Болки ниско долу при ранна бременност

  • 1 579
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 181
Здравейте ,на всички 😊 Днес и аз видях 2 те чертички, закъснява ми само 2 дни, но от 3,4 дни не се чувствам добре,отпаднала съм И ми си гади от време на време. От повече от седмица ме болят гърдите точно като преди да ми дойде М ,но също така имам и леки болки ниско долу по в дясно? Дали е нормално? И колко дни след закъснението и добре да се отиде на лекар?

Последна редакция: вт, 25 сеп 2018, 22:06 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 46 403
Нормални са болките.
Можеш да идеш на лекар вече.
Лека бременност!

# 2
  • Мнения: 181
Благодаря,надявам се всичко да е наред, притеснява ме че гърдите не ме болят толкова силно както преди 4,5 дни преди датата на МЦ? Има ли място за притеснение според вас ?Още тази седмица ще отида на лекар.

# 3
  • Мнения: 46 403
Нормално е да се чувствате както всеки месец, т.е. болки в гърдите и ниско долу, просто няма да има менструация Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 327
Не отивай на лекар толкова рано.Поне 10 дни закъснение трябва да има ,за да си заслужава прегледа .Ако отидеш тези дни ,след това пак ще трябва да отидеш ,защото ще се види само сакче в най-добрия случай или нищо няма да се види на 3-4 дни закъснение!

# 5
  • Мнения: 181
Да,четох и други мнения и за това ще изчакам поне 7-10 дни ,надявам се всичко да е както трябва 😔

# 6
  • Мнения: 398
Здравейте бйдещи мами 💐 Искам да попитам има ли и пре вас болки ниско долу в корема и кръста ? 4г.с съм нямам кървене или зацапване , но се притеднявам звънах на доктора ми и той кязя нош па и четвъртъкк на преглед . Сроред вас дали е нормално ?

# 7
  • Мнения: 910
Здравейте бйдещи мами 💐 Искам да попитам има ли и пре вас болки ниско долу в корема и кръста ? 4г.с съм нямам кървене или зацапване , но се притеднявам звънах на доктора ми и той кязя нош па и четвъртъкк на преглед . Сроред вас дали е нормално ?
Честито! Нормално е в началото да имаш болки като при МЦ. Пий Ношпа както те е посъветвал доктора и си почивай.

Общи условия

Активация на акаунт