"Fake orgasms"

  • 4 194
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Правите ли такива? Аз съм правила на времето не отри4ам. При4ините бяха най-различни- за да впе4атля партньора; да свършим по-скоро ( възможно най-тъпата при4ина...за къде съм бързала толкоз newsm78) , понякога се случваше и от самовнушение:crazyeyes: и много други при4ини ooooh!

Но ве4е не правя  Naughty Преди бях на принципа : "Оргазмът на партньора е по-важен от моя" , но за най-голямо съжаление на мъжа ми този номер ве4е не минава.

А вие? Какво мислите по въпроса?

# 1
  • Мнения: 5 790
Е само това още не си бяхме споделили.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Never!

# 3
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Е само това още не си бяхме споделили.

Еми да си споделим Crazy
Толкова съм лоша актриса,че не мога да го изиграя Laughing.Но слава богу не ми се е налагало Blush

# 4
  • Мнения: 6 167
Ма как, не, разбира се,  тук никой не симулира оргазъм - най-много да е симулирал в миналото.
Сега сме толкова добри вече,  че достигаме до оргазъм винаги и заедно с партньорите си. 

# 5
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ма как, не, разбира се,  тук никой не симулира оргазъм - най-много да е симулирал в миналото.
Сега сме толкова добри вече,  че достигаме до оргазъм винаги и заедно с партньорите си. 

Party

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Толкова съм лоша актриса,че не мога да го изиграя Laughing.Но слава богу не ми се е налагало Blush
ми ту  Wink

Ма как, не, разбира се,  тук никой не симулира оргазъм - най-много да е симулирал в миналото.
Сега сме толкова добри вече,  че достигаме до оргазъм винаги и заедно с партньорите си. 

Нито в миналото, нито в настоящето, надявам се и в бъдещето Peace

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Толкова съм лоша актриса,че не мога да го изиграя Laughing.Но слава богу не ми се е налагало Blush
ми ту  Wink

Ма как, не, разбира се,  тук никой не симулира оргазъм - най-много да е симулирал в миналото.
Сега сме толкова добри вече,  че достигаме до оргазъм винаги и заедно с партньорите си. 

Нито в миналото, нито в настоящето, надявам се и в бъдещето Peace
Евала.

# 8
  • Мнения: 7 837
Сега ще добавим още една красива черта към обобщителната тема за БГ-Мамите  Mr. Green

А всъщност какво е оргазъм? И дали не се бърка аджеба с удоволствието  newsm78

А да кажеш "Никога" е, все едно да твърдиш, че мъжете е достатъчно да еакулират, за да получат оргазъм.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Толкова съм лоша актриса,че не мога да го изиграя Laughing.Но слава богу не ми се е налагало Blush
ми ту  Wink

Ма как, не, разбира се,  тук никой не симулира оргазъм - най-много да е симулирал в миналото.
Сега сме толкова добри вече,  че достигаме до оргазъм винаги и заедно с партньорите си. 

Нито в миналото, нито в настоящето, надявам се и в бъдещето Peace
Евала.

Mr. Green Що, а ти?

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А да кажеш "Никога" е, все едно да твърдиш, че мъжете е достатъчно да еакулират, за да получат оргазъм.
Тук винаги можеш да научиш нещо ново Hug Знам за обратното- да свършат без еакулация, но този вариант сега го чувам Embarassed

# 11
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Толкова съм лоша актриса,че не мога да го изиграя Laughing.Но слава богу не ми се е налагало Blush
ми ту  Wink

Ма как, не, разбира се,  тук никой не симулира оргазъм - най-много да е симулирал в миналото.
Сега сме толкова добри вече,  че достигаме до оргазъм винаги и заедно с партньорите си. 

Нито в миналото, нито в настоящето, надявам се и в бъдещето Peace
Евала.

Mr. Green Що, а ти?
Аз така правя или свършвам или не.И си го показвам.

