Спечелете пълен пакет процедури за обезкосмяване с Venus Velocity

  • 4 895
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
Тъмна кожа,черни косъмчета!Използвам кола маска и епилатор!

# 76
  • София
  • Мнения: 621
Тенът на кожата ми е светъл,косъмчетата на ръцете са светли,на краката-тъмни.Използвам епилатор,но  не съм доволна от ефекта,защото косъмчетата врастват.

# 77
  • Мнения: 666
Тенът на кожата ми е тъмен, цвета на косъмчетата ми е черен. Използвам самобръсначка.

# 78
  • хасково
  • Мнения: 378
Със светла кожа съм. Цветът на косъмчетата ми е светло кафяв.  При обезкосмяването използвам за ръцете кола маска за краката самобръсначка.

# 79
  • Мнения: 939
Тенът на кожата ми е тъмен, а косъмчетата черни. В момента използвам епилатор за обезкосмяване

# 80
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Светъл тен, светли косми. Епилатор основно.

# 81
  • Мнения: 3 018
Кожата ми е много светла, прозрачна и косъмчетата са светли. В момента най-често използвам епилатор, понякога като нямам време и търпение прибягвам до самобръсначка.

# 82
  • Мнения: 2 188
Тенът на кожата ми е сравнително светъл, а косъмчетата черни. В момента използвам епилатор и понякога самобръсначка за обезкосмяване.

# 83
  • На ръба..
  • Мнения: 2 113
Тенът на кожата ми е светъл, косъмчетата са светло кафеви. Използвам епилатор.

# 84
  • Мнения: 227
Светла кожа и светли косъмчета. Епилатор използвам.

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 13:26 от oblazi

# 85
  • Мнения: 840
Изтеглени са потребителите, които ще получат безплатен пакет процедури лазерно обезкосмяване на половинки ръце или крака с Venus Velocity. Това са:

Лита
alex_jp


Честито!


Ще се свържем с двамата печеливши чрез лично съобщение във форума, за да уговорим удобен ден и час за първата процедура и заснемането на техните впечатления.

# 86
  • Мнения: 840
Поради невъзможност на двамата изтеглени потребители да се възползват от наградата си, бяха изтеглени нови двама късметлии. Това са:

 alayne
 Charlotte_85


Честито!



Ще се свържем с двамата печеливши чрез лично съобщение във форума, за да уговорим удобен ден и час за първата процедура и заснемането на техните впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт