За термина

  • 1 120
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
  Момичета споделете как беше при вас, кога родихте - преди термина, на датата или след това?
  Остават ми няколко дни до определената дата и постоянно от всички страни - роднини, приятели и съседи се изпотрепват да питат ОЩЕ ЛИ НЕ СЕ Е РОДИЛО????  Shocked  Shocked  Shocked Това ме побърква не ми стига, че и аз се притеснявам как ще мине... ми сега и за новата тема на клюкарките да мисля!!!  #2gunfire
  Само да ви кажа, майка ми имаше на 6ти рожден ден и съседките видяли хора с букети да идват вкъщи та почна едно звънене на вратата да питат дали нямаме бебе вече и те да са пропуснали!!!!!!!!  #Cussing out
 

# 1
  • Мнения: 425
Аз родих 3 дни преди термина.Термина ми беше на 11.09, а бебка се роди на 08.09. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Контракциите ми започнаха вечерта на термина, родих на другата сутрин.

# 3
  • Мнения: 2 663
Родих 10 дни по-рано.
Хората са супер люпобитни,за да не се тормозиш не им обръщай внимание!

# 4
  • Мнения: 8 242
2 дни преди термина родих.. Казаха, че е преносен с 2-3 дни  newsm78..
Термина хич не го гледай да се шашкаш  Peace
И аз нямах никакви признаци и сигнали, че ще раждам.. всичко стана много бързо.. И аз така бях почнала да се чудя няма ли вече да се раждаме..
Да ти не пука кво говорят хората  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 115
Моят термин беше на 10.03, а аз родих на 02.03. Не се ядосвай, оставяй всичко зад гърба си, имаш по - важни неща, за които да мислиш. Успех и скорошно раждане.

# 6
  • Мнения: 27 524
Точно 3 седмици преди термина.

Не се притеснявай, никое бебе не е останало неродено, и твоето ще се появи, само още малко търпение  Simple Smile

На досадниците казвай, че си размислила и ще го пуснеш чак догодина  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 748
18 дни по-рано.

ето още една такава тема с анкета:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103813.0
 Peace

# 8
  • Мнения: 5 577

И аз.

На всички съседи  #Cussing out #2gunfire Tired

# 9
  • Мнения: 1 860
 Термина ми беше за 24/09 родих на 29/08. Малко по-малко от 4 седмици преди термина.

# 10
  • Мнения: 1 272
1 ден преди термина. Не се тормози от хорското любопитство!
Леко раждане и да се похвалиш!

# 11
  • Мнения: 723
Разбирам те напълно  Laughing Аз преносих с 5 дни и направо не исках да си вдигам телефона през този период, защото постоянно някой звънеше да ме пита "Роди ли вече?"...Не обръщай внимание на хората, желая ти леко и безпроблемно раждане!  Peace

# 12
  • Мнения: 8 505
Точно седмица след.Не ме изчакаха повече,предизвикаха ми раждането.

# 13
  • Мнения: 1 028
Аз пък родих само 23 дни след термина smile3505

# 14
  • Мнения: 2 818
pavlina77, 23?!?! Shocked Shocked Shocked

Аз родих 4 дни преди термина.

Общи условия

Активация на акаунт