Празник има малкото мече, на годинка вече е ! Октомврийчета - Тема 13

  • 36 968
  • 736
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 872
Няма да я продавам, защото искам някой ден да я ползвам за второ дете. Обаче последните 3,5 месеца е стоял в нея 3-4 пъти общо. Сега само се спъваме в нея в коридора, а на разходка сме с ергораница, защото е все още неуправляем в ходенето. Ще да я складиране в най-скоро време.

# 616
  • Мнения: 1 639
Аз моята я пазя за приятелки,но и първата я пазих и накрая наще бяха сложили зимния кош в мазето което се наводни:))) Попитам,бързо оздравяване на малката. Какво казаха лекарите,мен пък темп 9 дена след ваксина ми се струва странно,вила обрив да. Много е вирусен периода.

# 617
  • Мнения: 18 436
Ema, след МПР-то реакциите са отложени, защото двете шарки имат дълъг инкубационен период, заушката май и тя. Та организмът реагира със закъснение.

Иначе, не ходихме на лекар снощи. Смъкна си сама t и прецених, че само за един течащ нос няма да я бутам сред болни. Ако вдигне и довечера, вече ще я заведа. Междувременно, така и така имам направление за кръвни изследвания и урина, ще я заведа днес.

# 618
  • София
  • Мнения: 5 617
Бързо оздравяване на болните.

И аз ползвам количка от точка А до точка Б. Иначе  не търпи да седи вътре, евентуално ако му давам да яде нещо. Мисля да избутаме зимата и напролет да вземем триколка. Искам да имам вариант, ако трябва да отида до магазина или в някоя институция. Не че ще седи вътре де.

За бейби тв - много рядко позволявам. Ако е критично положението, пускам  детски песнички. Много обича Маргаритка и HeyKids. Върти страшни танци на Кравата Лола.

# 619
  • Мнения: 73
Любима песен от ютуб е пет малки патета и има готино детско към нея...

# 620
  • Мнения: 411
Аз нещо не излизам тези дни...много ми е студено,а знам че е хубаво детето да излиза ,тамън днес се бях наканила ,но не спира да вали...
Мирела, незнам може би според способностите на детето,на мен ми се струва опасна малко тази стълба,може би за малко по големи,но си казвам спрямо моето дете и моето мнение.
Нашия гледа тв....защото само така се храни,пускам песнички и яде...иначе не Simple Smile лошото е ,че започват да му омръзват и ще го видим.
Бързо да се оправят болничките

# 621
  • Мнения: X
kris_02,

и на мен ми се струва доста нестабилно, обаче другата леля вече има за нейното дете и казва, че било стабилно. Ще говоря пак с родителите на малкия, ако искат ще купя нещо друго.
Аз на моя племенник всеки път, когато ми се обадят по скайп или whatsapp му пея ‘‘Зайченцето бяло‘‘. Много му харесва и много се смее като ми чуе гласа. Той си има и диск с бг детски песнички, много ги обича и танцува на тях.
Вие какви песнички пеете на вашите деца?

# 622
  • София
  • Мнения: 5 617
Излизам си и днес, дъжд не ме плаши.

# 623
  • Мнения: 35 110
Аз му пускам малко детско. Малко песнички. Бързо му омръзват.
Но аз за храненето бях твърда- нищо, което го разсейва. Нито играчки, нито телевизор, нищо. Сяда, яде, става. Нямам време и намерение да му се моля. Виждам песто на центъра да хранят деца като бабата държи телефон с клипчета, а майката храни.

# 624
  • Мнения: 362
Здравейте! 🤗 С моето момиченце участваме в игра за размяна на детски книжки. 📚
Търся 6 майки, бащи, баби, дядовци, лели, чичовци, кръстници или други, които биха искали да зарадват дете с подаръци - книжки, и които да бъдат СЕРИОЗНИ в участието си.
Ето как става: Необходимо е да купите и изпратите само ЕДНА детска книжка и след това вашето дете ще получи 36 книжки (ако всички спазят правилата).
Ако искате да участвате, пишете и ще ви изпратя правилата. Първите 6 човека, които коментират под този пост, участват!

# 625
  • Мнения: 411
Неизвестна,ти си машина,тук си валя стабилно..., Не ми се излизаше въобще.
Мирела,супер,щом е изпробвано вече  Simple Smile
Преди не знаех нито една песничка и им се чудех на майките,но сега доста знам хах Wink
Пийкок и аз исках да съм твърда,но се хранеше с часове и едвам отваряше устата,бях пред нервна криза...много се бях депресирана с това ядене.И така яде...,знам че изобщо не е правилно,ще се боря скоро за промяна или поне ще пробвам Simple Smile

# 626
  • София
  • Мнения: 685
Ние от 3 нощи сме в пулмологията, малкият получи пристъп и решиха да ни приемат, до тази нощ нещата се бяха поуспокоили, сега е отново с бронхиолит  и доктора чува шум, утре трябваше да ни изпишат, но няма да стане. Правят юу инхалации през 4 ч с вентолин от снощи и 2 пъти на ден с пулмикорт.ЕМА как с пневмония се разминахте с болницата ?? Тук е ужасно, не дават да излизаш от стаята, а нали се сещате как се държи едногодишно в стая метър на два, нощно време го будят, инхалатора бръмчи, той се буди, после 1 час го приспивам...не спали от както сме тук, особено аз. На никой не го пожелавам.

# 627
  • Мнения: 411
Aleksandra...ужас...дано бързо се оправи малкият и по бързо да се прибирате вкъщи или поне да се подобри и да си пуснат на домашно лечение... Sad

# 628
  • Мнения: 18 436
Alexandra, много е гадно в болница с дете. Колко време ви е клиничната пътека? За бронхиолит преди беше 3 дни. Само инхалации ли ви правят или има и АБ назначен? Ние с голямата сме лежали в Токуда с пневмония, но тя беше по-голяма.

# 629
  • София
  • Мнения: 685
Да, 3 нощи е, приеха ни с ларингит, сега вече е с бронхиолит. Но докато не спрат да чуват хрипове няма да ни изпишат. Което за мен е...меко казано ужасно, за малкия, който полудява също, но ако това е цената на здравето...Какво да правим, деца, а тепърва се започва.

Общи условия

Активация на акаунт