, бе, дете! Ти наистина си си дете!  С това мислене не си за семейства и бебета.
Ами, съвзела съм се така! Затова създадох тази тема, няма да 'изпусна' нещата. Всеки греши... Нямам нито деца, нито брак - не съм я втасала..
Нали това искам, да предотвратя нещо такова евентуално - от малко момиче си казах, че не искам да повтарям грешките на родителите си..

# 124
  • Мнения: 603
Аз имам един въпрос. Женени сте, имате дете/деца ама той се затръшка да отиде на ергенско парти на свой приятел. Ти не даваш, но той отива. Какво правиш тогава?
Вземам си детето /децата и се разделям с него.
Защото с дете е лесно да се живее на една заплата от 500 лева сама. Съвземи се малко, бе, дете! Ти наистина си си дете!  С това мислене не си за семейства и бебета.
Ами, съвзела съм се така! Затова създадох тази тема, няма да 'изпусна' нещата. Всеки греши... Нямам нито деца, нито брак - не съм я втасала..
Ти си ги изпуснала вече. На този да му те настрисаш, да вярваш на пълен хлапак от ""любов" и да вярваш на обещания и да не си си свалила розовите очила след 3-годишна връзка, да не знаеш какво е достойнство, да не знаеш, че семейство не се разваля и не се иска развод за най-малката тъпотия (отишъл на ергенско парти, оставил те сама за половин час, не ти купил нещо). Мислиш, че всичко което лети се яде. Окей. Това са си доста проблеми, но поне като ти казват препатили жени си вземи поука. След някоя година да не пишеш пак, че ви е оставил с детето и нито пръстен си имала, нито сватба. Наивните сами си го правите.

# 125
  • Мнения: 61
Ма разбира се, особено ако е тръгнала да търси материално подсигуряване - нека си се бори за пръстен с диамант. Освен свидетелство за сериозност, е и индикатор за финансовото състояние. Ако дадат само 1,500 лева за малко камъче - не е ОК, ама ако се бръкнат за нещо уникално...освен това трябва да го работи не за бебе, а за предложение. По този начин пропуска много романтични екскурзии до Парижи и селфита на фонтана Треви, за завист на Инстаграм.

Млади златотърсачки, пък трябва лелите да ги учим как стават нещата:)
Дано си прочел/а коментар - отговора ми, който написах на друг потребител, който ме обвини в златотърсачество.

# 126
  • Мнения: 11 336
Аз имам един въпрос. Женени сте, имате дете/деца ама той се затръшка да отиде на ергенско парти на свой приятел. Ти не даваш, но той отива. Какво правиш тогава?
Вземам си детето /децата и се разделям с него.

И това би било невероятно глупаво!
Ти какво от колежки, от порно в Интернет, от съседки, от картинки, от всичко което го предизвиква като мъж ли ще го вардиш като падар?
Това е смешно и детинско /и не го казвам да те обидя/. Тази нелепа ревност, която си захапала омазва всичко и би било добре за всички да я надрастеш.
Голям праз че се ..... гледайки някоя! Та ти не забелязваш ли ако има готин мъж? Забелязваш и това не означава нищо във вашите отношения.

# 127
  • Мнения: 25 736
Аз имам един въпрос. Женени сте, имате дете/деца ама той се затръшка да отиде на ергенско парти на свой приятел. Ти не даваш, но той отива. Какво правиш тогава?
Вземам си детето /децата и се разделям с него.
А ако го хванеш на калъп с комшийката, тогава какво правиш? Laughing Laughing

# 128
  • Варна
  • Мнения: 5 141
ШАОМРА......
Казва ти многократно, че си му омръзнала, сякаш си някакъв предмет, резултат - любов, пощипвания, секс с цел бебе.
Отива на ергенско парти - развод и отглеждане на дете без баща му.
Кил ми нау!!!

# 129
  • Мнения: 3 674
ШАОМРА......
Казва ти многократно, че си му омръзнала, сякаш си някакъв предмет, резултат - любов, пощипвания, секс с цел бебе.
Отива на ергенско парти - развод и отглеждане на дете без баща му.
Кил ми нау!!!
Кой скри пуканките? Или ги изядохте вече? Искам и аааааазззззззззззззззз!!!!!!

# 130
  • Мнения: 2 475
Мно-го-си-зле Joy

# 131
  • Мнения: 30 802
Хм, даже и златотърсачка не е.

Явно е другият сценарий - момиче от разделено семейство, вкопчила се в идеята за брак. Само че ако се опита да изгради брак и връзка там, където липсват някои задължителни елементи (най-вече съзнателност и ейтолку зрялост), пак ще се стигне до криза и развод.

# 132
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
ШАОМРА......
Казва ти многократно, че си му омръзнала, сякаш си някакъв предмет, резултат - любов, пощипвания, секс с цел бебе.
Отива на ергенско парти - развод и отглеждане на дете без баща му.
Кил ми нау!!!
А детето при кой?Той ще си ходи по партита! Joy

# 133
  • Мнения: 1 167
Дете на 22г от мъж, за който не си 100% сигурна. Не си финансово осигурена сама да се справяш. Не ти знам "отличния" успех от следването, но в живота си се устремила към провал.

# 134
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
Някъде по- назад казва, че работела по въпроса за финансовата си независимост. Е как, бе, моме?
Аз единствено разбрах, че работиш по въпроса със забременяването. Как става тоя номер- бременна, работеща студентка?

# 135
  • София
  • Мнения: 38 476
Да бе! На трудов договор!

# 136
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Авторке, може и да ти уври главата някой ден ама ще е по трудния начин, като я блъснеш около стотина пъти яко в стената. Затваряш си очите сега са безумни неща и си навита да правиш дете с този човек, въпреки че той е абсолютно откровен с теб и ясно ти казва и показва що за тип е. Обаче някой хипотетичен ден, с дете и брак, не си готова на някакъв дребен компромис за да запазиш връзката, а веднага скачаш на развод с все детето и си заминаваш щото той отишъл на един купон! Да ти имам разбиранията.

Нищо не знаеш за брачния живот, няма значение че си живуркате заедно, идея си нямаш при наличие на деца какви врътки стават, какви изненади ще имаш и какви компромиси ще ти се налага да правиш. Тогава ергенското парти и голите мацки там ще ти се видят песен.

# 137
  • Мнения: 1 294
От написаното моят извод е, че желанието му за ергенско парти, е най-малкия ви проблем.

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 10:17 от palachinka

# 138
  • Мнения: 650
И то проблема не е в неговия, а в нейния телевизор.

# 139
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Бягай далече от този мъж след като си му омръзнала.

# 140
  • София
  • Мнения: 2 378
С ергенските партита според мен доста преиграваш, далеч не са само голи жени на въпросните партита, а по-скоро пиене до несвяст Smiley Не бих спряла половинката си да иде на ергенско парти на свой приятел, но всеки си знае.  Това че ти казва, че си му омръзнала, и то не веднъж е нещото, което наистина трябва да те притесни и да те накара да се замислиш какво правиш с такъв човек.

# 141
  • Мнения: 26
Мисля, че разсъждаваш твърде консервативно.Аз също съм млада (21г.) с приятел, който е на (31г.). Аз съм против брака, за мен това е излишно хвърляне на пари, за да показваш пред хората любовта си.Моят приятел не е точно на моето мнение, но пък не си и налага мнението за сватби и прочее.Казвал ми е нещо от рода на (какво толкова, ако станеш майка на детето ми, бих искал да се оженя за теб) но до там. Не мисля, че това е жизнено важен процес, бракът с нищо не доказва любовта, а и след години може да ви се разделят пътищата, независимо с брак, или без...с дете, или без. А колкото до ергенското парти /ходят и обвързаните/ поне преди 2-3г моят бивш беше на ергенско парти в Холандия, понакефиха се със стрийптизьорки, а след това част от необвързаните му приятели минаха през червените фенери (голяма част от хората знаят какво се случва в червените фенери с "елитните" проститутки) и си се забавляваха, докато ние си пишехме и говорехме по приложенията. Та мисълта ми е, че плътските преживявания не бива да бъдат месени с любовта. Аз съм полигамна, приятелят ми също, затова просто не възприемам, хора които искат и държат на такива неща - просто си усложнявате живота.ThinkingWink
Също искам да вметна, че след като си позволява да ти казва, че си му омръзнала,  то това наистина е така. Ако някога човекът до мен си позволи да каже подобно нещо и го мисли -директно го отрязвам Simple Smile

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 13:36 от Polly27

# 142
  • Мнения: X
Хубаво е да се прави разлика между брак и сватбено празненство все пак.

# 143
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
Ами...не е баш едно и също с брак и без брак.

# 144
  • Мнения: X
Скрит текст:
Мисля, че разсъждаваш твърде консервативно.Аз също съм млада (21г.) с приятел, който е на (31г.). Аз съм против брака, за мен това е излишно хвърляне на пари, за да показваш пред хората любовта си.Моят приятел не е точно на моето мнение, но пък не си и налага мнението за сватби и прочее.Казвал ми е нещо от рода на (какво толкова, ако станеш майка на детето ми, бих искал да се оженя за теб) но до там. Не мисля, че това е жизнено важен процес, бракът с нищо не доказва любовта, а и след години може да ви се разделят пътищата, независимо с брак, или без...с дете, или без. А колкото до ергенското парти /ходят и обвързаните/ поне преди 2-3г моят бивш беше на ергенско парти в Холандия, понакефиха се със стрийптизьорки, а след това част от необвързаните му приятели минаха през червените фенери (голяма част от хората знаят какво се случва в червените фенери с "елитните" проститутки) и си се забавляваха, докато ние си пишехме и говорехме по приложенията.
Та мисълта ми е, че плътските преживявания не бива да бъдат месени с любовта. Аз съм полигамна, приятелят ми също, затова просто не възприемам, хора които искат и държат на такива неща - просто си усложнявате живота.ThinkingWink
Ами, не ги възприемай.Но, защо мислиш, че "твоето" е правилно и всички трябва да разсъждават за живота като теб?

По твоята логика един моногамен може да каже:"Не възприемам хора, които са полигамни и държат да се "таковат" с когото им падне, полигамията е тъпотия!".Трябва ли да се има за последна инстанция и да иска останалата част на човечеството да споделя начина му на мислене?   Smiley
Секса има много общо с любовта.Ако беше обратното, щяхме да гледаме на всеки ъгъл чукащи се двойки, награбили се, където ги "намерила страстта".

# 145
  • Мнения: 1 294
Скрит текст:
Мисля, че разсъждаваш твърде консервативно.Аз също съм млада (21г.) с приятел, който е на (31г.). Аз съм против брака, за мен това е излишно хвърляне на пари, за да показваш пред хората любовта си.Моят приятел не е точно на моето мнение, но пък не си и налага мнението за сватби и прочее.Казвал ми е нещо от рода на (какво толкова, ако станеш майка на детето ми, бих искал да се оженя за теб) но до там. Не мисля, че това е жизнено важен процес, бракът с нищо не доказва любовта, а и след години може да ви се разделят пътищата, независимо с брак, или без...с дете, или без. А колкото до ергенското парти /ходят и обвързаните/ поне преди 2-3г моят бивш беше на ергенско парти в Холандия, понакефиха се със стрийптизьорки, а след това част от необвързаните му приятели минаха през червените фенери (голяма част от хората знаят какво се случва в червените фенери с "елитните" проститутки) и си се забавляваха, докато ние си пишехме и говорехме по приложенията. Та мисълта ми е, че плътските преживявания не бива да бъдат месени с любовта. Аз съм полигамна, приятелят ми също, затова просто не възприемам, хора които искат и държат на такива неща - просто си усложнявате живота.ThinkingWink
Също искам да вметна, че след като си позволява да ти казва, че си му омръзнала,  то това наистина е така. Ако някога човекът до мен си позволи да каже подобно нещо и го мисли -директно го отрязвам Simple Smile

[/quote]

Polly27, Много си противоричиш. Според мен не си съвсем наясно, какво си и не си още. Лашкаш се между уж някакъв либерализъм и някаква традиционност.

# 146
  • Мнения: 26
Аз не желая другите да разсъждават, като мен. Нито си налагам мнението, даже напротив показвам своята гледна точка, за да види момичето, че не всички са длъжни, да разсъждават като нея /в случая приятелят й/ . Според мен просто той не изпитва чувства към нея, или просто не толкова силни, колкото са били.Самият факт, че си е позволил да й каже, че му е омръзнала... говори много. Та, не ме разбирайте  погрешно, не съм целяла да си налагам мнението и съм далеч от мисълта, че хората трябва да мислят, като мен. Казвам само, че не разбирам защо хората си усложняват живота с подобни мисли и ограничения, това е.

# 147
  • Мнения: X
Аз не желая другите да разсъждават, като мен. Нито си налагам мнението,
Скрит текст:
даже напротив показвам своята гледна точка, за да види момичето, че не всички са длъжни, да разсъждават като нея /в случая приятелят й/ . Според мен просто той не изпитва чувства към нея, или просто не толкова силни, колкото са били.Самият факт, че си е позволил да й каже, че му е омръзнала... говори много. Та, не ме разбирайте  погрешно, не съм целяла да си налагам мнението и съм далеч от мисълта, че хората трябва да мислят, като мен. Казвам само, че не разбирам защо хората си усложняват живота с подобни мисли и ограничения, това е.

Тогава би трябвало да пишеш не
Скрит текст:
Мисля, че разсъждаваш твърде консервативно.Аз също съм млада (21г.) с приятел, който е на (31г.). Аз съм против брака, за мен това е излишно хвърляне на пари, за да показваш пред хората любовта си.Моят приятел не е точно на моето мнение, но пък не си и налага мнението за сватби и прочее.Казвал ми е нещо от рода на (какво толкова, ако станеш майка на детето ми, бих искал да се оженя за теб) но до там. Не мисля, че това е жизнено важен процес, бракът с нищо не доказва любовта, а и след години може да ви се разделят пътищата, независимо с брак, или без...с дете, или без. А колкото до ергенското парти /ходят и обвързаните/ поне преди 2-3г моят бивш беше на ергенско парти в Холандия, понакефиха се със стрийптизьорки, а след това част от необвързаните му приятели минаха през червените фенери (голяма част от хората знаят какво се случва в червените фенери с "елитните" проститутки) и си се забавляваха, докато ние си пишехме и говорехме по приложенията.
Та мисълта ми е, че плътските преживявания не бива да бъдат месени с любовта.
Скрит текст:
Аз съм полигамна, приятелят ми също, затова просто не възприемам, хора които искат и държат на такива неща - просто си усложнявате живота.ThinkingWink
Също искам да вметна, че след като си позволява да ти казва, че си му омръзнала,  то това наистина е така. Ако някога човекът до мен си позволи да каже подобно нещо и го мисли -директно го отрязвам Simple Smile

Дали бива или не, всеки трябва сам за себе си да реши.
Та, в случая правилното би било "....АЗ не смесвам секса с любовта!"-щом се отнася само и единствено за теб.

# 148
  • Мнения: 61
Аз не желая другите да разсъждават, като мен. Нито си налагам мнението, даже напротив показвам своята гледна точка, за да види момичето, че не всички са длъжни, да разсъждават като нея /в случая приятелят й/ . Според мен просто той не изпитва чувства към нея, или просто не толкова силни, колкото са били.Самият факт, че си е позволил да й каже, че му е омръзнала... говори много. Та, не ме разбирайте  погрешно, не съм целяла да си налагам мнението и съм далеч от мисълта, че хората трябва да мислят, като мен. Казвам само, че не разбирам защо хората си усложняват живота с подобни мисли и ограничения, това е.

Чувства изпитва понеже такива неща е преживял заради мен, които човек, който не ме обича, не би изтърпял. Но ти просто предполагаш, разбирам те. И двамата сме трудни за  разбиране, затова пояснявам.
Като не ги разбираш 'хората като мен', просто не се мъчи да го правиш.
Преди ми го е казвал, че съм му била омръзнала, но след раздялата ни на 2 - рата година, той обеща, че ще се промени, защото истински ме бил оценил. И вече една година е различен в добрия смисъл. Не знам дали винаги ще е така, или не занапред.
Аз съм му казала, ако не може да живее с човек като мен, и по - точно с мен, да се разделяме навреме, още сега. Ми не иска да се разделяме!
А тея изневери с проститутки са ми много смешни и жалки, съжалявам, но такива хора за мен са 'боклуци'.
При мен е 'или - или', ако съм във връзка, ще бъде такава - бе си падам по отворените връзки и подобни.
Ако съм свободна, си излизам с който искам.

# 149
  • Мнения: 35 961
какви неща е преживял заради теб?

# 150
  • Мнения: 25 736
какви неща е преживял заради теб?
Сигурно е пропуснал някое ергенско парти. Laughing

# 151
  • Мнения: 61
Авторке, може и да ти уври главата някой ден ама ще е по трудния начин, като я блъснеш около стотина пъти яко в стената. Затваряш си очите сега са безумни неща и си навита да правиш дете с този човек, въпреки че той е абсолютно откровен с теб и ясно ти казва и показва що за тип е. Обаче някой хипотетичен ден, с дете и брак, не си готова на някакъв дребен компромис за да запазиш връзката, а веднага скачаш на развод с все детето и си заминаваш щото той отишъл на един купон! Да ти имам разбиранията.

Нищо не знаеш за брачния живот, няма значение че си живуркате заедно, идея си нямаш при наличие на деца какви врътки стават, какви изненади ще имаш и какви компромиси ще ти се налага да правиш. Тогава ергенското парти и голите мацки там ще ти се видят песен.
Говориш чрез опита, който имаш. И ми е ясно, че компромиси винаги ще има - за едно ще направя, за друго не. Хората са различни и правят компромиси за различни неща.
Тук съм, за да чуя различни мнения, а не да ми се налагат тези мнения. Човекът до мен няма да ходи на купони, когато да кажем аз бавя евентуалното ни дете. Като цяло, бих се разделила с човека до мен дори заради еднократен флирт. От друга страна, съм изключително търпелива, както и лоялен и сигурен партньор. Дори не ми е проблем да се разпореждам с вземането на решения, а той не е решителен, така че го компенсирам и двамата сме ок с това.
Дете вече не правим - като реши да ми предложи, минимум. Grinning

# 152
  • Мнения: 61
какви неща е преживял заради теб?
Сигурно е пропуснал някое ергенско парти. Laughing
Например, като се запознахме, си чатеше с разни колежки и си триеше чатовете след това. Той за първи път беше във връзка, както и аз и в началото докато свикне, мина време. Спря се с тези неща - провиненията Grinning, но аз постоянно му го натяквах, подозирах.
 Знам, че е дразнещо от моя страна, но той издържа.
Бих казала и хубави неща за себе си, но ще почнат едни обиди колко съм надута и размисли, петемата е измислена, сигурно. Joy

# 153
  • Мнения: 3 542
Големи мъки е преживял гОркия.
И не се притеснявай да споделяш неща за себе си, и без това си звучиш много надута, така че нищо не губиш.

# 154
  • Мнения: 11 505
Бих казала и хубави неща за себе си, но ще почнат едни обиди колко съм надута и размисли, петемата е измислена, сигурно. Joy



Давай!

# 155
  • Мнения: 61
С ергенските партита според мен доста преиграваш, далеч не са само голи жени на въпросните партита, а по-скоро пиене до несвяст Smiley Не бих спряла половинката си да иде на ергенско парти на свой приятел, но всеки си знае.  Това че ти казва, че си му омръзнала, и то не веднъж е нещото, което наистина трябва да те притесни и да те накара да се замислиш какво правиш с такъв човек.
Не знам за кой път ще го напиша, но ще го напиша... Преди година се събрахме и той оттогава е различен като държание - не знам временно или не, но сега ми се струва ок. Иначе, попринцип си прав/а, явно при мен е изключение.
Съдиш по опита си какво се случва на тези партита - от празненство до празненство има разлика.

# 156
  • Мнения: 35 961
и това е голяма жертва според теб?
а аз мислех, че са му ударили 100 тояги на площада, за да се откаже от теб

да спреш да чатиш с някой абсолютно заменим от другия пол не е особена жертва

а ти как разбра, че си трие чатовете?

# 157
  • София
  • Мнения: 2 378
Нямам опит с ергенските партита, пиша това което съм чувала Grinning Но имам опит с мъже, които се "променят" ... не не се променят. Щом още в началото на връзката ви, когато мъжът трябва на ръце да носи жената,  си е чаткал с колежки и е изтривал прилежно чатовете, трябвало е още тогава да ти светне лампичка. А на първото "омръзнала си ми", и то по телефона, вече тотално да му набиеш шута.

# 158
  • Мнения: 7 562
На мен ми е странно самочувствието ,което уж имаш как се връзва с тази ревност . Голяма работа едно ергенско парти, той голи жени се едно не виждал ....или на приятеля ти са му много слаби ангелите или нямаш никакво самочувствие като жена.

# 159
  • Мнения: 61
и това е голяма жертва според теб?
а аз мислех, че са му ударили 100 тояги на площада, за да се откаже от теб

да спреш да чатиш с някой абсолютно заменим от другия пол не е особена жертва

а ти как разбра, че си трие чатовете?
Видях чатовете - само самите имена, че е имало разговор, и после липсваха. Не съм ги чела.

# 160
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Много нависоко летиш. И имаш абсолютно нереалистични очаквания към човека до теб, който и да е той, както и шантава представа за връзката ви.

Разсъждаваш само в бяло и черно. Бързо ще научиш, че така не става. Или ще си стоиш сама.

# 161
  • Мнения: 61
и това е голяма жертва според теб?
а аз мислех, че са му ударили 100 тояги на площада, за да се откаже от теб

да спреш да чатиш с някой абсолютно заменим от другия пол не е особена жертва

а ти как разбра, че си трие чатовете?
Само дадох пример, че така го тормозих - на негово място нямаше да се изтърпя.

# 162
  • Мнения: 3 542
Хайде де, разкажи ни за теб малко повече, очевидно е, че си интересна.

# 163
  • Мнения: 61
Много нависоко летиш. И имаш абсолютно нереалистични очаквания към човека до теб, който и да е той, както и шантава представа за връзката ви.
Та тя си е шантава, всичките негови и мои приятели ни го казват, въпреки че са ни приятели.

# 164
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Не, не, друго имах предвид. Това, че човекът до теб нямало да ходи там, където не одобряваш или че за еднократен флирт ще сложиш край на връзката без колебание и т.н. Такива като теб обикновено животът много обича да ги опровергава и то по най-кофти начин.

# 165
  • Мнения: X
Кое - връзката или представата ти за нея?

И мен ме дразнят тия ергенски партита. В смисъл, нямам нищо против който иска където иска да ходи да си се напива и отърква, да не бъда разбрана погрешно, ама ако може да не живея с него в една къща.
Което ми напомня едно 'моминско' парти, на което ходих. Беше със стриптизьор, май е най-пошлото нещо, на което съм присъствала. Доста гнусно беше, лигаво, бррр ... Предпочитам друг вид забавления аз, явно и авторката. Книжки, театър, кино, нещо... планина. Не съм от баш интелектуалния тип, опера не обичам, по галерии не ходя редовно, не чак в такава степен, но избягвам просташки места и всякакви масовки, тип - събиране на площада за Нова Година или какъвтотамповодсенамери.
Разбирам я авторката донякъде. Ми - и старомодна да е - ще си намери старомоден мъж, за чии й е тоз с това съвременно мислене. Ама аз съм си такава, не преритвам за мъж. От кал да е, мъж да е.
Оф, пропуснала съм 2/3 от екшъна, нищо не става ясно от тази тема, но нейсе, няма да си трия коментара за партитата.

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 15:32 от Анонимен

# 166
  • Мнения: 61
Хайде де, разкажи ни за теб малко повече, очевидно е, че си интересна.
Ясно ми е че на такива 'места' като тук хората се 'разпъват на кръст', затова никакви отговори не ме учудват. Дори и да се бъзикаш - пак не ми пречи.
Важното е, че съм себе си.
Ще дам по - скандален пример. Дали някой ще ме съди или да ме обвини, че си измислям - не ми пука изобщо. Joy
Когато не бях във връзка, преди него съм спала с около 15 човека. Нито ги търся, нито нищо, даже напротив. Е, не спират да ме търсят и всичките казват, че с по - страна мръсница не са били. Да кажем, че ме лъжат - е, поне петима няма да лъжат.

# 167
  • Мнения: X
Когато не бях във връзка, преди него съм спала с около 15 човека. Нито ги търся, нито нищо, даже напротив. Е, не спират да ме търсят и всичките казват, че с по - страна мръсница не са били. Да кажем, че ме лъжат - е, поне петима няма да лъжат.

С каква мръсница? Joy

# 168
  • Мнения: 3 542
Наистина ме изненада това "качество", сега ще получиш и страхотни предложения от блуждаещите из форума търсачи на мръсници.  Smile  И ще дразниш обекта на темата ти с чатове и СМС, само си дай телефона. Така наистина ще има някакво реално изпитание той.

# 169
  • Мнения: X
Много нависоко летиш. И имаш абсолютно нереалистични очаквания към човека до теб, който и да е той, както и шантава представа за връзката ви.
Та тя си е шантава, всичките негови и мои приятели ни го казват, въпреки че са ни приятели.
Ами, не, не е шантава връзката ви, съвсем обикновена, тривиална връзка между двама души без особен опит.
Тя-скромна, тип монахиня, ревнива, подозрителна, без особено мнение за себе си, вярваща в приказки, феи, принцове и вечно щастие, много влюбена.
Той-петле, ама иска да минава за петел, намахан, искащ всичко "сега и веднага", малко влюбен, много разноглед за другите жени.
Тя-вярва, че влюбения мъж забравя тотално, че останалия женски свят съществува.
Той-доброволно дава да му стъпят на врата, щото е малко влюбен.
Всяка двойка минава през такъв етап, всяка.Нищо ново под слънцето.
Тя-успява някак да го "излъже", женят се.
След 3-4 години (или по-малко, зависи кога са се появили децата):
Тя-надебеляла, уморена, нервна, тъжна, истерична, в депресия, по цял ден "търчи" след детето и разнася бебето насам-натам
Той-вечно ядосан (че са му "обесили" жена и две деца на врата-напълно неосъзнаващ своята вина за този товар), все има "допълнително работа" -за да не се прибира достатъчно дълго у дома, кисел, критикуващ, най-вероятно вече сменил 1-2 любовници.
Класика в жанра, прочетена книга.

На 52 години съм, достатъчно "живот" ми е минал през главата, за да съм сигурна почти на 100%, че това е живота ви, ако се ожените.
Залагам "1 цент", че може и да греша, но по описанието, което направи на вас двамата и на връзката ви, това е най-очакваното развитие на нещата.

# 170
  • Мнения: 3 542
Katerin*, не си прочела колко напред в кама сутра била Амарантката, тъй че.... да прави курс за ограмотяване и сексуални техники.

# 171
  • Мнения: X
Ако някой се чуди как това
Скрит текст:
Хайде де, разкажи ни за теб малко повече, очевидно е, че си интересна.
Ясно ми е че на такива 'места' като тук хората се 'разпъват на кръст', затова никакви отговори не ме учудват. Дори и да се бъзикаш - пак не ми пречи.
Важното е, че съм себе си.
Ще дам по - скандален пример. Дали някой ще ме съди или да ме обвини, че си измислям - не ми пука изобщо. Joy
Когато не бях във връзка, преди него съм спала с около 15 човека.
Скрит текст:
Нито ги търся, нито нищо, даже напротив. Е, не спират да ме търсят и всичките казват, че с по - страна мръсница не са били. Да кажем, че ме лъжат - е, поне петима няма да лъжат.
се връзва с това
Скрит текст:
Много нависоко летиш. И имаш абсолютно нереалистични очаквания към човека до теб, който и да е той, както и шантава представа за връзката ви.
Та тя си е шантава, всичките негови и мои приятели ни го казват, въпреки че са ни приятели.
Ами, не, не е шантава връзката ви, съвсем обикновена, тривиална връзка между двама души без особен опит.
Тя-скромна, тип монахиня, ревнива, подозрителна, без особено мнение за себе си, вярваща в приказки, феи, принцове и вечно щастие, много влюбена.
Скрит текст:
Той-петле, ама иска да минава за петел, намахан, искащ всичко "сега и веднага", малко влюбен, много разноглед за другите жени.
Тя-вярва, че влюбения мъж забравя тотално, че останалия женски свят съществува.
Той-доброволно дава да му стъпят на врата, щото е малко влюбен.
Всяка двойка минава през такъв етап, всяка.Нищо ново под слънцето.
Тя-успява някак да го "излъже", женят се.
След 3-4 години (или по-малко, зависи кога са се появили децата):
Тя-надебеляла, уморена, нервна, тъжна, истерична, в депресия, по цял ден "търчи" след детето и разнася бебето насам-натам
Той-вечно ядосан (че са му "обесили" жена и две деца на врата-напълно неосъзнаващ своята вина за този товар), все има "допълнително работа" -за да не се прибира достатъчно дълго у дома, кисел, критикуващ, най-вероятно вече сменил 1-2 любовници.
Класика в жанра, прочетена книга.

На 52 години съм, достатъчно "живот" ми е минал през главата, за да съм сигурна почти на 100%, че това е живота ви, ако се ожените.
Залагам "1 цент", че може и да греша, но по описанието, което направи на вас двамата и на връзката ви, това е най-очакваното развитие на нещата.
За съжаление, или пък не, пак класика....скромното момиче, търсещо принца на бял кон, не отказва на никой кандидат за мястото на принца, дава всичко от себе си, за да се задържи поне един.
Е, намерила е, засега.Само дето представата и на двамата за "кралството" е толкова различна, че .....

# 172
  • Мнения: 11 336


Тя-скромна, тип монахиня, ревнива, подозрителна, без особено мнение за себе си, вярваща в приказки, феи, принцове и вечно щастие, много влюбена.


Е де това чудо скромна, тип монахиня, странна/страстна мръсница ошляпала до 22 години 15 мъже.  Joy
Ма то скромност, ма то монашество ...

А, и да не забравя в цялата картинка тоя пуст начин на изразяване "тип баба Руска дето обича да цитира стихове от нейната младост и то с патос". Направо си го представям:

- Пардон уважаеми госпо'ине № 12! Бихте ли улезнали по-наляво, ако не ви затруднява ...  Joy

# 173
  • Мнения: X
Ама май наистина ще бъде на 22, ама след .. поне 7-8 години. Като зачетох внимателно, не ми се върза, ясно защо не съм се вмъквала в тази тема.

# 174
  • Мнения: 26
Не, не, друго имах предвид. Това, че човекът до теб нямало да ходи там, където не одобряваш или че за еднократен флирт ще сложиш край на връзката без колебание и т.н. Такива като теб обикновено животът много обича да ги опровергава и то по най-кофти начин.
Най-нормалният коментар досега... Grinning

# 175
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
" Преди година се събрахме и той оттогава е различен като държание - не знам временно или не, но сега ми се струва ок. Иначе, попринцип си прав/а, явно при мен е изключение. "
В първия си пост пишеш, че сте двойка от 3г и живеете заедно от самото начало. Последно?
Айде като си измисляш, поне да помниш вчера какви си писала.

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 16:16 от VickyTaylor

# 176
  • Мнения: 30 802
Девойката явно е тръгнала по пътя да иска брак, ако ще турско да стане. Само че пропуска важното: първо намираш мъж с качества за брак, след това го побутваш натам, или взаимно се побутвате. А не да хванеш някой, който не става и после да си мислиш, че има някакви женски хитрини, дето преформатират мъжете. Не става по тоя начин. Хитринки не знаем, в тая тема няма да ги прочетеш.

Пък и къде е кефът да имаш мъж, когото сама си натренирала, като кученце, вместо някой, дето сърцато и с кеф прави нещата за теб...

# 177
  • Мнения: X
Не я мислете, има опит момичето, щом до 19 години е навъртяла 14 партньора. Blush

# 178
  • Мнения: X
Не я мислете, има опит момичето, щом до 19 години е навъртяла 14 партньора. Blush
Не точно...правила е секс с толкова мъже, не е имала толкова партньори.
Поне аз, като кажа за някой мъж, че сме били партньори, влагам доста повече от единия секс.

# 179
  • Мнения: 30 802
Ми тогава нищо чудно, много добре знае какво им се върти на мъжете в главата и колко им е слаб ангелът. Нищо чудно тя да е била Другата на Купона, докато някъде там е имало я гадже, я годеница, може и съпруга. Та затова сега ще се зъби и ще пази Милото:)

# 180
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Вики, тя писа, че веднъж се разделили. Май той си заминал, после пак той се върнал. Та сигурно завръщането ще да е било преди година.

# 181
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
Aхааа, това с раздялата съм го пропуснала.
Иначе, все по- забавна взе да става темата. ЛИбов, заеми, спане на земята, ергенски партита, безразборен секс, пощипвания по коридорите Grinning
Сега, пък, изведнъж се отказа и от бебето.
Все си има ново двайсе Grinning

# 182
  • София
  • Мнения: 8 348
Значи, момичето е интелигентна, ревнива, романтична любовчийка, а вие сте хейтърки и тук там по някой хейтър.
Не знам, как не ви е срам да се гледате в огледалото.

Момичето иска любов и семейство, ама по нейните правила. Живяла си е живота и си мисли, че кофти квартира и регламентирана издръжка без допълнителни дотации е сблъскване с лошата страна на живота и съответно изпитание за връзката.
Мисли също, че да кажеш на един дечко да спре да си чати с колежки е второ изпитание и първо доказателство за любов.
Тофва Фейсбука е голямо нещо, връзки прави и разваля. С един лайк.
Момчето е дете с неизяснена цел в живота, пада си по драмите, купоните и е малък за семейство, ама като го напънат кляка. Вече не чати явно с колежки.
Дваата са се карали навремето всяка седмица, баш като пубертети, той я е зарязал и след седмица я е прибрал, защото му е станало криво. И сега правят бебе, тя иска пръстен, той работи при татко, тя не работи и учи, а той тагва клипове на сватби.
Той иска бебе, тя пръстен, важно уточнение, ама се навива на бебето, защото то гарантира пръстена. И тетака.

И двамата още не са порастнали и не знаят какво правят, какво искат и какво е живот.-Горкото бъдещо бебе и горките им родители.

# 183
  • Мнения: 5 508
Ако авторката и гаджето й са реални хора, то тотално го съжалявам за ниската самооценка, която има за себе си щим търпи подобно поведение! И нея съжалявам за същото ... Явно са на принципа 'Друг/а няма да ме хареса и ако изляза от връзката ще си умра сам/а' ... Тъжно!

# 184
  • Мнения: 3 542
possessed  Joy Joy

Но Авторктата се омълча много - подозирам, че отговаря усилено на запитванията на зрителите от балкона. След такава реклама няма как.

# 185
  • Варна
  • Мнения: 36 600
То вярно балкона натежава...

# 186
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Да и след години като питат мъжа и как е жена му в леглото,ще отговаря:Не знам ,едни казват едно ,други -друго !

# 187
  • Мнения: 3 542
Да и след години като питат мъжа и как е жена му в леглото,ще отговаря:Не знам ,едни казват едно ,други -друго !

Smile Не го знаех тоя виц, добър е!

# 188
  • Мнения: 3 231
15 партньори за 20-годишно момиче не е нищо кой знае какво.  При стартиране на сексуалната практика на 15 години, това са по трима души на година. Е, че не е много.

# 189
  • Мнения: 30 802
Оф, с периферното зрение прочетох темата като "Съвременна лоботомия заради желания"...любимия, лоботомията, лапсус, майна...

# 190
  • Мнения: 25 736
Авторката, щом си толкова вървежна в леглото какво те притеснява, че твоичкия ще отиде на парти, ти нали си най добрата мръсница. Laughing

# 191
  • Мнения: 61
" Преди година се събрахме и той оттогава е различен като държание - не знам временно или не, но сега ми се струва ок. Иначе, попринцип си прав/а, явно при мен е изключение. "
В първия си пост пишеш, че сте двойка от 3г и живеете заедно от самото начало. Последно?
Айде като си измисляш, поне да помниш вчера какви си писала.
Ми явно не следиш темата, пък коментираш.
Имахме двуседмична раздяла на втората година от връзката ни.

# 192
  • Мнения: 3 231
Всяка жена на 20 може да има 15 бройки. Това е съвсем лесна задача. Въпросът е защо нито един от тези 15 не е видял нищо, заради което да си струва да поиска и повече.
Авторке, тази бройка не е реклама, а антиреклама. Надявам се да го разбираш, макар да не личи.

И не ми казвай, че и 15-те ти си ги зарязала/отхвърлила като сериозни партньори. Дори и да е така, излиза, че нямаш никакво разбиране за отсрещния пол и просто си лягаш, с който пожелае.

Та... според мен тези 15 са щипка барут в пързалката. Но ако е истина.... не е добре.

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 18:37 от nofelet

# 193
  • Мнения: 61
Значи, момичето е интелигентна, ревнива, романтична любовчийка, а вие сте хейтърки и тук там по някой хейтър.
Не знам, как не ви е срам да се гледате в огледалото.

Момичето иска любов и семейство, ама по нейните правила. Живяла си е живота и си мисли, че кофти квартира и регламентирана издръжка без допълнителни дотации е сблъскване с лошата страна на живота и съответно изпитание за връзката.
Мисли също, че да кажеш на един дечко да спре да си чати с колежки е второ изпитание и първо доказателство за любов.
Тофва Фейсбука е голямо нещо, връзки прави и разваля. С един лайк.
Момчето е дете с неизяснена цел в живота, пада си по драмите, купоните и е малък за семейство, ама като го напънат кляка. Вече не чати явно с колежки.
Дваата са се карали навремето всяка седмица, баш като пубертети, той я е зарязал и след седмица я е прибрал, защото му е станало криво. И сега правят бебе, тя иска пръстен, той работи при татко, тя не работи и учи, а той тагва клипове на сватби.
Той иска бебе, тя пръстен, важно уточнение, ама се навива на бебето, защото то гарантира пръстена. И тетака.

И двамата още не са порастнали и не знаят какво правят, какво искат и какво е живот.-Горкото бъдещо бебе и горките им родители.
Хахаха, и аз се забавлявам. Joy Жалко за злобата само Blush
Никога не съм била и близо до това да мисля, че една кофти квартира е лош живот. Живяла съм при пастрока си, и съм яла само хляб, всичките ми дрехи са били подарени и други неща - далеч по - кофти.. Но не искам да споделям.

Защото нищо не знаеш за мен.
Смятам, че съм силен човек, защото винаги търся забавната страна на нещата.
И да, затова, че сме се карали като пубери, си е така. А вие останалите, когато спорите, не сте като пубертети? Да, има и такива, които не се карат като пубертети, но на кого му пука?

# 194
  • Мнения: 3 231
Сега, ако кажеш, че пастрокът е един от 15-те, ще те призная.

# 195
  • Мнения: 14 966
Авторката е направила 15 момински партита с отъркване, пък младежът няма право на нито едно Angry

Ако оставим шегата, не ми се съвместява този вид моралност с другия вид разкрепостеност.
Но дано да и се получи планьорката на авторката.

# 196
  • Мнения: 61
Сега, ако кажеш, че пастрокът е един от 15-те, ще те призная.
Това беше тъпо. Но явно не знаеше какво 'остро' да измислиш. Yum

# 197
  • Мнения: 330
Липсва каквато и да било логика в хаоса от мисли. Дори авторката да изхожда от позицията "Моето си е мое, чуждото е общо" - не би стигнала до крайния вариант да търси съвети тук. На мен лично ми е комично, някой с претенции за това и онова - да се оплаква жално от подобен несъществен проблем, при това тук. Би било логично и резонно, ако CV-то и разбиранията и отговаряха на скромна девойка, без опит, но влюбена, лоялна, раздаваща се максимално за партньора и с чиста съвест, очакваща идентичното, че и отгоре.

П.С. tays, закъснял съм с констатацията🤣

# 198
  • Мнения: 61
Всяка жена на 20 може да има 15 бройки. Това е съвсем лесна задача. Въпросът е защо нито един от тези 15 не е видял нищо, заради което да си струва да поиска и повече.
Авторке, тази бройка не е реклама, а антиреклама. Надявам се да го разбираш, макар да не личи.

И не ми казвай, че и 15-те ти си ги зарязала/отхвърлила като сериозни партньори. Дори и да е така, излиза, че нямаш никакво разбиране за отсрещния пол и просто си лягаш, с който пожелае.

Та... според мен тези 15 са щипка барут в пързалката. Но ако е истина.... не е добре.
Искали са, искали са. Един бебе, друг годеж.. Та, така.
Покрай глупостите ми, които споделих и се по забавлявах, но и ми омръзна. Безсмислено е, и без това не ме познавате.
Чао! Само спамя в този сайт, извинявам се на модератора тук - Няма повече. Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт