Кои са най-комичните случки от вашата семейна история?

  • 6 642
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 705
Или иначе казано "Каквото повикало - такова се обадило".
Имам предвид kabranska, която направо си поръча темата в една друга тема. Стана ми любопитно какво има да разкаже. А и всички останали.

Аз лично в момента не мога да мисля, камо ли да отговоря. Утре ще се включа Simple Smile

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Кабранска, чакаме те да ни разкажеш за сватбеното предложение.

# 2
  • Мнения: 5 577
Ние сме си винаги един голям цирк.  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
И ние сме цирк. Ако имаме скрити камри в нас колко смях и сълзи ще се леят в домовете на зрителите  Crazy

# 4
  • Мнения: 5 140
И ние сме цирк. Ако имаме скрити камри в нас колко смях и сълзи ще се леят в домовете на зрителите  Crazy

И у нас така. Peace Shocked hahaha

# 5
  • Мнения: 804
Кориози много в нашата семейна история, но нека ви разкажа от началото, то така ни тръгна и така до сега Crazy
 На сватбата бях неразположена. Бях с тампони, но вечерта забравих, че ще спя в мъжа ми и да си взема превръзки и гащи подходящи за целта Embarassed Добре , че открих превръзките на сестра му, а иначе събух младоженеца и му свих сватбените боксерки rotfImao А вчерта бяхме на открито сватбено парти, сред едни поляни, където нямаше тоалетна. Е, не е проблем да си ходиш по храстите в тъмата, ама като си с такава огромна рокля newsm78 #Crazy Ами няма как ако мъжо не ми я държеше smile3532 Голяма романтика беше Party

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Разказвай... Wink

# 7
  • Мнения: 804
Кво стана?
Само аз ли се изложих Embarassed Разказвайте да се посмеем Hug

# 8
  • Мнения: 7 914
Колкото си уредим някъде среща с мъжа ми...толкова пъти не можем се намерим....добре , че са създали хората gsm-ите Crazy

# 9
  • Мнения: 4 546
баща му ни хвана почти на калъп  Embarassed Embarassed Embarassed

# 10
  • Мнения: 2 274
баща му ни хвана почти на калъп  Embarassed Embarassed Embarassed
  Свекито редовно и тя така, ама накрая се научи да чука на вратата преди да влезе  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 668
Моят мъж има приятел , който се казва Мартин и е със сини очи също като синът ни . Та въпросният човек , един ден както стояхме в едно заведение , дойде и започна пред хората да ми се " кара " , кога съм щяла да кажа на мъжът ми , че детето било от него , виж - даже и името му носело и то просто си личало кой е бащата . Няма да ви казвам как ни гледаха хората  Embarassed Embarassed Embarassed
После мъжете умряха от смях навън , а аз щях да ги убия ...

# 12
  • Мнения: 3 091
Моят мъж има приятел , който се казва Мартин и е със сини очи също като синът ни . Та въпросният човек , един ден както стояхме в едно заведение , дойде и започна пред хората да ми се " кара " , кога съм щяла да кажа на мъжът ми , че детето било от него , виж - даже и името му носело и то просто си личало кой е бащата . Няма да ви казвам как ни гледаха хората  Embarassed Embarassed Embarassed
После мъжете умряха от смях навън , а аз щях да ги убия ...
Яко!
Когато се запознахме с мъж ми (което е дълга история, ама нямам време сега), той ми каза, че бил секретар на една много известна личност преди... явно за да ми направи впечатление! аз отговорих: приятно ми е - аз съм Бъкингамската херцогиня... направо го хвърлих в оркестъра! След това се оказа, че е казвал истината, а аз не,  за жалост... Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 1 320
Седиме си ние в хола, но така сме седнали, че леко сме обърнали гръб към вратата. Мъжо ти ми прави предложение за секс със всичките подробности  Crazy Майка ми влиза да пита детето дали е заспало и хваща края на фантазийте на мъжа ми. Тя се направи на луда, аз се съсипах от смях и да му се подигравам на ситуацията, в която изпадна! На него му идеше да потъне в дън земя от срам  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 251
Наскоро мъж ми се прибрал сутринта по - рано от служебно пътуване, звъни той на мобилния и ме пита къде съм, аз викам в къщи с децата съм . В къщи, ама не, той си бил в къщи, а аз с децата в съседката на кафе. След 10 минути пак звъни и ми вика:"Аз съм си от 10 минути в къщи, къде сте се скрили, че не ви откривам?" Mr. Green
Малко като вица за един , който казвал, че откак е взел мобилен на жена си, все си седи у дома.

Общи условия

Активация на акаунт