Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 септ. 2018, 21:49 ч.

Болки ниско долу при ранна бременност

• 490
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте ,на всички 😊 Днес и аз видях 2 те чертички, закъснява ми само 2 дни, но от 3,4 дни не се чувствам добре,отпаднала съм И ми си гади от време на време. От повече от седмица ме болят гърдите точно като преди да ми дойде М ,но също така имам и леки болки ниско долу по в дясно? Дали е нормално? И колко дни след закъснението и добре да се отиде на лекар?

Последна редакция: вт, 25 сеп 2018, 22:06 от Не се сърди, човече

# 1
Нормални са болките.
Можеш да идеш на лекар вече.
Лека бременност!

# 2
Благодаря,надявам се всичко да е наред, притеснява ме че гърдите не ме болят толкова силно както преди 4,5 дни преди датата на МЦ? Има ли място за притеснение според вас ?Още тази седмица ще отида на лекар.

# 3
Нормално е да се чувствате както всеки месец, т.е. болки в гърдите и ниско долу, просто няма да има менструация Simple Smile

# 4
Не отивай на лекар толкова рано.Поне 10 дни закъснение трябва да има ,за да си заслужава прегледа .Ако отидеш тези дни ,след това пак ще трябва да отидеш ,защото ще се види само сакче в най-добрия случай или нищо няма да се види на 3-4 дни закъснение!

# 5
Да,четох и други мнения и за това ще изчакам поне 7-10 дни ,надявам се всичко да е както трябва 😔

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт