Горещо с Алисия и Божинов

  • 5 540
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
И на мен не ми хареса предаването, адска скука. Големи глупости говориха през цялото време, изкапах от тъпня. smile3507
Алисия повече ми харесва с черна коса, руса нещо ми е много странна. Хубава е, но комбинацията деколте до пъпа и пола едва закриваща задника ми идва в повече. Sick Айде на концертите разбирам,но не знам защо поне като ходят на интервюта не се обличат по- нормално.
А Валери е  newsm08.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами аз пък гледах само картинки,понеже малкия спеше и не чух нищо от целия разговор,но много ми беше смешна Алисия,понеже правеше едни такива неадекватни движения и физиономии,прекалено много се стараеше да седи изпъната,не смееше да си смени позата,дланите й бяха вир вода гаранция,абе страшно много позираше и когато се усмихваше се стараеше да прибере изпъкналите си зъбки да не се подават много много,но уви беше й трудно.
  А пък Валерчо,дето много си го харесвах,ами да си беше купил някъв сух дезодорант за подмишките бе,може ли такова нещо,пък като се потиш толкоз,сложи една черна блузка,че толкоз хора те гледат,да не се излагаш.Определено в клипа на Алисия е много готин,ама като го гледах снощи,ми той е с типично селска физиономия,пък и както казвате,че се изразявал доста плитко.......явно трябва да си търся друг любимец Whistling Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 11 114
Тая Алисия прилича на надуваема кукла на снимката  newsm78

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Вярно бе!

Като някаква кукла барби изрязана от списание е ...  Sick

# 18
  • Мнения: 135
Аз се заслушах,чула недочула .... но исвах да разбера те връзка имат ли...........е не успях да разбера.Някой да знае повече по въпроса?Как ще им е платонична връзката,я гледай как е напомпена и как ги показва,то едва ли може да се въздържа човек в нейно присъствие  Joy

# 19
  • Мнения: 25
За тези, които не са ги видяли




И какво излезе всъщност? Имат ли връзка или не?

Не, само си говорили и то за футбол  Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 1 616
Гледах не особено задълбочено, ама останах с впечатлението, че двамцата се опитват да се ебават с Венетка, ама тя пък не се дава... Най-се погнусих, когато Госпожа Венче измъкна Библията и караше Валери да се кълне в нея, преди да отговори на въпросите й, а Валери взе да разгръща книгата като автомобилно списание... Алисийка пък хвърли доста труд да убеждава колко никак не я вълнува материалното, а само и единствено красивата душевност...  Confused

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Тая Алисия прилича на надуваема кукла на снимката  newsm78

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Вярно бе!

Общи условия

Активация на акаунт