# 12
  • Мнения: 7 837
Тук винаги можеш да научиш нещо ново Hug Знам за обратното- да свършат без еакулация, но този вариант сега го чувам Embarassed

Рени, ако знаеш колко жени все още приемат първото за истина и факт  Crazy

 

# 13
  • Мнения: 208
Ма как, не, разбира се,  тук никой не симулира оргазъм - най-много да е симулирал в миналото.
Сега сме толкова добри вече,  че достигаме до оргазъм винаги и заедно с партньорите си. 

Party

Не съм казала, 4е сега винаги достигам да оргазъм....Не обичам да пиша фантастични сценарии.

# 14
  • Мнения: 3 447
Ма как, не, разбира се,  тук никой не симулира оргазъм - най-много да е симулирал в миналото.
Сега сме толкова добри вече,  че достигаме до оргазъм винаги и заедно с партньорите си. 

И то многократно, естествено Mr. Green

# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ауу... какви изкривени представи имам за секса ooooh! Crazy
Чак ме досрамя Embarassed

# 16
  • Мнения: 3 447
Ма как, не, разбира се,  тук никой не симулира оргазъм - най-много да е симулирал в миналото.
Сега сме толкова добри вече,  че достигаме до оргазъм винаги и заедно с партньорите си. 

Party

Не съм казала, 4е сега винаги достигам да оргазъм....Не обичам да пиша фантастични сценарии.
Еее, още не си навлязла в правилата на форума - тук всички винаги достигаме оргазъм Party Всъщност, изобщо не излизаме от това състояние  Mr. Green

# 17
  • Петрич
  • Мнения: 321
Симулирала съм. Tired

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Да преди  Crazy
От както съм със сегашният ми приятел не ми се е налагало Mr. Green
Ама разбира се не всеки път! Понякога се случва и да не стигна до оргазъм, но това не ме прави по малко доволна мен ми е хубаво самото преживяване не просто оргазма накрая  Naughty

# 19
  • Мнения: 4 473

Мдааа, аз също Confused. Възнамерявам повече да не го правя, а дай Боже и да не ми се налага! Wink

# 20
# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Ми налага се. Мъжа кат ме почне, забрави да спре бе.  Whistling
Ми и аз имам нужда от сън, та затова.

# 22
  • Мнения: 5 577
Ми налага се. Мъжа кат ме почне, забрави да спре бе.  Whistling
Ми и аз имам нужда от сън, та затова.

 hahaha hahaha hahaha

Много яко изказване.

# 23
  • Мнения: 4 053
Ми налага се. Мъжа кат ме почне, забрави да спре бе.  Whistling
Ми и аз имам нужда от сън, та затова.

Sesana,евала Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 5 370
За да не ми се налага да се преструвам, си казвам в прав текст когато не съм в 'сексуален период". И който трябва си получава каквото трябва по алтернативни начини.
Все пак сме вече въздъртички, мисля, че да се правим на недозрели тийнове. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 7 474
 
Ма как, не, разбира се,  тук никой не симулира оргазъм - най-много да е симулирал в миналото.
Сега сме толкова добри вече,  че достигаме до оргазъм винаги и заедно с партньорите си. 

И то многократно, естествено Mr. Green

 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ето извадка от едно изследване, а вие си правете изводи!



Колкото и да са смели обаче, разкритията на д-р Лойд са предпазливи в сравнение с тези на д-р Алфред А. Кинси, публикувани в книгата му от 1953 г., озаглавена Сексуалното поведение на жените.

Той отбелязва, че 39 до 47% от жените заявяват, че никога или почти никога не са имали оргазъм по време на сексуален акт!




Вижте една кратка, но интересна статия по въпроса http://www.tialoto.bg/article.php?cat=4&id=1932

# 26
  • Мнения: 3 164

ей в тази дума е разковничето на въпроса Mr. Green че то  в повечето случай на такива се случва да симулират Twisted Evil а ние като вече зрели, не ни се случва Laughing Peace

# 27
  • Мнения: 5 370
, че да се правим на недозрели тийнове. Mr. Green

ей в тази дума е разковничето на въпроса Mr. Green че то  в повечето случай на такива се случва да симулират Twisted Evil а ние като вечезрели, не ни се случва Laughing Peace
Ама, Шони-не е ли така? Нима не може една жена, примерно на 30, да преценя кога и се иска и кога-не? И кога ще се получи, или пък ще се налага да разиграва "многострадалната Геновева". Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 3 979
Ми слувало ми се е , в миналото, когато бях с един досадник, който се тресеше тромаво върху мен и през 10 секунди питаше. "Свърши ли?"... #2gunfire

От както съм с мъжа ми, не ми се е случвало.....Не се превъзнасям, но живота е прекалено кратък!

# 29
  • Мнения: 2 040
Не ми се е налагало, пък и немога да правя такива неща  Embarassed
Ами така де, когато не съм, кво да викам че съм ... да продължава ...  Laughing

# 30
  • Мнения: 3 164
, че да се правим на недозрели тийнове. Mr. Green

ей в тази дума е разковничето на въпроса Mr. Green че то  в повечето случай на такива се случва да симулират Twisted Evil а ние като вечезрели, не ни се случва Laughing Peace
Ама, Шони-не е ли така? Нима не може една жена, примерно на 30, да преценя кога и се иска и кога-не? И кога ще се получи, или пък ще се налага да разиграва "многострадалната Геновева". Crazy

така е, ве Stop но аз имах друго в предвид  Crazy Flutter

# 31
  • Мнения: 2 818
Опитвала съм ама и сама не си вярвам, най-вече с първото гадже, за да не се сдухва Mr. Green

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
А, случвало се е - все пак имам добра артистична дарба. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 208
А какво мислите за това изказване:Women fake orgasm because men fake foreplay(нямам представа как се прeвежда на български newsm78)

Последна редакция: нд, 11 юни 2006, 21:30 от Цветулка

# 34
  • Мнения: 27 524
А да кажеш "Никога" е, все едно да твърдиш, че мъжете е достатъчно да еакулират, за да получат оргазъм.
Тук винаги можеш да научиш нещо ново Hug Знам за обратното- да свършат без еакулация, но този вариант сега го чувам Embarassed

И аз  Shocked Мисля, че еякулацията винаги е свързана с изпитване на удоволствие   Rolling Eyes

# 35
# 36
  • Мнения: 27 524

Е, еее, значи има още какво да уча  Laughing

# 37
  • Мнения: 7 837
Аз затова писах, дали не бъркаме оргазъм с удоволствие  Grinning

п.п. Сега видях, че съм се еАкулирнала  ooooh! Превъзбудила съм се нещо, 10х за поправката  Grinning

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз затова писах, дали не бъркаме оргазъм с удоволствие  Grinning

п.п. Сега видях, че съм се еАкулирнала  ooooh! Превъзбудила съм се нещо, 10х за поправката  Grinning
Joy Аз се чудех какво ме притеснява в така написаната дума, но не се усетих къде е грешката ooooh! Да, от превъзбуда ще да е Mr. Green

# 39
  • Мнения: 6 155
Тц, такива неща не мога да правя  33uu

# 40
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Никогаж! Ако не се случи вината не може да е моя!  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 327
По време на оргазъм нанасям от средни до тежки физически повреди - трудно се симулира  Wink
Иначе не ми се е случвало, като го притеснява някой че не свършвам, да се постарае повече Simple Smile

# 42
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
А какво мислите за това изказване:Women fake orgasm because men fake foreplay(нямам представа как се прЕвежда на български newsm78)

Може и верно да е.

А иначе преводът е: жените симулират оргазъм, защото мъжете симулират любовната игра.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 958
Симулирала съм и навярно пак ще го правя!  Twisted Evil

# 44
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Като малка, дори не млада, щото дори не знаех какво е, пък по филмите така превъзнасяха нещата....  Sunglasses
Ама не ми е ясно едно-ще охкам и ахкам - добре, ама оргазмът си има и друга физическа особеност, тя как се симулира. Хич не ща и да знам, ма се замислих с тая работа за симулирането и тъй.. newsm78

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Като малка, дори не млада, щото дори не знаех какво е, пък по филмите така превъзнасяха нещата....  Sunglasses
Ама не ми е ясно едно-ще охкам и ахкам - добре, ама оргазмът си има и друга физическа особеност, тя как се симулира. Хич не ща и да знам, ма се замислих с тая работа за симулирането и тъй.. newsm78
Не е проблем и тя да се симулира (физическата особеност). Честно.
Понякога се случва да симулирам.

# 46
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, никога.От какъв зор?Че да се чувства някой, че е свършил нещо, пък всъщност аз да съм прекарана ShockedАааа, ц Naughty

 hahaha hahaha hahaha

Не, сериозно, не ми се е случвало.Като няма - няма, то не е чак пък норма - видиш ли, задължително, голям праз -  да играя балшой театър Rolling EyesГлупости...

# 47
  • Мнения: 5 299
А, случвало се е - все пак имам добра артистична дарба. Mr. Green


Aхаа, така и при мен Mr. Green

# 48
  • Мнения: 260
Случвало се е, но в един момент ми писна. Мъжа като вземе да се впряга много казвам" Абе нещо не става днеска, ти си свършвай"....той се сдухваше отначало, ама свикна че не е фатално.

# 49
  • Мнения: 109
Не ми се е случвало- наистина никога и се надявам да не се налага  Naughty

# 50
  • Sf
  • Мнения: 808
За добро утро темата е добра Simple Smile
За протокола, да, преди съм симулирала.
Сега попаднах на добра еякулираща п...ка. Дето ме изчаква, е, понякога не, е та тогаз не стигам до оргазъм, ама си искам Simple Smile Нали като си поискаш и ще ти се даде  Wink  Wink

# 51
  • Мнения: 10 600
Не, никога.От какъв зор?Че да се чувства някой, че е свършил нещо, пък всъщност аз да съм прекарана ShockedАааа, ц Naughty

 hahaha hahaha hahaha

Не, сериозно, не ми се е случвало.Като няма - няма, то не е чак пък норма - видиш ли, задължително, голям праз -  да играя балшой театър Rolling EyesГлупости...
И аз така. Е, понякога като ми с било просто хубаво, съм преувеличавала, че е било сууупер, ама не често.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Случвало се е, но в един момент ми писна. Мъжа като вземе да се впряга много казвам" Абе нещо не става днеска, ти си свършвай"....той се сдухваше отначало, ама свикна че не е фатално.

 Mr. Green

# 53
  • Мнения: 817
Оооо симулирала съм и с предишния и с настоящия и с вибратора - все си симулирам и стимулирам аз Joy Joy Joy
Но за да съм по-сериозна ще кажа ,че се е случвало ,но напоследък доста по-рядко.При мен изглежда е обратно колкото повече съм с някой/мъж ми де - да не си помислите нещо Crossing Arms/ толкова по хубаво ми става Flutter Пък и оргазми най различни има .Ако вътре нещата се прецакат ,винаги може и външно Laughing

# 54
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Не, никога. От какъв зор? Че да се чувства някой, че е свършил нещо, пък всъщност аз да съм прекарана Shocked Аааа, ц Naughty
Именно Grinning
Твърдо нЬе.

# 55
  • Мнения: 3 091
хехе! поредната добавка към качествата, битът, животът и делото на средностатистическата форумка!

не сте искрени май - що пък да си казвам newsm78

# 56
  • Мнения: 3 447
хехе! поредната добавка към качествата, битът, животът и делото на средностатистическата форумка!
Анджак Mr. Green

# 57
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, никога.От какъв зор?Че да се чувства някой, че е свършил нещо, пък всъщност аз да съм прекарана ShockedАааа, ц Naughty

 hahaha hahaha hahaha

Не, сериозно, не ми се е случвало.Като няма - няма, то не е чак пък норма - видиш ли, задължително, голям праз -  да играя балшой театър Rolling EyesГлупости...
Ми така де Peace Ами ако на него не му се еАкулира? newsm78 Пак ли аз ще съм виновната? Thinking Е не може все жената да обира пешкира Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт