Да похваля диваните ни със сваляща се дамаска(калъф)

  • 5 503
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Много се притеснявах,защото досега не бях ги прала,а и четох из форума че се свиват при пране.Е,при нашите нямаше проблем изпрах ги и за 10-ина минути ги облякох пак(лесно),така че смело ако някой иска да си купува подобни.
Ето и снимка:http://foto.bg/showgallery.php/cat/2150

# 1
  • Мнения: 7 107
Яяя, каква красива дамаска. Виждала съм я някъде у дома  Wink
И нашата е сваляща се. Щом се пере и безаварийно, ще си я цапам с кеф. (нали пералнята върши чернатаа работа?)
Абсолютно същия десен е, проверих го.

Последна редакция: нд, 11 юни 2006, 11:09 от ронилдиня

# 2
  • Мнения: 1 558
Страхотно. Леле като отворих снимката помислих, че е в нашия хол, защото е същия цвят и със същата чупка Crazy!

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не са лоши диванчетата, но си имат един кусур - не можеш да се излегнеш с опънати крачка на тях  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 97
Ами аз дори на малкото се събирам,що да не могат да се обтягат краката newsm78

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами аз дори на малкото се събирам,що да не могат да се обтягат краката newsm78

щот съм си добра бг булка Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 6 779
И на нашият диван се свалят,но мисля,че ако ги сваля няма да мога пак да ги сложа.Имат цип,но е доста специфично свалянето,а като гледам вече трябва да се перат Tired Май ще пробвам с перяща прахосмукачка..или на автомивка.

# 7
  • Мнения: 1 546
Тъкмо ни пристигна новия диван и сега му се радваме...оба4е се 4удех,един ден,дали ще е възможно наистина да изпера калъфите??? newsm78 те са от една малко особена материя-една едра тъкан...малко като лен...оф,кофти обяснение Embarassed..дано нищо не им стане

# 8
  • Мнения: 5 475
Щом са от типа дамаски за сваляне,предварително плата е бил изпран и опасността да се свие е много малка! Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
От къде мога да си купя подобни диванчета със сваляща се дамаска?

# 10
  • Мнения: 1 409
От къде мога да си купя подобни диванчета със сваляща се дамаска?

Ей това и аз исках да попитам,а само калъфи продават ли или са в комплект с диванчетата?

# 11
  • София
  • Мнения: 6 779
Нашият е от този магазин

# 12
  • София
  • Мнения: 529
Тъкмо ни пристигна новия диван и сега му се радваме...оба4е се 4удех,един ден,дали ще е възможно наистина да изпера калъфите??? newsm78 те са от една малко особена материя-една едра тъкан...малко като лен...оф,кофти обяснение Embarassed..дано нищо не им стане

И нашия е с такава. Предупредиха ме да не ги пера в къщи, а само на химическо да ги давам за да не се свият

# 13
  • Мнения: 97
Нашите дивани са си така купени,а фирмата май се казва Даниста

Общи условия

Активация на акаунт