Топлес или с бански?

  • 3 570
  • 99
  •   1
Отговори

Анкета

Как се печете на плажа?

Опции:

# 45
  • Мнения: 27 524
Трета опция  Peace

# 46
  • Мнения: 135
С бански повече се харесвам,затова... Mr. Green

# 47
  • Мнения: 27 524
А да ви питам, защо се печете топлес? И като влизате във водата, слагате ли горнището? Мнооого рядко съм виждала нещо хубаво, напротив - без горнище се пекат едни .....такива разплути и увиснали..... Та, интересно ми е защо го правят? newsm78 Че не е полезно, не е - спор няма. Защо ли?

За да няма разлики, понеже се вижда с разни потничета. Ни най-малко не е за показване. Пък и толкова много цици се развяват на плажа, умрял някой за моите  Joy  Като влизам във водата винаги си слагам горнището, понеже си представям как ще ми се лепне на цицата една гадна медуза и тръпки на погнуса ме побиват  Sick Мисля, че е заради разликите, за показване на плажа ...едва ли  Thinking А наистина не е полезно и аз все по-рядко го правя, само с презрамките вече.

# 48
  • Мнения: 7 474
С бански

# 49
  • Мнения: 5 313
С бански;

# 50
  • Мнения: 4 371
Винаги с бански.

# 51
  • София
  • Мнения: 35 811
С бански  sun

# 52
  • Мнения: 1 100
На въпроса, защо ходин  без горнища, ми нехаресвам разликата, а и имам какво да показвам Mr. Green ,във водата си слагам горнището, до барчето също.
А защо да не е полезно без горнище?


С горниЩе задължително. Ами много е вредено без, самото слънце е вредно и трябва да се пляскаме с какви ли не мазила, да не си докараме неЩо. Пък гърдите и особено зърната са толкова 4увствителни, 4е не си е работа каква беля може да стане с прекалено излагане на УВ лъ4ите..

Пък за  разликата, добре, съгласна съм, ма тя е неприятна само на гърба, а там лесно се коригира. За по4итателите на хубавия тен, добре без горниЩе. Ина4е, който иска само неЩо да покаже, 4ист  екзибиционизъм ми се струва... Stop Без обида:)

# 53
  • Мнения: 5 539
Свикнала съм да се пека без горнище. Не заради разликата и не заради това което ще видят или няма да видят околните. Чувствам се по-комфортно и по-свободно, а нали в крайна сметка това е смисълът на ходенето на плаж - да разпуснеш сред природата Grinning
А пък ако плажът е пуст - може и нуди Sunglasses

# 54
  • Мнения: 494
С бански разбира се не варви вече да се опана на плажа по монокини.

# 55
  • Мнения: 2 255
опция 3
Преди ходех на плаж по монокини .... (не харесвам разликата), във водата също, само до барче или нещо подобно слагах горнището  Rolling Eyes Не съм се притеснявала от погледи и коментари на околните... нито познати, нито непознати, тъй като винаги съм имала малък и стегнат бюст  Wink Слава богу и след поредното кърмене все още е такъв  thumbsup

Поминалото лято за сефте сложих горно, понеже бях бременна, миналото пак, тъй като не се чувствах още във форма  Joy и тъкмо викам тази година пак сме на монокини  hahaha и се оказа, че там дето отиваме на почивка, плажа е частен и не е позволено  #Crazy та пак съм с бански това лято ... пък току виж ми станало навик  newsm78

# 56
  • Мнения: 1 645
С бански Peace

# 57
  • Мнения: 14 654
без бански - така се чувствам най-удобно . без горнище , а обикновено ходим на плаж ,където се ходи и без долнище . като всички са така - няма място за притеснение , най-много за малко смях

# 58
  • Мнения: 8 505
С бански.Не се срамувам от тялото си ни най-малко,просто е въпрос на лично виждане.

# 59
  • Мнения: 5 475
С бански задължително, иначе може да ме глобят  Crazy
Бански-прашки не съм виждала да се продават тук.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт