Декемврийче мина килограмче вече, наближава срещата с малкото човече

  • 35 557
  • 732
  •   1
Отговори

Анкета

Как искате да се казва новата ни тема?

Опции:

  • Мнения: 2 883








1 - 12 - 2018
lilly19
Ellie DD
slun4ice
Den
Еуфория16


2 - 12 - 2018
FBID10208650061382537
Milady_G
mimbr

3 - 12 - 2018
Zlatka.K

4 - 12 - 2018
katteto85
venito 85
QnaAa92
ami_90

5 - 12 - 2018
petiahristova
svee
Bijou 89

6 - 12 - 2018
SANDRA8
_Lulla_
solenka
Shalona

7 - 12 - 2018
RainDanceMaggie

8 - 12 - 2018
ndimitrowa
Златна Ябълка
sladkatakaka1988

10 - 12 - 2018
Джей

11 - 12 - 2018
Fluffy Fluff

12 - 12 - 2018
DavinA

13 - 12 - 2018
JY
Mihaela Vasileva

14 - 12 - 2018
 L U B O V T A 2003
Alyssa
Pamiinka

15 - 12 - 2018
Weronik
titkata89
lexis
Carrie^

16 - 12 - 2018
dekemvriika
^SunLight^
Sunsunny2
Lolly_88
geri_1910

18 - 12 - 2018
Adriana.Dimitrova

19 - 12 - 2018
нарцис92
ChristmasBaby
Avror4eto

20 - 12 - 2018
Тропи
veri_vd
alisssssska
tedynnce1

21 - 12 - 2018
Melisandra
ina241

22 - 12 - 2018
gloria83

23 - 12 - 2018
Bonkova
MegaMoon
Elvinaa

24 - 12 - 2018
Ванилийка

25 - 12 - 2018
di.
happy_Quinsi
Stela Petkova 600880
Vessyto

26 - 12 - 2018
H. Chakalova
NikolS 1989

27 - 12 - 2018
Montal

28 - 12 - 2018
Sashito
 
30 - 12 - 2018
сиси86

31 - 12 - 2018
Sis ka
Iliqna  

03 - 01 - 2019
S and M

05 - 01 - 2019
Applegarden


Whisskas
Sashito
nhoa









Калкулатор на бременността + информация
Проследяване на бременност
Развиване на бременността по седмици
Всичко, което трябва да знаем за феталната морфология
Как да се храним по време на бременността
Упражнения за бременни
Упражнения на Кегел
Музика за развитие на бебешкия мозък в утробата на мама
Калкулатор за определяне на майчинството
Списък за новородено, зимно бебе
Най-необходимото за новородено
Списък за родилното
Примерен план за раждане
Подготовка за леко раждане

veri_vd ни помага за избора на детска количка:
Скрит текст:
Каква количка искам
- Седалката да може да се поставя/гледа/ и в двете посоки,
- Седалката да има няколко позиции на гърба, включително изцяло легнала, защото има много колички които не падат докрай със задната
облегалка, а е хубаво детето да може и да си лежи, като в креватче. Моето бебе повече от година спеше само в количката през деня.
- Количката да е лека, в повечето случаи шасито трябва да е от алуминий, за да е лека, тези които, са от стомана са по-тежички;
- Платът да се сваля и да се пере, както и да е водонепромокаем, за да може като вали дъжд или сняг, да не се налага да слагам винаги
дъждобрана.
- Да се сгъва и разгъва лесно и да е компактна. Много важно ми беше седалката да се сгъва заедно с шасито, а не да я сваляш и да й търсиш и на
нея място;
- Да има цяла чупеща дръжка - тоест да има няколко позиции и да може да се кара с една ръка, защото колички, които имат две малки дръжки,
вместо една цяла, не можеш да ги управляваш и да говориш по тел например
- За мен беше важно да е с 4 колела, защото триколките са по-кофти за управление, особено, ако трябва да слизаш и да се качваш по тротоари и
да се движиш по павета.
- Да е с големи гуми, заради всичките павета и дупки, бордюри и т.н.
-Столчето за колата да може да се слага на шасито. Но това ми беше важно на мен , защото бях винаги с колата.
Сега ако трябва да си купувам, бих взела втора употреба. За мен не си заслужава разхода. Повече пари бих вложила в столчето за кола,
например. Много деца след като проходят отказват да стоя в количката,също повечето родители купуват триколки за бутане след годинката, и те не
са никак евтини
За сгъването например на мен ми е важно, защото вкъщи е много тясно. Ако има място където да се държи без да се сгъва, отпада тази грижа
Другото, нашето шаси е по тясно от повечето. Търсихме такова пак заради вкъщи и за да може да се провирам из магазини, асансьори и т.н

Таблица за смятане на месец и триместър
Скрит текст:


Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4






Последна редакция: ср, 17 окт 2018, 16:54 от RainDanceMaggie

# 1
  • Мнения: 30
Благодаря за темата Blush Моля, добавете ме към списъка с термин 23.12.18 Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 6 010
Благодаря, Маги!

Обличайте се, момичета, че навън е стууууд Scream

# 3
  • Мнения: 3 900
Маги, благодаря за темата! Прекрасна, както винаги:)

Много хубави новини в нея за всички!

# 4
  • Мнения: 944
Да се запиша и аз в новата ни темичка Hug хайде не останааа Heart

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 680
И от мен едно записше.Благодаря за новата тема!Като за добро утро гърлото много ме боли днес и съм на чайче и прополли с невен дано се оправя....Хубав Ден!

# 6
  • Мнения: 295
Здравейте, благодаря за темичката Simple Smile
Гледам си днес картона, променили ми термина за 8.12. Както и да е Simple Smile Бях днес на ЖК, младежа е 1500 гр, страхотни муцуни прави, но като го оглеждаме както винаги седи и не мърда, обича да го снимат Simple Smile Най-хубавото е, че плацентата ми се е вдигнала и ще мога да си родя нормално, не се налага секцио Hug

Днес наистина си е много студено, и аз съм на чайче, бисквитки и филмчета Simple Smile

# 7
  • бургас
  • Мнения: 624
Благодаря за темата, Маги!

И при нас е хладно вече, много се радвам за което.
Обичам есента Heart

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 680
И на мене ми промениха 3 пъти термина.Попринцип ако сте с късна овулация го сменят а при мен го смениха,защото ПМС ми е 26.02 а самия месец е 28 дни....объркващо е малко

# 9
  • Мнения: 575
Цоп и аз в новата тема! Stuck Out Tongue Winking Eye

Чудесна е, Маги, благодаря! Heart Eyes

И аз в петък ще правя обременяване с глюкоза. Май нямам симптоми за гестационен диабет, но ендото ми го иска.

Стискам палчета кой каквито проблеми и тревоги има, да минават и да са спокойни и здрави всички мами и бебчовци! Hands PrayHands PrayHands Pray

# 10
  • София
  • Мнения: 1 268
Благодаря за хубавата, нова темичка, Маги 🤗🤗🤗

Нека да е късметлийска за всички нас и нашите бебчета. 💜💚💙

Захлаждането на времето все повече ми напомня, че момента наближава 😇😇😇

# 11
  • Мнения: 1 976
Благодаря за чудната темичка Simple Smile 

Рейн, чакаме момиче, ако можеш да го отбележиш горе Simple Smile

Дано всичко е наред в тази темичка, да няма мами с проблеми и притеснения и да я завършим БЕЗ бързащи бебоци!

# 12
  • Мнения: 37
RainDanceMaggie можеш ли да добавиш и щъркелчето със синя торбичка към моя термин (01.12) Simple Smile

И нека от тук нататък само хубави новини да има Simple Smile

# 13
  • Мнения: 312
Маги, мерси за новата темичка, както винаги хубава и стилна! Само с хубави новини и положителни емоции да я изпълним!
На мен ми излиза ечемик. Не смея да капя капки без лекар да каже, та ще си го търпя засега. Взех да пия пак биозин мама да увелича имунитета малко.
Чета, че ноемврийките взеха да стягат багаж за болницата ииии.... се усетих, че времето започна да наближава!
Пръстчета при нас броиха на 2 ФМ. Сигурна съм, че при всички са броили, просто не са ви казали изрично.
NikolS не се шашкай толкова с тоз гестационен диабет, обикновено с диета нещата са под контрол, момичетата са ти обяснили много добре за диетата.
titkata, наистина много неприятно с 3 ФМ. Аз на 2 ФМ питах кога е най-добре да се отиде за 3 ФМ и ми казаха 32 г.с. било най-добре.
Лаленце, честито ви количка. На мен това ми е все още пълен хикс, не знам каква да избера, набелязала съм няколко и се надявам като ги видя на живо да си харесам коя точно да е.

# 14
  • гр. Тутракан
  • Мнения: 224
Честита да ни е новата темичка Simple Smile
Преди малко се върнах от лабораторията. Направих обременяването  с глюкоза ( не е особено приятно), казаха ми, че резултати ще има  след 15ч . Дано всичко е наред Hands Pray  След 15ч ще се обадя на доктора да видим какво ми е положението.
В лабораторията имаше много кашлящи и сополиви, сега ще си направя един чай с лимони. Явно пак се задава вирус.
Пазете се и се обличайте топло , момичета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт